Skocz do zawartości
TheBrave

B6 jakie radio czyta mp3?

Rekomendowane odpowiedzi

mam w swoim passku b6 orginalne radyjko ale niestety nie czyta ono mp3

nie wiem czy ten typ tak ma czy poprostu nie własciwie nagrywam płytke

 

ale mam okazje za 100zł kupic RCD 500 z passata z 2007r i gosc twierdzi ze ono juz czyta mp3

 

wiec czy toprawda ze moje nie czyta a jego bedzie czytało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz mp3 to na przednim panelu jest napis mp3 lub wlepka z tyłu radia

 

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/product_info.php?info=p1262_CD-Radio-RCD-500--MP3-faehig.html&campaign=froogle/3C0057195C

Edytowane przez kris22bln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem odpowiedzi na nurtujące Mnie pytanie i nie znalazłem, więc piszę tu. Nie dawno stałem się właścicielem B6 i mam radio RNS300, niestety nie czyta nagranych płyt MP3, mimo iż na panelu pisze MP3. Czy pliki muszą być nagrywane w jakimś innym rozszerzeniu, czy płyty jakieś specjalne? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co może mu chodzić, komunikaty są po niemiecku ale coś że płyta nie obsługiwana. Za chwilkę sprawdzę raz jeszcze.

 

---------- Dodano o 15:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:41 ----------

 

Zmieniłem język na angielski i pokazuje komunikat jakby nie było płyty No CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyta ci inne płyty?

Z tego co pamiętam to rcd300 miał problemy z którymiś płytami wielokrotnego zapisu tylko nie pamiętam czy RW+ czy RW-.

A tak już całkiem na wszelki wypadek zapytam - nie nagrałeś tego czasem na płycie DVD, żeby więcej weszło :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe na płycie DVD nie. Nagrałem na zwykłej Sony CD-R 700 mb i powinno śmigać. Nie mam zielonego pojęcia o co kaman. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalona nagrywarka. Musiałbyś płytę sprawdzić na innym odtwarzaczu / kompie. Jeśli nagrywasz płyty na lapku to tylko z podłączonym zasilaniem i wyłączonym silencerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam na laptopie i mam non stop podłączony do sieci. Jutro muszę pokupować jakieś płyty i popróbować. Nero jakieś może walnięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam takie pytanie.posiadam passata b6 w którym jest zamontowane radio Rns 300.pytanie brzmi czy jest możliwość podłączenia do tego radia Aux-a lub slot na karte pamięci za pomocą jakieś przejściówki.na innych forach pisano ze przejściówka aux jest w schowku lecz nie znalazłem jej tam.czy ktoś moze mi pomuc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypaliłem płytę i o dziwo działa, po włożeniu płyty pojawił się komunikat No CD, CD missing ale wczytało płytę i działa. Mam nadzieję, że już będzie ok. Dzięki za pomoc wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki model radia masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w schowku tylko w podlokietniku jest aux. przynajmniej ja tak mam. w schowku jest miejsce na ori zmieniarke. trzeba tylko otworzyc schowek u suficie schowka przed pasazerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypaliłem płytę i o dziwo działa, po włożeniu płyty pojawił się komunikat No CD, CD missing ale wczytało płytę i działa. Mam nadzieję, że już będzie ok. Dzięki za pomoc wszystkim.
Możesz jakoś bliżej opisać co i jak z tym nagrywaniem bo mam radio RCD500 niby na opisie że z mp3 ale jak bym nie nagrał płyty to jej nie odczytuje może są jakieś specjale wymagania co do płyt i nagrywania ??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem na płytach Sony i nic, ani jedna nie była odczytywana przez radio. Nie wiedziałem co jest ale postanowiłem jeszcze popróbować i kupiłem najtańsze jakie znalazłem płyty Shiwaka czy coś takiego i w programie do nagrywania zmniejszyłem prędkość na minimum i włączyłem opcje ochrony zapisu.

Płyty nie zapełniam na maksa i nie pakuję za długich piosenek (czyt. setów) jakoś idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się okazuje ze czyta mp3 ale niby na radiu pojawiły się 2 błędy 00849 i 00457 , dodam że wcześniej było fabryczne rcd300 z głośnikami tylko w przednich drzwiach , radio zostało przekodowane pod 2 kanały ale błędy zostały. Ma ktoś może jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam seryjne radyjko RCD 300...i mam taki problem....slucham sobie jednej stacji i jak jade to mi sie przelacza na mocniejsza czestotliwosc i jest to bardzo wkurzajace...Mam w ustawieniach RDS-REG na AUTO i mi tez sie przelaczy a jak zrobie na OFF to tez sie przelaczy ale czesciej..w mojej okolicy jest fajna stacja radia Eska ale ma chyba 4 rozne czestotliwosci i na kazdej cos innego nadaja...no i jak zacznie sie pzrelaczac to masakra....idzie gdzies to ustawic w tym radiu jakos na sztywno???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności