Skocz do zawartości
Pustack

Czego się spodziewać po takim alarmie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! nie mogę utworzyć żadnego nowego tematu więc zapytam tutaj.

Chciał bym zasięgnąć informacji na temat alarmu z allegro

 

http://moto.allegro.pl/item904130754_sam_zamontuj_alarm_do_volkswagen_passat_b5_od_96r.html

 

Miał może ktoś z czymś takim do czynienia? Czego mógł bym się po tym spodziewać?

No i czy warto w takie coś inwestować żeby nie okazało się że to totalna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zaufania do takich "cudów" z allegro za 150 zeta. Zainwestuj lepiej w coś markowego. Takie taniochy mogą narobić sporo problemu, np. rozładowany akumulator po 2 dniach nieodpalania auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... np. rozładowany akumulator po 2 dniach nieodpalania auta.

i jeszcze wk... sąsiadów po całonocnym wyciu tego "hitu" :-D

 

Nie ma co ukrywać, za taką ceną nie idzie jakość. Jeśli chcesz mieć bezstresowe podejścia do samochodu w stylu "odpali czy nie odpali, wpuści mnie czy nie" i "oby znów nie zgasł na trasie" zainwestuj w produkt markowy a nie jakiegoś noname'a.

A ponadto najlepszym zabezpieczeniem/utrudnieniem jest cos niestandardowego - oryginalnego.

A o tym dużo przeczytasz w wątkach jak zabezpieczyć-->klik i chcieli ukraść...--->klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tytany, SEO.

 

Montowałem Stiga, Steel (czy jakoś tak) i MagiCARD

Stig mimo złych opini działa sprawnie już ponad rok i nic się nie dzieje. Magicard montują w OLS w firma alarmowych i nie narzekają ludziska. Steel montowałem sam centralny i ładnie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Montowałem Stiga

Stig mimo złych opini działa sprawnie już ponad rok i nic się nie dzieje

ja również mam zamontowany alarm + sterownik centalnego zamka tej firmy od pół roku i działa bez zarzutu, sam sie nie brałem za podłączanie bo z elektryki jestem ciemny jak 12 w nocy więc robote zleciłem fachowcowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dobrego złodzieja to i alarm nie pomoze... ja w moto zainwestowałem w disc locka i gra muzyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności