Skocz do zawartości
Gość szamcio

Audio VW Passat B4 - głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szamcio

Witam, od paru dni zastanawiam się nad polepszeniem swojego zestawu audio w w/w aucie.

Prosił bym więc o podpowiedź i zdjęcia Waszych instalacji audio w tych samochodach.

Czy montujecie:

-głosniki w podszybiu?

-głośniki w drzwiach

-tweetery w zaślepkach mocowania lusterek/ewentualnie z tyłu w zaślepkach rączek

-subwoofery w bagażniu.

Czy montujecie część wymienionych głośników czy wszystkie naraz? i Jak?

Proszę o podpowiedzi i załączenie zdjęć.

Pozdrawiam.

Leszek Wrocław

 

P.S. Znalazłem 2 tematy związane z moim pytaniem lecz żaden z nich nie odpowiedział na moje wątpliwości w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry
Audio VW Passat B4 - głośniki

A jak mam B3 to też moge się wypowiedzieć :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER150

ja tez postaram sie pozniej wrzucic fotki glosnikow i jak rozmieszczone bo laduje baterie do aparatu :D a co do glosnikow to mam pod szyba (dwu drozne), drzwi (20cm boschman na wzmacniaczu (oczywiscie lekka przerobka tapicerki bo zmiescic sie nie chcial :D ), tweeter boschman przy lusterkach , tyl drzwi srednio tonowy boschman (w wersji b3 trzeba znow bylo przerabiac a ja troche tego mialem bo szybki elektryczne :) tyl pod szyba dwudrozny boschman 4x6 + tuba dibeisi 250w, wszystko oparte na 3 droznych zwrotnicach boschman ktore umiescilem w drzwich z przodu, wzmacniacz do tuby jednokanalowy 130w wszystko oparte na radyjku KENWOOD KDC-W5031

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER150
Gość szamcio

To ile w sumie masz głosników?

NO nieźle zobaczymy co mi wyjdzie :)

Pozdrawiam.

Leszek Wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER150

W sumie to 10 i tuba :) bardzo ladnie wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

Hehe, niektórzy twierdzą że to KIBEL :)

Prawa fizyki nie mają widać czasem zastosowania.

Pozdrawiam i miłego słuchania.

Jak skończę swoje auto to też się pochwalę.

Leszek Wrocław

 

P.S. A może ktoś jeszcze się pochwali swoją instalacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

Ja tam się nie mam czym chwalić bo moja instalka to standart: 2 tweetery w podszybiu, 2 basówki w drzwiach, 2 tweetery przy klamkach z tyłu i analogicznie 2 basówki w drzwiach. Co do grania to mi wystarcza, melomanem nie jestem, głośno też nie słucham, a na trasie słucham przedewszystkim CB a to mi brzęczy w tle. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

No tak na trasie CB to podstawa. Ja tam nie wożę CB, tylko inna radiostację Kenwood TMD-700 którego też słucham :) jednak na trasie Wrocław-Warszawa radio to podstawa, a radio i dobry zestaw głośników to marzenie:)

MOę ktoś inny mi jeszcze napisze o swoim rozmieszczeniu głosników?

Pozdrawiam. Leszek Wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam radyjko sony dsx-a200ui, głośniki alpine sxe-1325s na podszybiu oraz alpine spg-17c2 w bocznych w drzwiach no i dwa oryginalne od b4, ale brakuje trochę basu, gdzie mogę założyć głośniki niskotonowe? Bo z tego co wiem są eliptyczne a ja mam kombi :/ no i pytanie czy jak dokupie niskotonowe to czy obejdzie się bez wzmaka żeby w miarę przyzwoicie grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal wszystko i poczytaj to FAQ Nazar

 

I jeszcze jedno odkopałeś temat sprzed 11 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności