Skocz do zawartości
xxpasek2.5tdi

Gdzie macie ukryte przełączniki benzyna/gaz?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nic podobnego na tym forum.Zamierzam zamontować lpg i nie mam pomysłu,gdzie ukryć przełącznik benzyna/gaz.Nie chce na konsoli,ani gdzies na widoku.Myślałem o tym małym schowku po lewej stronie(w omedze kiedyś tak miałem -schoweczek zamykany).Auto w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem,albo w bagażniku tam napewno nikt nie zobaczy :D a tak na serio to po co go ukrywać??? zamocuj go do zaślepki i będzie tez ładnie :) a i podpis ci nie działa :D tak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee no taka moda moda na ukrywanie.biorę przykład z forum vectry i omegi.a u nas takiego tematu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktycznie i ładnie to obok przycisku od wlewu paliwa :D pod ręka i nikt nie widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ci padnie gaz i będziesz musiał w trakcie jazdy przejść na benzynę to jak to zrobisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zamontować go gdzieś gdzie będzie pod ręką, a i po co go ukrywać ? Ja (w b3) mam go po lewej stronie pod kierownicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się wstydzisz gazu to go nie zakładaj, przycisk moim zdaniem powinien być pod ręką, ja w passacie b3 mam tak jak kolega wyżej i jest dobrze, nie ma co kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim passku mam przełącznik gazu w tym schowku po lewej stronie jest nie widoczny ale nadal pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne bo przełącznik chce ukryc,a ciekawe jak ukryje wlew od gazu :D hehe chyba że go zamontuje pod maską albo w bagażniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe jak ukryje wlew od gazu

Bez problemu kryje sie go pod klapka wlewu paliwa.

passatwlew.jpg

Edytowane przez Kresek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłem nic podobnego na tym forum.Zamierzam zamontować lpg i nie mam pomysłu,gdzie ukryć przełącznik benzyna/gaz.Nie chce na konsoli,ani gdzies na widoku.Myślałem o tym małym schowku po lewej stronie(w omedze kiedyś tak miałem -schoweczek zamykany).Auto w podpisie.

moj brat ma w schowku w drzwiach doslownie pod reka i nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za mania do ukrywania tej kontrolki z diodami - u mnie jest w miejscu gdzie normalnie masz pokretla na podgrzewane siedzenia (miedzy przyciskiem ogrzewania tylniej szyby a esp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest przełącznki bezyna gaz są też diody co pokazują czy jedziesz na benzynie czy gazie , to jest bardzo ważne , awaryjne odpalanie na gazie też diody pokazują po co chawać , musisz to widzieć i mieć pod ręką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się z tym pogodzić że jak chcesz taniej jeździć to musi być włącznik gdzieś na wierzchu. Ewentualnie koło siedzenia na boku konsoli środkowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sekwencyjnej instalacji moze sobie schowac centralke gdzie chce bo jak mu sie gaz skonczy albo instalacja zlapie blad automatycznie mu sie przelaczy na benzyne !!! wiec jego sprawa gdzie zamontuje !! ale te centralki sa tak male ze nie ma sie czego wstydzic !! Auto Gaz Serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mu sie gaz skonczy albo instalacja zlapie blad automatycznie mu sie przelaczy na benzyne !!!

 

Taaa i zacznie piszczeć. I tak trzeba guzik wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal100o

W moim pasku mam pod kierownicą , mały przełącznik trzeba dobrze się przyjrzeć żeby go zobaczyć . A kolega w b4 ma to ukryte w schowku też dobry sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie kolega zainstalował mi w zaślepce-koło przełącznika podgrzewania tylnej szyby-wszystko jest pod ręka - no ale ja mam B3 na monowtrysku-ale uważam że takie przełaczniki powinny byś w zasiegu ręki i wzroku-te diody po coś są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35bf121a24805fd5.jpg

 

Ja miałem w B3 zawsze pod ręką. Ogólnie moim zdaniem nie ma co się bawić w jakieś ukrywanie czy coś. No chyba że dla kogoś siara jeździć na gazie to inna sprawa, a chyba właśnie do tego ucieka powoli ten temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ukryty pod klapką w miejscu popielniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności