Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można po trzech piwach rzygać trzy doby???

Cheba Ty :krzeslem

 

to piło się z kieliszka jaki się tylko na stole pojawił, nie koniecznie własny.

To może dlatego właśnie...nigdy nie wiadomo co ktoś chwilę wcześniej trzymał w ustach :fuj

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może dlatego właśnie...nigdy nie wiadomo co ktoś chwilę wcześniej trzymał w ustach

Na samą myśl mnie cofa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry Ja już mam dwa pączki zjedzone :) smacznego wszystkim :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłuściutki czwartek :) również życze smacznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam dwa pączki zjedzone

mario co tak słabo :dodupy 20 to rozumię :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z małopolski :)

 

jako że Wam bliżej i pewnie się bardziej orientujecie w temacie

 

Pytanie i proszę o konkrety najlepiej również podpięte linki

 

Szukam na wakacje w ZAKOPANEM

 

apartament 2 osobowy z aneksem kuchennym (ważne żeby była płyta grzewcza lub palniki) i łazienką

 

ktoś coś poleci?

 

ale same konkrety proszę najlepiej na Pw jakby ktoś coś miał :)

 

z góry dziękować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spać !!! Zwiedzać !!!! Zapierrrr........!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario będę miał na uwadze :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany:) kurde chce zregenerować boczek kierowcy bo mam dziurę od łokcia już po poprzednim właścicielu. Znacie kogoś w Krk kto takie cos by zregenerował? Z góry dzieki za info:)

 

Szukam foteli sport do B6 jakby ktoś cos to dajcie znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim !! Panowie jak wyłączyć podświetlenie podsufitki z tyłu ?? Chodzi mi o to żeby nie zapalało się światło na środku nad pasażerami z tyłu. ( bagażnik żeby został bez zmian tak jak i przód). Jest taka możliwość ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim !! Panowie jak wyłączyć podświetlenie podsufitki z tyłu ?? Chodzi mi o to żeby nie zapalało się światło na środku nad pasażerami z tyłu. ( bagażnik żeby został bez zmian tak jak i przód). Jest taka możliwość ??

 

Siemka. Żarówkę wyjmij:lol3:lol3:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh tak tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w samej lampce nie ma przełącznika to raczej lipa będzie...możesz też zdemontować całkiem lampkę ktoś na pewno tanio odkupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam na wakacje w ZAKOPANEM

info poszło na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce zregenerować boczek kierowcy bo mam dziurę od łokcia

Znacie kogoś w Krk kto takie cos by zregenerował?

Bolączka modelu. Mam do samo. Prowizorycznie zakleiłem czarną izolacyjną taśmą tekstylną. Podpinam się pod pytanie.

 

jak wyłączyć podświetlenie podsufitki z tyłu ??

Jak piszą koledzy. Wyjmujesz żarówki i nie świeci. Innej opcji nie ma, chyba, że wyłączysz na stałe VCDSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..Wyjmujesz żarówki i nie świeci. ...

 

Można jeszcze zakleić czarną taśmą tekstylną... :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można jeszcze zakleić czarną taśmą tekstylną... :bezzebow

 

O widzisz! Pomysł na kolejnego moda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

 

Jeśli JA dobrze odbieram Twojego emota, to oznacza, że TY nie znasz się na żartach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności