Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ciekawe ze jak ja się zapisałem to dla mnie nie byłeś taki miły... ciekawe dla czego he he chyba jestem brzydki...:hmm

 

Od "tylca" to Ty nawet jesteś przystojny :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, szukam w krakowie taniego ale dobrego lakiernika który pomaluje mi lotkę. Może ktos podać jakieś namiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taniego ale dobrego lakiernika

 

myślę, że ciężko będzie to połączyć w jedno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carter jest tu taki jeden co ma takiego lakiernika , mechanika najwspanialszego passata i bmw. A że uderzyłem w stół to i nożyce się pewnie wkrótce odezwą. Może znów bana dostanie.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carter jest tu taki jeden co ma takiego lakiernika , mechanika najwspanialszego passata i bmw. A że uderzyłem w stół to i nożyce się pewnie wkrótce odezwą. Może znów bana dostanie.:P

 

Oooo tak !!! Ten to jeździ do najlepszych mechaników, lakierników, kupuje części w najlepszej i oczywiście najtańszej hurtowni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sie wyraziłem chyba :P chodziło mi bardziej o to żebym nie zapłacił $$$$ za polakierowanie jednego elemetnu jakim jest lotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Źle sie wyraziłem chyba chodziło mi bardziej o to żebym nie zapłacił $$$$ za polakierowanie jednego elemetnu jakim jest lotka

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/16189-Lakiernik-w-Krakowie?p=169638&viewfull=1#post169638

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/72959-Pogaduchy-Ma%C5%82opolskie?p=2243376&viewfull=1#post2243376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, szukam w krakowie taniego ale dobrego lakiernika który pomaluje mi lotkę. Może ktos podać jakieś namiary?[/QU
ten na pewno jest tani :telefon

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Od "tylca" to Ty nawet jesteś przystojny :lol

 

Marsianin nie bądż taki mądry bo ci sie podpisze na masce gwożdziem :zliscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsianin nie bądż taki mądry bo ci sie podpisze na masce gwożdziem :zliscia

 

Spokój cieciu,wiem gdzie mieszkasz:jasne (chociaż co do piętra nie mam pewności które :lol )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokój cieciu,wiem gdzie mieszkasz:jasne (chociaż co do piętra nie mam pewności które :lol )

 

No własnie już czekam i czekam kiedy mnie odwiedzisz i doczekać się nie mogę :wkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy imigranci do nas przyjadą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie już czekam i czekam kiedy mnie odwiedzisz i doczekać się nie mogę :wkurzony

 

Nic się nie martw na pewno poczujesz jak "wejdę" :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw na pewno poczujesz jak "wejdę" :lol

Mam nadzieje że nie przyjedziesz prosto po pracy tylko się wykąpiesz to nie poczuje :brawo

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co Panowie powiecie o tym? :D

https://www.youtube.com/watch?v=nhztqFsIomg

Mam nadzieje że tak nie jezdzisz i na spota tak nie podjedziesz :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja, i wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że nie przyjedziesz prosto po pracy tylko się wykąpiesz to nie poczuje :brawo

Pewnie że zaraz po robocie.spocony=śliski:D,łatwiej pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że zaraz po robocie.spocony=śliski:D,łatwiej pójdzie

 

O boże boże jaki Ty jesteś zepsuty ja myślałem że z wiekiem zmądrzejesz a tu jest co raz gorzej :zliscia

Popraw się bo będę musiał to zgłosić :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że zaraz po robocie.spocony=śliski:D,łatwiej pójdzie

 

O boże boże jaki Ty jesteś zepsuty ja myślałem że z wiekiem zmądrzejesz a tu jest co raz gorzej :zliscia

Popraw się bo będę musiał to zgłosić :rotfl:

 

Spokój lafiryndy:lol plaski, Ty się nie wychylaj, bo Cię Komandos zauważy i masz z doopy wuwuzele :lol Lepiej przybądźcie jutro do Rohatyny na spocisza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokój lafiryndy:lol plaski, Ty się nie wychylaj, bo Cię Komandos zauważy i masz z doopy wuwuzele :lol Lepiej przybądźcie jutro do Rohatyny na spocisza;)

 

Chciałem wpaść ale niestety siedzę w robocie mam tylko nadzieje ze będzie tam spokój bo jak was przywiozą na sor to ja was woził nie będe :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem wpaść ale niestety siedzę w robocie mam tylko nadzieje ze będzie tam spokój bo jak was przywiozą na sor to ja was woził nie będe :mlotkiem

Chapaj dzidę dzifffko:lol Mnie nikt(sanitariusz) nie musi wozić po pijaku:lol wpadaj na flaflę lepiej, a nie gadaj:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności