Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zadziwiająco dobrze się dzisiaj czuję, w sumie nie wiem czemu to zawdzięczam :hmm :D

Siemka.

Przypuszczam że towarzystwu z którym spożywałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee...ja dzisiaj caly dzien na herbatce..takiego bandziora zapuscilem, ze trzeba ograniczyc dostarczanie zupek chmielowych, przynajmniej jna razie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac gigantus po wczorajszym, a tu trzeba do roboty i odpowiadać pajacom na tendencyjne pytania:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple Wróciłem Ja :D Z pogodą na część wyjazdową urlopu trafiłem idealnie :plaza :plaza :gitara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pogodą na część wyjazdową urlopu trafiłem idealnie

a gdzie się kolega na urlop woził ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wazuuup:wazuuup:wazuuup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady piękne i dzikie (pozazdrościć wypoczynku) no i Solina ahhh....sentyment....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać Małopolskę:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powitać Małopolskę:kumple

mała Polska wita Cię :ok :D

dziś środa a jutro jak mniemam spocik :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ja się znów załapię :D ale to jak zwykle wszystko zależy od mojej pracy :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pomknę ślicznym autkiem jak mnie tylko mój osobisty gps do kierownicy dopuści :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja tak z innej beczki.. Ostatnio klepałem, zę mi się skórzana gałka zmiany biegów zamarzyła.

 

Jak pomyślał tak i zrobił - niskobudżetowo - zakupiłem skórę na gałkę z allegro - (7zł+7zł przesyłka), jako że mam passata przed liftem, to nie mogłem dobrać skóry, bo mam zupełnie inny lewarek - ale podpasowała z passata b3/b4. Pierwsza wizja lokalna wykazała brak możliwości instalacji tegoż dobrodziejstwa do mego wehikułu, jednak jak się popieści, to się zmieści. Niezawodny krem brzozowy vel wazelina pomaga nawet w najtrudniejszych przypadkach - wlajzło..

 

Jeno pytanie mam takie - czy ktoś kiedyś podobnego zabiegu dokonał? nie mam bowiem zielonego pojęcia jak zamontować górny "talerzyk" (emblemat z rozpiską biegów), w skrajnym przypadku myslałem żeby zeszlifować boki i przykleić, ale czy wtedy będzie to dobrze wyglądać?

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to dajta znak, a już w ogóle cudnie by było jakby taki ktoś się dziś na spota wybrał i wytłumaczył wszystko organoleptycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak wszystkim:kumple Ale mam zajob Pany...:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zajob Pany...

praca nie zając ... :bleble

 

Dzień bry bry - ale zajefajna pogoda:marecek aż nachodzi ochota na podłubanie przy aucie po pracy :ok oczywiście z użyciem podstawowego narzędzia jakim jest browar :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witak wszystkim:kumple Ale mam zajob Pany...:doh

 

Ktoś ponoć musi pracować, aby inni mogli się obijać.

 

A tak z innej beczki to pozdrawiam kierowcę passata kolor ciemny granat, który wczoraj na trasie Kraków Chrzanów przy każdym podjeździe naciskał na hamulec i mnie wku.....Przez owego Pana znowu miałam za uszami gderanie GPSA i jak zwykle skończyło się oddaniem karty do i droga powrotna zamiana za kółkiem....

Miłego i słonecznego dnia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem kierunek w lewo i wyprzedzaj :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem kierunek w lewo i wyprzedzaj :]

 

Hihihihi nie chciałam szaleć i doprowadzać osobistego małżonka do zawału, no i do swojego ślicznego autka już by mi nie pozwolił za kierownicę wsiąść :rumieniec.

Ale dziękuję za radę :sese2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziń bły bły a w zasadzie bry wieczór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności