Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

:bry wszystkim :kumple

 

zima i po wczoraj mały incydent przebite 2 koła przód lewa strona i tył lewa strona zostałem zmuszony do wcześniejszego kupna zimówek :doh:doh:doh a letnie do wywalenia ..

 

aaa.. rano do tyrki jechałem "zaspany" :P i wjeb***m sie w "dziurke" :) cóż takie życie i pech od początku 2 incydent z oponami w ciągu miecha :lol

 

 

O f..k, a gdzie te dziury ? Gdzieś w Niepolomicach ? Nie chciałbym trafić tez na nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo:) "zimówki wrzucone" A teraz idę walczyć z radiem, ino kaffkię łyknę:kawka:

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sprawdzałem czy mam dodatkowy dogrzewacz powietrza ale nie wiem ;( Nie chce ktoś kupić kierownicy 4 ramienne która pasuje do passata b3, b4 z zaślepką skody??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że ja w Piątek wyjeżdżam i nie wiem o której wrócę

Powiadomić Adriana że Ewcia przyjeżdża ? Qrcze ide zgolić trawę u Talara żeby Ci się zimófki nie potyrały :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O f..k, a gdzie te dziury ? Gdzieś w Niepolomicach ? Nie chciałbym trafić tez na nie :(

 

nie, na rybitwach :mur::mur w npc drogi sa w miare bezdziurne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, na rybitwach :mur::mur w npc drogi sa w miare bezdziurne :P

 

gdzie to sie kolega wjechales w dziure na rybitwach czyzby na biskupinskiej:) kolo TVN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł Panowie!

 

Dzisiaj patrze - normalnie Mafia czarną skodziną jedzie..podjeżdżam bliżej - eee..nie..to TYLKO Siuter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie to sie kolega wjechales w dziure na rybitwach czyzby na biskupinskiej:) kolo TVN

 

nie no tam to sie nie da jechac wiecej niz 40km/h a ja wje**** sie nad drwina ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak Pany:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heloł Panowie!

 

Dzisiaj patrze - normalnie Mafia czarną skodziną jedzie..podjeżdżam bliżej - eee..nie..to TYLKO Siuter :D

w ostatniej chwili cie poznałem, jakiś zamyślony byłem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello! :D

jakiś zamyślony byłem

Siuterix zmierzasz w kierunku filozofii .... :P

Ale był wczoraj przepryp wieczorem-wracałem spod Opola, najpierw ciasno na Śląsku, a jadąc do Bodzanowa stałem w korku który zaczynał się już na zjeździe z obwodnicy na Wieliczkę i kończył dopiero za nią. Ale wracając gęba mi się śmiała patrząc na tych którzy wyjeżdżali :P:P:P qfa złośliwość mi się obudziła :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no tam to sie nie da jechac wiecej niz 40km/h a ja wje**** sie nad drwina ..

 

z tego co kojarze tam jest w miare nowa nawierzchnia bo jezdze tam z dostawa do logistyki do restauracji i osiagam tam 90km/h bo niestety mam blokade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł Pany! Mam nadzieje że wszyscy cało i zdrowo objeździli te jakże pełne zadumy (Siuter) święto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by dysponowal 15 minutami czasu i cb-kiem w dniu jutrzejszym? potrzebuję coś posprawdzać w swoim cb i trzeba mi drugi cb co by można odsłuchać mój. Czasowo się dostosuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto by dysponowal 15 minutami czasu i cb-kiem w dniu jutrzejszym? potrzebuję coś posprawdzać w swoim cb i trzeba mi drugi cb co by można odsłuchać mój. Czasowo się dostosuję

 

zadzwoń jutro po sniadaniu tylko nie za wcześnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń jutro po sniadaniu tylko nie za wcześnie

muczos gracios dobry człowieku :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń jutro po sniadaniu tylko nie za wcześnie

 

zalezy o której kto wperdala śniadanko:-D Ja na ten przykład, planuję jutro około 8:30-9:00:lol A jak kolo wrąbie o 6:00, bo na siódmą idzie do tyrry, to może ci się wydać nieco za wcześnie;) A po co nam ofiary :haha

Wasze zdrówko małym Tyskaczem:piwo: :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj już dawno nikomu nie zrobiłem krzywdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kiedyś zdarzy się raz kolejny - Buszmen oddam toast z pomocą Kasztelana:mlask:mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności