Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast jeżeli byłem zmuszony kupić używkę to jedynie przez jakieś OLX/Tablica/Gumtree/Alledrogo inaczej się nie bawiłem, ponieważ wole móc pomacać oglądnąć itp. a kupowałem raz i oglądałem 3 komplety, aż kupiłem komplet od gościa który sprzedawał oponki na których auto wyjechało z salonu, dlatego osobiście jeżeli już to byle chińczyka ale jednak nową polecam. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimówki polecam bieżnikowane maja trzy lata gwarancji przejeżdziłem na nich cztery zimy są trochę głośniejsze ale wole to jak jakiś chiński szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o letnich ;) Ja też śmigam na bieżnikach. W pracy mam t5 na stanie i powiem że w mojej okolicy Limanowa itp. Musze mieć oponę która się wgryzie w śnieg i nie zapcha na starcie. Głośne są to fakt ale idą jak burza w śniegu.

 

Co do lata to chyba pójdę w nowe, w zimie może jakieś przeceny się jeszcze trafią na runku i będzie spokój mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowa o letnich ;) Ja też śmigam na bieżnikach. W pracy mam t5 na stanie i powiem że w mojej okolicy Limanowa itp. Musze mieć oponę która się wgryzie w śnieg i nie zapcha na starcie. Głośne są to fakt ale idą jak burza w śniegu.

 

Co do lata to chyba pójdę w nowe, w zimie może jakieś przeceny się jeszcze trafią na runku i będzie spokój mam nadzieję.

 

zobacz sobie jeszcze na stronę opony turbo czasami mają lepsze ceny jak oponeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do lata to chyba pójdę w nowe, w zimie może jakieś przeceny się jeszcze trafią na runku i będzie spokój mam nadzieję.

 

A pytałeś w Bochni np w GEREX-ie, ja kupowałem na początku czerwca 18" i też najpierw szukałem używek ale jak się okazało gra nie warta świeczki i kupiłem nówki w dobrej cenie, bo wyszło taniej niż przez internet biorąc pod uwagę koszty wysyłki i założenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerex zostawiam na koniec :) Mam do nich 20km ale żywcem nie mam jak się wyrwać na Bochnie w sensownych godzinach.

 

PS.: Właśnie dzwoniłem do nich ale bida mówią z 19 na razie. A co do nowych to wolę osobiście jechać bo zawsze to inna gadka niż przez fona.

Edytowane przez kbc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba w "czepku urodzona jestem", rzadko mnie stać na nówki, więc mój mąż umie znaleźć coś bez zarzutu. Jak on to robi? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak on to robi? :hmm

 

Kupuje nówki i zanim dojedzie do domu już są używki :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuje nówki i zanim dojedzie do domu już są używki :ok

 

:haha Dobre:-D

Cześć fszystkim :lol:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, a jak tak już rozmawiacie o oponach to może ktoś doradzi gdzie w rozsądnych pieniądzach wypiaskuję felgi i pomaluję ?? W Krakowie i okolicach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wyjechały dziś kurierem na lato VREDESTEIN SPORTRAC 5 215/55R16 97V XL. Super gumy z górnej półki w dobrej cenie. A dobrze letnie kupować teraz, bo na topie są zimówki, więc na letnie promocje. DOT z 2015, więc nóweczki. W poniedziałek zakładam na alusy i czekam na wiosne :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko, a jak tak już rozmawiacie o oponach to może ktoś doradzi gdzie w rozsądnych pieniądzach wypiaskuję felgi i pomaluję ?? W Krakowie i okolicach ?

 

w Colorexie ul. Gryczana sam robiłem i byłęm bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Colorexie ul. Gryczana
Będę tam w poniedziałek, bo zaciski mam do odbioru.

Zapytam ile kosztuje taki zabieg tylko napisz ChymeK jakie felgi wchodzą w rachubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do mnie wyjechały dziś kurierem na lato VREDESTEIN SPORTRAC 5 215/55R16 97V XL. Super gumy z górnej półki w dobrej cenie.

Bardzo zajebista guma! Możesz podać cenę za sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zajebista guma! Możesz podać cenę za sztukę?

 

404 zł/szt.

1.616 zł za komplet z darmową wysyłką kurierską.

Szukałem od września gum letnich, bo dojeżdżałem stare przed wymianą na zimówki (zimowe mam "Miszelinki", kupione dwa lata temu, więc właśnie zacząłem na nich trzeci sezon - 205/55R16) i po poczytaniu wielu opinii w tym testów opon na stronie Auto Światu itp., wybór padł na Vredesteiny Sportrac 5. Uważam, że cena do jakości najlepsza w tym rozmiarze i w tym co szukałem. Mam nadzieję, że tylko to potwierdzę na wiosnę :)

Trzeba pamiętać, że to 97V XL i DOT z 2015. 93V można kupić za +/- 350-370 zł za szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

 

Małopolanie budźcie się :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:bry2

 

Małopolanie budźcie się :kawka

 

Oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małopolanie budźcie się :kawka

 

:ziew

Już?

 

:bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend jest nie budź ludzi tak wczas :spi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, już wstaję...:haha

Witka :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności