Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać z rańca. Też Was tak głowa boli ? czy tylko mnie :hmm

 

Miłego Dzionka :kumple

 

nie tylko Ciebie :lol wczoraj bylo piwko a dzis male poprawiny , powitac załoge :bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powitać z rańca. Też Was tak głowa boli ? czy tylko mnie :hmm

 

Miłego Dzionka :kumple

 

nie tylko Ciebie :lol wczoraj bylo piwko a dzis male poprawiny , powitac załoge :bry

 

Kuna mnie tez od rana łeb boli...:hmm wczoraj wypiłem raptem dwa piwa i to nie żadne mocne wynalazki, a dziś jak na mega kacu...:-D Jeszcze o klapę bagażnika sajepałem łepetyną bo się pinda nie podniosła do końca:)

Jak passka odpaliłem koło 11:00, a stał 24h pod chmurką(śniegową:D), to nie brzmiał za wesoło, a prowadzenie miód malina jak Radziecki T-34/76 :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie normalni inaczej :kumple

 

Romiego czopki może i wyglądają jak korki od szampana ale on pewnie sie tym nie martwi gdyż " ...LUBISZ TO SUKO......":lol3:lol3:lol3

 

Chciałbym w tym miejscu sprecyzować iż moje "czopki" są ORALNE a nie ANALNE :haha

A na marginesie sprawy, to któż z nas nie lubi trochę rozpusty :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie normalni inaczej :kumple

 

 

 

Chciałbym w tym miejscu sprecyzować iż moje "czopki" są ORALNE a nie ANALNE :haha

A na marginesie sprawy, to któż z nas nie lubi trochę rozpusty :marecek

 

Znaczy się wolisz possać niż penetrację konwencjonalną...?:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się wolisz possać niż penetrację konwencjonalną...?:haha

 

O tak, ssanie to moja ulubiona "dyscyplina" :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy nie bardzo wiem gdzie sie tu przedstawic chyba najlepiej bedzie na jakims spocie oczywiscie jak mój dziadek odpali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa....... i passat zdechł dziś rano , kręcił kręcił i się przekręcił.

 

czemu mnie to nie dziwi :/:

 

w między czasie nastepna kontrola się zapaliła o niskim poziomie oleju, po czym zgasła i tak dwa razy, na bagnecie to też trzeba się domyślać odczytu, bo końcówka plastikowa CZARNA i g.... widać :/

 

Kto wie lawetę to z ASO (skoro cały czas serwisowany w ASO był) czy z ubezpieczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taaa....... i passat zdechł dziś rano , kręcił kręcił i się przekręcił.

 

czemu mnie to nie dziwi :/:

 

w między czasie nastepna kontrola się zapaliła o niskim poziomie oleju, po czym zgasła i tak dwa razy, na bagnecie to też trzeba się domyślać odczytu, bo końcówka plastikowa CZARNA i g.... widać :/

 

Kto wie lawetę to z ASO (skoro cały czas serwisowany w ASO był) czy z ubezpieczenia ??

 

Skoro taki trup to po co laweta??:ocochodzi Złomiarze jeżdżą na okrągło załadują na Żuka i po problemie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro taki trup to po co laweta??:ocochodzi Złomiarze jeżdżą na okrągło załadują na Żuka i po problemie :P

 

No to prawda tam jego miejsce, niestety na razie jestem skazany na niego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety na razie jestem skazany na niego :/

Stary. czytam tak Twoje posty i az się zastanawiam czy wszystkie B6 tak mają??? No naprawdę współczucia :/

witam jestem tu nowy nie bardzo wiem gdzie sie tu przedstawic chyba najlepiej bedzie na jakims spocie oczywiscie jak mój dziadek odpali

eloooo przyjacielu :) no w grupie pewnie na spociszu, a na forum... jest taki wątek :D

 

AAAAAA ludziska paszczak powrócił - oddaje kanapę z kółkami w końcu :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...AAAAAA ludziska paszczak powrócił - oddaje kanapę z kółkami w końcu :jupi

 

 

Kiedy kolejne "pukanko" :haha... nie no żartuję, nie życzę, już paszczakowi wystarczy :)

 

 

 

taaa....... i passat zdechł dziś rano , kręcił kręcił i się przekręcił.

 

czemu mnie to nie dziwi :/:

 

w między czasie nastepna kontrola się zapaliła o niskim poziomie oleju, po czym zgasła i tak dwa razy, na bagnecie to też trzeba się domyślać odczytu, bo końcówka plastikowa CZARNA i g.... widać :/ ...

 

Oj nie miłe masz doświadczenia z B6... :( ledwo co autko kupione... :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowy nie bardzo wiem gdzie sie tu przedstawic chyba najlepiej bedzie na jakims spocie oczywiscie jak mój dziadek odpali

 

Zapraszamy na spociki bardzo serdecznie :ok Przygotuj sobie pampersy, kilka tabletek na ciśnienie i Relaniuuuum :lol - Ot taka wyprawka jak do przedszkola/szkoły - bo bywa wesoło i nie każdy przetrzymuje więcej niż raz :lol2

 

Następny spot w czwartek 9.02.2012, godzina 18.00, parking Galerii Kazimierz, poziom zielony (chyba) :kumple

 

 

 

A tak nawiasem mówiąc - zapraszam ! wszystkich "nowych" i tych zaspanych, którzy jeszcze się nie wpisali - do wpisania się do wątku "Lepiej widoczni - widocznie lepsi" - bo jak nie ... to banicja-ekstradycja :haha

 

Dla ułatwienia podaję link - http://forum.vw-passat.pl/threads/72841-Lepiej-widoczni-widocznie-lepsi

Edytowane przez Fistaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam !! FISTACH !!! Aleś Ty dzisiaj rozmowny (pisowny), coś se już chlapnąłeś :lol... nie poznaję kolegi :haha

".. Albercik, usta, usta..." :haha

 

tak, wiem... Ty tylko niesiesz pomoc :lol2

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carter dzięki za pomoc z xbox-em, od wczoraj w domu jest armagedon jak sie dziewczyny do KINECTA dorwały

 

ne ma problema :D wrócisz z Afgana, to będziemy naku*wiać salta na kinekcie :D

 

---------- Dodano o 19:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:52 ----------

 

Dla odmiany po dwóch drinach z wiśniówki i orandż dżuis samopoczucie bardziej niż OK

 

hehehe... widzę, że posmakował Panu mój ulubiony nektar Bogów :lol2 :marecek :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Carterkowi dzisiaj pasztetos zdechł... :( zakręcił trzy razy i padaka... :(

ale ziomuś z kabelkami podjechał i zagadał w moment :D

 

ech te zacne temperatury w nocy :) istna Sahara normalnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac z wieczora :wojak , jak sie zapowiadało tak tez i jest, żubroweczka juz otwarta :tankujemy: :alko zdrowie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie zapowiadało tak tez i jest, żubroweczka juz otwarta zdrowie !!

 

Masakra... tu się robi drugi "Wątek alkoholowy", a niedługo Spoty Małopolskie to będą spotkania AA (Amatorów Alkoholowych) :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do wpisania się do wątku "Lepiej widoczni - widocznie lepsi"

ja nie mam jak bo chromy mi pospadały po ostatniej stłuczce :lol

 

ja pitole, jak piiiiiii ..... źjawica!

nawet psy na chodnik nie robią żeby płytek nie pokruszyć.. I znów wszystko przez Ruskich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to prawda tam jego miejsce, niestety na razie jestem skazany na niego :/

Oj nie dramatyzuj ;) Z pewnego źródła kupiłeś Pasia? Sprawdź podstawowe rzeczy na początek, a jak coś to wal do Piotrusia z mojego opisu;)Gdzie mieszkasz konkretnie? Może ktoś podjedzie, pożyczy prądu, podholuje;)

Ja pierdykam !! FISTACH !!! Aleś Ty dzisiaj rozmowny (pisowny), coś se już chlapnąłeś :lol... nie poznaję kolegi :haha

".. Albercik, usta, usta..." :haha

 

tak, wiem... Ty tylko niesiesz pomoc :lol2

Eeee pomoc , naperdolił się jak beduin i ma objawienie :haha

Fistach, Twoje zdrowie :alko

 

 

hehehe... widzę, że posmakował Panu mój ulubiony nektar Bogów :lol2 :marecek :lol

zajeboza :ok:

 

powitac z wieczora :wojak , jak sie zapowiadało tak też i jest, żubroweczka już otwarta :tankujemy: :alko zdrowie !!

He, he pijmy szybciej, bo się ściemnia :-D:drinks:

 

ja pitole, jak piiiiiii ..... źjawica!

nawet psy na chodnik nie robią żeby płytek nie pokruszyć.. I znów wszystko przez Ruskich :P

:lol:lol:lol

 

A tak w ogóle, to wszystkich pijusów zapraszam tu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/17052-Alkoholowy-Kacik-Passata/page416

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności