Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o Chymka B6 czy moje B7?

 

O Chymka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczymy u mnie z tą funkcją.Chyba skończy się wymianą BCM.

Siuter będziesz w czwartek?

Gdzie u Chymka czujnik deszczu jak nawet wlotów nie ma podświetlanych:haha

Edytowane przez waski1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie u Chymka czujnik deszczu jak nawet wlotów nie ma podświetlanych

 

nie dołuj gościa bardziej :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardy jest nie ruszają go takie detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waski1 stąpasz po cienkim lodzie :DSiuter Oczywiście że mam czujnik deszczu skoro mam wycieraczki w automacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Waski1 stąpasz po cienkim lodzie

Jest ryzyko jest zabawa albo szpital albo sława.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Waski1 tak będę w czwartek. ChymeK patrząc po tym jakie funkcje masz w bordnetz i jaki rocznik auta to chyba bordnetz był wymieniany. Jeśli nie działa to pewnie trzeba coś jeszcze zakodować. Popatrzę na kodowanie na czeskim forum skody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak coś znajdziesz to daj znać.

Mnie Panowie w czwartek nie będzie mam dodatkową prace po pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co zaczynamy mecz. Zaczynamy obstawianie??? Jaki wynik typujecie? ja stawiam na 1:3 dla naszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to co zaczynamy mecz. Zaczynamy obstawianie??? Jaki wynik typujecie? ja stawiam na 1:3 dla naszych :)

 

No właśnie z takich jak ty żyją bukmacherzy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to szklaneczka Jim Beam leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam przygotowania do zimy ... Poniedziałek ładnie nas przywitał ;) Nie pytam już o zimówki ale czy macie zmiotkę i skrobaczkę ??? bo jak tak dalej pójdzie to na 100we się przydadzą ;)

 

A tak przy okazji ktoś był ??....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20151012_133151.jpg

Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu test rain closing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]137351[/ATTACH]

Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu test rain closing.

 

A jedna się zdecydowałeś :) Uzyskałeś jednak odpowiedź na nurtujące Cię pytanie "czy ten bordnetz obsługuje rain closing" ?

Na spocie mówiłeś że w ASO nie kumają tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak tam przygotowania do zimy ... Poniedziałek ładnie nas przywitał ;) Nie pytam już o zimówki ale czy macie zmiotkę i skrobaczkę ??? bo jak tak dalej pójdzie to na 100we się przydadzą ;)

 

... I Panie :aniolek "ZIMA" złapała mnie w Nowym Targu (a jeszcze wczoraj podziwiałam naszą polską złotą jesień). W związku z powyższym miotełkę zakupiłam na stacji benzynowej i heja do domu na letnich oponkach :wojak Da się :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romi przemilczę ASO. BCM-a udało się trafić taniej dlatego też taka decyzja i zaryzykowałem możliwe że będziemy coś więcej wiedzieć w tej kwestii.Podobno obsługuję tą funkcję.Chcę też tym zakupem odciągnąć Chymka od kompa bo na spota nie podjechał więc podejrzewam że ryje po necie i szuka info o rain closing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

... I Panie :aniolek "ZIMA" złapała mnie w Nowym Targu (a jeszcze wczoraj podziwiałam naszą polską złotą jesień). W związku z powyższym miotełkę zakupiłam na stacji benzynowej i heja do domu na letnich oponkach :wojak Da się :hurra

 

hahahaha no tak da się :)

 

Dobrze, że dziś nie pada ... byle do piątkowych 14 stopni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady wpaść na spota. Ale waski1 wpadne na pogaduchy w tym tyg to opowiesz mi co nieco o tym rain closing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności