Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pali w zależności jaka muzyka w radio leci.
A mój, tyle ile jest w zbiorniku i ani grama więcej :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłego czwartku

Dziękiiiiiiiiiiiiii i wzajemnie - przecież czwartek to dzień przed piątkiem dlatego z zasady musi być miły :D :D :D

Fajny mamy numer strony...AVE

:diablica coś sugerujesz??? czy na dzisiejszym spocie będziemy ubijać czarnego kocura?? :bleble

 

Mój pali w zależności jaka muzyka w radio leci.

oooo to włącz RMF Classic to Ci Siuterek w baku zacznie przybywać - opcjonalnie przy rozgłośni toruńskiej możesz zacząć wierzyć że dojedziesz nawet jak będzie w baku pusto :D :D :D

 

Siema waryjoty!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój pali w zależności jaka muzyka w radio leci.

 

A mój, tyle ile jest w zbiorniku i ani grama więcej

 

a ja nie wiem ile mój pali, zawsze tankuję za 100PLN :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ile mój pali, zawsze tankuję za 100PLN :lol :marecek

 

Mnie za to nie interesują podwyżki cen paliwa bo i tak tankuje za 2 stówy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to nie interesują podwyżki cen paliwa bo i tak tankuje za 2 stówy :)

 

taa ceny rosną, spadają a ja i tak tyle samo płacę na stacji ;D hahaha ... tylko więcej bądź mniej paliwa w baku co przekłada sie na kilometry ;) a noz któregoś dnia nie dojadę do celu bo tylko za 100 we zatankowałam hmmm... nieee takie cuda tylko w Ameryce

 

2222222.jpg

 

lub tu ;

 

333333.jpg

 

lub...

 

1111111.jpg

 

Też tankuje za 100we ;)

Edytowane przez Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Brazylii podobno jakiś czas temu testowano bardzo tanie w produkcji paliwo i na nim śmigano. To paliwo to spirytus :ok Mam jednak wątpliwości czy u nas by to przeszło,bo to że ktoś pił ze słoika czy musztardówki to jeszcze idzie zrozumieć ale pić z baku ?! ... :bleblewykluczyli by nas z Unii i przylączyli do Rosyyyyyji razem z Krymem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda spokojnie, na baku w passacie 1000km można zrobić więc by można było jeździć w USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim:kumple

Wiecie co dziś jest? Ja tego nie napiszę poczekam aż Wilson wstanie:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka:kumple

 

 

 

Wiecie co dziś jest? Ja tego nie napiszę poczekam aż Wilson wstanie
:lol Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o żesz qfa do uja wafla!!! :doh

tyle pracy w pracy że zapomniałem :hehe

a tu wEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEkEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENdzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hurra :brawo :bezzebow :respect :victory :hyhy :kciuki:marecek:czapa

 

P.S. z tego miejsca chciałbym przeprosić drogie koleżanki i kolegów za moje niedbalstwo i obiecuję przedstawić usprawiedliwienie na kolejnym spocie :P :P :P

a tu w ramach rekompensaty:

:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zdechło (chyba n75) sobota wieczorem będzie pod znakiem podmianki na n18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry Pany :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry małopolanie przy sobocie
Bry Pany :kawka

 

Elo elo :bry

 

:kawka po śniadanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakiś pomysł na w miarę "ekonomiczną" wersję skrzynki narzędziowej? (tzn zestaw małej i dużej grzechotki + nasadki) potrzebuję nabyć coś takiego, co nie rozpanie się przy pierwszej śrubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś jakiś pomysł na w miarę "ekonomiczną" wersję skrzynki narzędziowej? (tzn zestaw małej i dużej grzechotki + nasadki) potrzebuję nabyć coś takiego, co nie rozpanie się przy pierwszej śrubie

 

ja mam grzechotki Yato dają rade :jasne ,czasem na giełde na balickiej wpadnę ,można skompletować co jest potrzebne , btw. :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:drinks: Yato spoko;) Honiton też ok;) Albo kup sobie Facom, wieczna gwarancja:-D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

:lol Może ktoś się skusi:lol

 

http://www.gumtree.pl/cp-praca-inne/krakow/pilne-palisz-jointy-jestes-ojcem-twoja-kobieta-jest-przeciwna-573641215

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :ziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bry, w dniu dzisiejszym o 10.10 pojawił się długo oczekiwany potomek :D Pozdrawiamy

 

gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności