Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

:czapa :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry...:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem nowy na forum,wiec witam wszystkich uzytkownikow passatow.Mam pytanie czy w ten czwartek jest spot przy Krokusie ?

Przepraszam za pisownie ale pisze z obcojezycznej klawiatury.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Jestem nowy na forum,wiec witam wszystkich uzytkownikow passatow.Mam pytanie czy w ten czwartek jest spot przy Krokusie ?

Przepraszam za pisownie ale pisze z obcojezycznej klawiatury.

Pozdrawiam

 

Witamy, witamy :):lol

 

Zapraszamy do naszych działów regionalnych oraz na spocisze :)

 

Najbliższy, tak jak napisałeś CH Krokus, parking naziemny, poziom +1

 

Zapraszamy :marecek

 

pozdraVWiam :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Jestem nowy na forum,wiec witam wszystkich uzytkownikow passatow.Mam pytanie czy w ten czwartek jest spot przy Krokusie ?

Przepraszam za pisownie ale pisze z obcojezycznej klawiatury.

Pozdrawiam

 

Witamy i zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać nowego kolegę i miło że będzie kolejne B6 w grupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Jestem nowy na forum,wiec witam wszystkich uzytkownikow passatow.Mam pytanie czy w ten czwartek jest spot przy Krokusie ?

Przepraszam za pisownie ale pisze z obcojezycznej klawiatury.

Pozdrawiam

 

Witaj, witaj i przybywaj pod Krokusa;)

A co do pisowni, to są tacy, którym nawet polska klawiatura nie pomaga:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :czapa

 

Moze i ja zjawię sie na spocie w czwartek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile przywitanie.

Jest maly problem gdyz jeszcze nie mam autka marki passat.Wszystko bylo na dobrej drodze i musialem wyjechac gdyz nie przebywam w kraju.Bylem umowiony na finalizacje w czwartek bo zona ogladnela autko i zostala tylko finalizacja.Nie dawalismy zaliczki bo ja jeszcze nie widzialem autka w realu.

Ale sprawdzilem w salonie w Modlniczce bo tam byk kupiony i serwisowany. No i okazlo sie ze ja stargowalem cene a kupil ktos inny.

Coz zycie bywa brutalne. Ladny byl 2006 2.0 170000km w pelni serwisowany, nawet mial juz wezwanie na pompowtryski,oczywiscie bezwypadkowy,po malowaniu dwoch elementow.

Tak wiec w czwartek pojawie sie moja A-6.Tylko prosze bez dogadywania bo tydzien temu najechana zostala przez Volvo z MPO.

Tak wiec do czwartku.

Pozdrawiam

Ps

Jesli ktos moglby pomoc przy ogledzinach passata (jestem juz umowiony) bede bardzo wdzieczny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry fszystkim...:kumple

K-2, Ty się tak nie przejmuj , czy przyjedziesz Audi( zresztą, to też VAG), Syreną czy Kama3'em;)

Ważne żebyś był i się dobrze bawił;)

 

Gdzie i kiedy będziesz oglądał Passka? Najlepiej, gdyby wypowiedział się ktoś z B6;)

 

Wasze :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry ja już po pracy na dziś :D

 

K-2 mało u nas jest aktywnych użytkowników B6 ,ale napisz kiedy i gdzie te oględziny to może ktoś się odezwie.

Ja nadal jeszcze jestem bez mariowozu ,ale jak dobrze pójdzie to na spota przyjadę brata Sarenką :D bo pewnie na nogach mi się nie będzie chciało przyjść :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemandero oszołomy :lol :marecek

 

Tak wiec w czwartek pojawie sie moja A-6.Tylko prosze bez dogadywania bo tydzien temu najechana zostala przez Volvo z MPO.

 

Czyli masz audunię po tjuningu z elementami koloru jaskrawy pomarańcz :lol :marecek

Wpadaj w czwartek... U nas zawsze jest wesoło :D

 

bo pewnie na nogach mi się nie będzie chciało przyjść

 

jadę po Siuterka w czwartek, mogę po Ciebie podbić panocku :):lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave funfelosy

 

:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jestem nowy w tym dziale ale czuje że tutaj należę co prawda przebywam w Szkocji ale wywodze sie z nowosądeckiego. oczywiście na forum bo Pasek pod władaniem... chciałbym sie dowiedzieć czy jest ktoś w okolicy NS kto mógł by mi wypożyczyć fotelik samochodowy dla 2-latka w drugiej połowie Maja bo przylatuje do domu na dwa tygodnie z synkiem... a gdzieś we wrześniu pojawie się z moją pijawką wiec może uda się wlepić na jakiegoś spota albo wymienić doświadczenia. ..o ile będzie taki... pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez daniel.s21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carter dzieki za dobre slowo !

Uszkodzenia nie sa duze tylko lewe tylne nadkole i mysle ze piasta z lozyskiem.Felga nie przejdzie tylko jest troche przytarta i delikatnie zderzak.Mysle ze jakies 1600 - 1800 po odliczeniu amortyzacji.Plusem jest to ze szkoda z PZU.

CO do paska to Krakow zostaje na piatek.Ja przylatuje w srode do W-wy i juz umowilem sie na ogledziny na Okeciu.Wiec na razie bazowac musze na swojej wiedzy i doswiadczeniu.Jesli jednak nie bedzie to co facet mowi przez telefon to na piatek mile widziane towarzystwo doswiatczonego uzytkownika passata do ogledzin w Krakowie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carter dzieki za dobre slowo !

 

polecam się na przyszłość Panie kolego :D

 

Wpadaj w czwartek, to Ci opowiemy na co zwrócić w szczególności uwagę przy kupnie passerati :D:lol :marecek

 

oczywiście jak do tego czasu nie nabędziesz takowego dupowozu rzecz jasna :D wtedy pozostaną nam tylko oględziny poczynionego zakupu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jadę po Siuterka w czwartek, mogę po Ciebie podbić panocku

 

Dzięki...dam znać jak by co...biję się z myślami i nie wiem czy może by jednak skorzystać z Twej propozycyji bo mam w piątek wolne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności