Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

dwórdzeniówka na pewno jest szybsza, ale puki co da sie bez tego wytrzymac Co mozna wiecej chciec od notabene telefonu

dokładnie ;) i własnie się bawię SE ArcS i jak na razie daje rade ;)

 

To pewnie wiecie ? ;) >> http://www.telix.pl/artykul/daty-aktualizacji-do-ics-poszczegolnych-producentow-3,46515.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak podsumowując, dwórdzeniówka na pewno jest szybsza, ale puki co da sie bez tego wytrzymac Co mozna wiecej chciec od notabene telefonu

 

Eeee....stricte telefony to to już dawno nie są (jeśli mówimy o smartach na systemie z tego tematu ;) ). To są już naprawdę małe kompy z aplikacją umożliwiającą dzwonienie ;)

 

PS: Mój Galaxy SII ma lepsze parametry sprzętowe niż komputer stacjonarny raptem sprzed 7-8 lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanosik- darmowa nawigacja baza radarowa, Stacje paliw i bardzo dużo innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Galaxy S 1 ma lepsze parametry od PC ta który jeszcze chodzi :) Takze nasze małe kieszonkowe komputery o mocy obliczeniowej Apollo :)

 

Mi granie na komórce juz przeszło szczerze mówiąc. Uzywam telefonu do przydatnych aplikacji które ułatwiają mi zycie :) A do tego 1 rdzeń styka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem przygode z kompem od pentium III 350 Mhz a pierwszy pocket miał chyba cos ponad 400 Mhz ;) HTC Wizard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sięgając troche dalej to pierwszy mój komp miał procesor o zawrotnym taktowaniu ok. 1Mhz i zabójczym RAM 64kB :P Tak, tak niezapomniany commodore C64 ;) ile to dawało frajdy z zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pewnie wiecie ?
Czekam z niecierpliwością :) I do tego właśnie jest stworzona dwurdzeniówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy i jestesmy wkur@#$%^&. Bo Galaxy 1 nie dostanie oficjalki :( Ale na forum juz są chyba 3 customy na ICS :) Puki co czekam na udoskonalenie i wrzucam customa :)

 

Pytanie za 2 pkt, czy rysuje sie wam gorilla glas ? Bo mi strasznie :( Zastanawiam sie czy nie oddac telefonu na gwarancje ze wzgeldu na trzeszcząca ramke... Podobno za takie pierdólki wymieniają cały przedni panel (Gorilla, dotyk i Amoled)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy gdziekolwiek jest napisane, że gorilla jest nierysująca? I mi na sgs2 się jedna kreseczka pojawiła, ale widoczna tylko pod jedną lampką, diodową (skupione światło). W normalnym świetle rozproszonym nie ma szans jej dostrzec.

 

ICS? A po co to? Żadna wersja X.0 nie jest godna uwagi, zawsze jakieś problemy które będą przez pół roku czy rok wyplewiane. Zauważ, że na pierniku takie SGSy to dopiero od 2.3.4 chodzą bez zastrzeżeń, wcześniej co rusz się jakieś jaja działy, jak nie battery drain to coś innego. A sam ICS co ci da? Ja mimo że dostanę go już za miesiąc to nie mam zamiaru go wrzucać. Późna beta czy wczesny RC mnie po prostu nie jara.

 

Teraz jadę na checkrom revo v6, cuda wianki. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego apropo mojego ekranu jest on dosc znazcznie zarysowany, a o telefon bardzo dbam, takze irytuje mnie to bardzo szczególnie jeśli chodzi o półroczny telefon...

 

A co do ICS to customy często są dość dobrze rozwinięte, także nie ma problemów z wielkimi błędami. Fakt faktem jest puki co mało aplikacji na 4.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną rzecz z Andkiem - Asus Transformer TF101G i powiem że 3.2 daje radę i nie mogę się już doczekać 4.0

Po nieoficjalnych testach tego systemu, jest nadzieja, że sprzęt ruszy z kopyta.

 

Ogólnie Andek mi podpasował ale od zawsze byłem zwolennikiem WM ;)

 

Co do customów to powiem szczerze obecnie, zbyt wiele osób się nimi zajmuje i czasem ciężko wybrać coś godnego uwagi. Na XDA do jednego urządzenia potrafi ugotować 20 osób romy i je coś tam rozwijać. Najlepsze do tej pory customy i tak wydaje CM, są szybkie i posiadają masę urzytecznych dodatkowych funkcji, włącznie z OTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z was aplikację tasker ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już oficjalna wersja Androida 4.0 Ice Cream Sandwich na SG2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest już oficjalna wersja Androida 4.0 Ice Cream Sandwich na SG2.

 

A to samemu do aktualizacji czy trza serwisowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie jakie zmiany nastąpiły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to samemu do aktualizacji czy trza serwisowo?

 

Sam-> Aktualizacja oprogramowania

 

Kuczi dopiero wczoraj aktualizowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam-> Aktualizacja oprogramowania

 

Kuczi dopiero wczoraj aktualizowałem

 

Bardzo współczuję. Fora huczą o bugach, lagach, błędach. Problemy z EXT SD, pogoda na lockscreenie się wiesza, stabilność mała (restarty się zdarzają). Nie wiem czym się ludzie tak podniecali - tygodniami się podniecali czego to by w romie nie chcieli zobaczyć a ostatnie 2 tygodnie to była masowa histeria odnośnie daty premiery.

 

Tymczasem JAK ZAWSZE pierwsze releasy systemu to gówniane słabo działające późne bety albo wczesne RC które nie powinny nigdy zostać wydane.

 

A jak ktoś bardzo chce - to oficjalny rom dostępny jest dla nas zarówno w KIESie (odradzam) jak i jako osobny plik dostępny na android.com.pl do wgrania ODINem (polecam, banalnie proste). Tylko potem nie płaczcie, że na 2.3.5 KI4 było stabilnie a teraz jest **** i masa rzaczy nie działa.

 

 

A jak ktoś ma ochotę to polecam najlepszy rom jaki moim zdaniem istnieje - Checkrom V6 na 2.3.6. Wygląda full stockowo, ma wycięte wszystkie niepotrzebne pierdoły Samsunga. Stabilny, najszybszy jaki jest, do tego z możliwością zabawy w Kitchen PRO - świetna aplikacja pozwalająca na błyskawiczną zmianę kerneli, bootlogo, wgrywanie modów itp. Jak w markecie - przegląda się dodatki, wybiera te które mają się zainstalować - a one się pobierają i instalują samodzielnie. Super wygodna sprawa.

 

CheckROM ma w sobie JKay moda - a w nim masę dupereli, m. in. super popularny i moim zdaniem zajebiście wyglądający efekt CRT OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie, jak ludzie pisza (w przypadku SGS2 itp modeli) ze dany ROM jest znacznie szybszy niz stockowy, podczas gdy rzeczywista roznice czasu odpalania aplikacji liczy sie w milisekundach hehe.

Co do aplikacji Smasunga, to akurat nie wszystkie to badziew i dlatego osobiscie nie jestem zwolennikiem customow, tymbardziej, ze i one zazwyczaj nie dzialaja w 100%.

Jak bede mial czas to zapodam sobie ICS - jak bedzie kula, tak jak opisuja placzki na forach, to po prostu wroce do GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo współczuję.

 

Się okaże. Skoro mówisz, że jest taki zły to zaraz będą aktualizacje. Na razie u mnie nie zauważyłem wymienionych przez Ciebie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności