Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzućcie jakiś program dobry co będzie mi monitorował łącze :) Ilość przesłanych danych itd... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podrzućcie jakiś program dobry co będzie mi monitorował łącze Ilość przesłanych danych itd...

 

3G Watchdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecał Ci Wave'a. Kolega ma i bardzo sobie chwali. Mnie natomiast bardzo podoba się wykonanie tego telefonu - jakość materiałów i spasowanie powala :) i ma bardzo dobry wyświetlacz AMOLED i 1GHz procesor. Tylko nie jest to Android a Bada, ale ponoć to udany system :)

 

Wave zakupiony i powiem ze to bardzo przyjemny telefon i co do jakosci to duzy plus. Bada tez daje rade ogolnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3G Watchdog

 

Dzieki , juz zassany i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko kończy mi się umowa w plusie zastanawiam się nad przejściem do innej sieci (raczej PLAY) i zakupu smartfona na razie wybór padł na Samsung Galaxy Ace S5830 ale szperając po stronie PLAY trafilem na to http://www.redbullmobile.pl/oferta/abonament/ czy ktoś z tego korzystał maja dość ciekawą oferte bynajmniej jeśli chodzi o pakiet minut w abonamencie i ceny telefonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci więcej o tej ofercie napisać wieczorem jak panna skończy pracę w salonie pl....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data counter widget. Najlepszy jaki miałem. Co prawda nie ma funkcji zaokrąglenia (jak robią to operatorzy) ale ma ładny widget i podział na dni, tygodnie i miesiące. I oddzielnie zlicza wifi, tel i udostępnienia.

 

Ps. Aha, pominąłem ostatnia stronę...

Edytowane przez Michal1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie telefon w Orange lub Play to można zassać z marketu applikacje Orange iCare i Play24 a w nich będą wszystkie informacje o stanie konta, megabajtów itp. Mi się toto bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci więcej o tej ofercie napisać wieczorem jak panna skończy pracę w salonie pl....;)

bede wdzieczny za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że Marcin pisze, przedstawię się - Anita ;)

a więc, sugeruje nie "kiszenie" się u dotychczasowego operatora i migracje do Play ;)

jeśli chodzi o wybór ACE dla mnie rewelacja, bo telefon na fajnym systemie operacyjnym z dostępem do marketu samsunga i darmowych aplikacji.

jednakże proponowałabym się zapoznać z HTC Wildfire S w opcji RBM gdzie wg mnie HTC królują jako smarfony i jedynie co samsung swoimi modelami zachęca do porównania tych dwóch producentów do siebie.

fajną "zabawką" jest też LG Black 970 w opcji RBM ale wersja biała z widocznym byczkiem który przyciąga oko. ;)

HTC jest w wersji black i bardzo wygodny w użytkowaniu. od początku kampanii Red Bulla nie zauważyłam by jakieś problemy sie pojawiały z tymi wersjami limitowanymi i wgranym systemem.

dla mnie bardziej przykładali się do promowania tych modeli jak i wgrana wersja androida nie powoduje "zawiechy" w fonie.

odnośnie oferty moglabym dyskutować ale nie wiem czy jest sens bo zapewne udzieli każdy konsultant w salonie tego co ja ;)

także, reasumując albo Ace albo HTC S ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo Anitko za info - chyba mnie przekonalas :)

mam ostatnie pytanko czy w kazdym salonie PLAY znajde oferte RBM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HTC ChaCha mam na nim taki problem ze Skype, podczas rozmowy w głośniczku telefonu charczy i rozmowa jest praktycznie nie możliwa, coś tam słychać co rozmówca mówi ale takie wrażenie jest jakby się transmisja sypała. Natomiast gdy pod tej samej rozmowy przełączy się na tryb głośnomówiący to jakość rozmowy jest idealna. O co to biega. Jak miałem Skype zainstalowany np na Nokia E51 było bez problemu a łącze internetowe te same.

 

Temat ten trochę rozpracowałem i powiem co następuję. Transmisja kuleje w skype dopiero jak się wyłączy ekran LCD, znaczy jak zadziała czujnik zbliżeniowy i automatycznie ten LCD wyłączy. Gdy telefon trzyma się w pewnej odległości od ucha to można bez problemu rozmawiać, jakość połączenia jest OK, ale gdy tylko LCD się wyłącza to transmisja się zrywa. To tak jakby telefon się wyrabiał się z obsługą wygaszenia ekranu i równoczesnej obsługi rozmowy w Skype.

Telefon podczas rozmowy przełączony w tryb głośnomówiący to wszystko jest OK

 

Macie jakiś pomysł co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w kazdym salonie PLAY znajde oferte RBM

 

nie - tylko autoryzowane salony.

 

gdybyś miał po drodze do Sieradza to zapraszam serdecznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy na Adka Automapę, póki co Beta i tylko Polska XXl ale warto się pobawić. Instalka 14 mega, po odpalieniu sama pobiera mapki z serwera i śmiga offline.

 

Do pobrania tu:

http://w3.automapa.com.pl/?PEI=204044&lng=PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko Polska XXl

 

przecież pisze tylko Polska i jak na razie Auto Mapa Beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to trwało ale w końcu chyba się dowiedzieli ze jest coś takiego jak android :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a używa ktoś z was Sygic Aura?

bardzo fajna nawigacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy na Adka Automapę,

 

Długo na to czekałem ale mam inny problem. Jak zainstalować AM na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu ? Nie mam tam miejsca a potrzeba ponad 200Mb.

Samsung ACE

 

I drugie pytanko. Po kablu USB nie wykrywa mi telefonu, jedynie mogę przejrzeć kartę z poziomu czytnika w lapku. Jest jakaś aplikacja na andka co to rozwiąże bo podejrzewam że to cos w ustawieniach telefonu lub brak jakiejś aplikacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności