Skocz do zawartości
Gość Filter

Mini VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na TAK, ale jak będzie cena w okolicach fiata Pandy, to niby ma być powrót VW do aut dla ludu - czytaj tanich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh .... :) no sam nie wiem co powiedziec, czy mi sie podoba czy nie. Musiałbym dłuzej na niego popatrzec i sie zastanowic nad tym wynalazkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakupy do sklepu obok jak i po piwo jak najbardziej możnaby było tym ppojechać.Ciekawe jaka będzie cena,produkcja oczywiście u sąsiadów ;)

Auta dla ludu-no to rzeczywiście może być powrót do nazwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak mieszanina vw ogórka z fiatem panda heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zakupy do sklepu obok jak i po piwo jak najbardziej możnaby było tym ppojechać.

Do bagażnika 6-pak piwa może i wejdzie, ale żeby skrzynkę piwa przewieźć, to pewnie juz siedzenia musiałbyś składać ;)

A tak na poważnie-myślę, że VW właśnie brakuje w tym segmencie aut. Poza tym fajny byłby taki VW "Panda" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do bagażnika 6-pak piwa może i wejdzie, ale żeby skrzynkę piwa przewieźć, to pewnie juz siedzenia musiałbyś składać ;)

A tak na poważnie-myślę, że VW właśnie brakuje w tym segmencie aut. Poza tym fajny byłby taki VW "Panda" ;)

Jak jest tak pojemny bagażnik to-biorę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bagażnik będzie z przodu, a może i dwa będą. Jeden z przodu drugi nad silnikiem z tyłu. Ciekawe jakie silniki? 1.0mpi (moc 65KM?) 1.2TDI (moc 60KM?) hybryda, wątpię bo auto dla ludu, chyba że 1.0mpi+LPG, a hybryda pewnie pojawi się jako prototyp:). Autko pewnie 4osobowe no i od czasów Garba i Ogórka pierwsze VW z napędem na tylne koła, ciekawe jak to będzie driftowało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tańszy niż mini-autka konkurencji to wróżę temu projektowi ogromne sukcesy, ale jeśli będzie porównywalny z konkurencją to chyba lipa będzie... z czystej ciekawości oglądałem w necie ceny na stronach importerów i dilerów różnych marek samochodów i te ceny to jest masakra!!! Jestem ciekaw kto wydaje ponad 50tys zł na samochód wielkości Polo z baaardzo ubogim wyposażeniem, skoro ledwo wyjedzie za bramę salonu traci już ok 10tysiaków!!!Lecz konkurenci VW nie są nic a nic lepsi w kalkulowaniu cen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że to ma być autko klasy fiata Pandy, Kii Picanto, Peugeota 107, Citroena C1, Toyoty Aygo. Ma ponoć na bazie tego VW powstać nowy Seat Arosa i nowa Skoda. Cena może się wahać od pewnie 30 paru tysięcy zł, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z wygladu moze byc ale ja lubie duze auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście strasznie mi się nie podoba , jeszcze taki mały.. to nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był mini PASSAT to tak. Chodzi głównie o nazwe passat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie :(

Linia boczna troche przypomina twingo

...no taka puszka po sardynkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby to był mini PASSAT to tak. Chodzi głównie o nazwe passat :D

Młody-kupisz znaczek,przykleisz i będziesz miał najnowszego Passata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie mi to wam powiem czy mi się podoba. Bardzo chętnie bym takie kopytko przygarnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobitka jeżdziła lupo i bardzo dobrze jej sie jeździło bo ma problem z parkowaniem wiekszymi autami( a wzasadzie ja miałem problem bo sie bałem jak widziałem jak parkuje) i takie autka są skierowane wlasnie do takich ludzi i ja uwazam ze przyniosą dobrą sprzedaż VW-enowi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności