Skocz do zawartości
Gość koel777

dziwny dzwiek???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koel777

witam,

mam pytanko, chodzi mi o dźwiek wydobywajacy sie gdzies z deski rozdzielczej. Przewaznie na wlaczonej klimie (man.) gdy ruszam.. Ktos wie co to oznacza???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładniej co to za dzwięk, do czego jest podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to dzwiek pompy czy tam przekaznika absu? Tez mi buczy na poczatku w desce rozdzielczej po lewej stronie kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koel777

dzwiek doszodzil gdzies ze srodka deski, niestety nie umiem go opisac... Czy klima wyl. sie gdy auto stoi z wl silnikiem??? :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koel777

to nie jest jakis przepadkowy dzwiek, nic sie nie ociera nic nie piszczy, to krotki sygnal niski ton, pip haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rad83

zaopserwowalem cos podobnego u mnie -dzwiek taki jak przy zalaczaniu przekaznika takie cykniecie przy wlaczonej klimie(manualna). cykniecie wystepuje zawsze przy ruszaniu (tak jakby klima byla odlaczana na czas przyspieszania??-w co watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dgrabo1

witam, u siebie miałem dziwny dzwięk spod deski rozdzielczej, ,coś rodzaju świstu i uporałęm się , to była linka prędkościomierza, odpiołem ją i posmarowałem smarem grafitowym i po bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie od wczoraj martwi dziwne burczenie.Po odpaleniu i zostawieniu na wolnych obrotach,strasznie burczy,jakby z przodu kierownicy,otworzylem maske i nie wiem moze juz sobie ubzduralem ale bylo to najbardziej slychac przy silniku.dodam ze jak wlacze nawiew burczenie jest jeszcze wieksze,ustepuje(choc nie do konca) jak troszke auto pojezdzi.Mialem wymieniany rozrzad razem z pompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koel777

Ja mam delikatne buczenie przy zimnym silniku- ale to łozysko skrzyni biegów, jak wcisne sprzęgło to cichnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności