Skocz do zawartości
kokos363

Brak napięcia świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli świece ok trzeba, szukać albo bezpiecznik lub przekaźnik święc innej możliwości nie ma.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego sprawdź napięcie na przewodach dopiero jak silnik jest dosyć zimny bo jak będzie letni w [ rozumieniu czujnika ] to prądu nie poda dopiero mocno zimny . Nie patrz na kontrolkę że się zaświeciła to tylko komputer sprawdza.

 

prąd jest ale jak kolega napisal na zimnym silniku, wszystko juz działa a auto po zmianie swiec pali super. Dzieki za pomoc i temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę techniki i człowiek się gubi ,ale ważne że wszystko OK' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. problem mam w tym, że sprawdzałem miernikiem prad na fajkach od świec żarowych (po przekręceniu kluczyka w stacyjce).

patrząc od przodu na silnik na dwóch pierwszych fajkach prąd 12v występuje a na dwóch następnych już nie. co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jaki nr przekaźnika odpowiedzialny jest za podanie prądu na wszystkie świece żarowe - model silnika avf.

p.s. jest to moja pierwsza interwencja na forum więc proszę o wyrozumiałość także teksty typu:

" było to już omawiane - wystarczy poszukać"

" wyszukiwarki nie masz?" itp proszę sobie darować

 

z góry serdeczne dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z napięciem na świecach. Wymieniłem przekaźnik od świec w podszybiu, na przekaźniku napięcie jest, na bezpieczniku już nie ma... Co może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za off topic ale nie mogę uzyskać pomocy w dziale "pytania nowego użytkownika" :( A mam pewien problem który można rozwiązać łatwo z waszą pomocą.

 

Nie moge dojść gdzie mam wpiąć kostke wychodząca z jednej z wiązek. Passat 1.9 TDI (AHH) 99r

 

oto zdjęcia tej kostki

 

http://project-ex.info/passat-zdjecia/

 

Powiem do tego ze silnik odpala, bez problemu ale mruga kontrolka grzania świec (spiralka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności