Skocz do zawartości
majowy

Pomysł na zaręczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz moge powiedzieć, że jestem po "zabiegu" :P

Podziele sie swoimi pomyslami bo moze kiedys komus sie to przyda.

Wariant 1 zakladal ulepienie balwana w ustronnym miejscu, srobienie mu serducha z platkow roz. Kolega 15 min przed mioim spacerem z moja Pania mial wlazyc balwanowi w lape roze i pierscionek.

Plan trzeba bylo zweryfikoac bo snieg nie nadawal sie do niczego.

Wariant 2

Kolega mial duze lampiony w kształcie serca ktore pod wplywem ciepla ze swieczki unosily sie do góry. Niestety po krasztestach w taka pogode jak wczoraj lampion sie przewrocil i spalil :P

Warian 3

Mamy w parku wielkie drzewo na ktorym sie wszyscy podpisuja. Ponoc to drzewo milosci.

Wiec pod tym drzewem kolega chwile przed moim spacerkiem ulozyl wielkie serce z platków roz w srodku rozyczka i pieerscionek. Ja zaciagnelem tam moja Pania z zamyslem podpisanie sie na drzewie, dochodzimy do drzewa ja pyk na kolanko i dalej to poszlo ;P

Kolega nawet pare fotek z krzakow zrobil ale paparazzi to z niego marny :0. Zawsze to jednak jakas pamiatka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny plan. Ale mogłeś w niego wpleść wątek z Passatem. A swoją drogą nie bałeś się, że kolega nie zdąży się schować, dziewczyna pomyśli, że to od niego i został byś sam?

:-) Gratuluje pomysłów. Kto wie, może kiedyś któryś wykorzystam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passacior tez mial swoje 5min tego dnia. Podczas szukania miejsca wjezdzalem na parking stromym podjazdem, braklo mi pol metra do celu. Dobrze, ze nikt za mna nie jechal bo do tylu lecialem jak kula sniegowa. Serce do mni do d..py podeszlo ;P

Co do kolegi w krzakach to wszytko bylo na styk.

Polecam zorganiowanie zareczyn w jakis nietypowy sposob bo mina kobiety jest bezcenna ;) warto bylo torche poglwokowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oświadczyłe się mojej Pani w sierpniu zeszłego roku. Tak się składa, że mamy urodziny dzień po dniu(23 i 24sierpnia). Wybraliśmy się w góry ze znajomymi. Niczego się nie spodziewała. Oświadczyłem się jej na szczycie Śnieżki. Po wyczerpującym wejściu na szczyt upadłem na kolana przed Nią a ona myślała że coś mi jest ehhehe a ja wyciągam pierścionek i szok totalny. Nie mogła uwierzyć. I tak oto się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj se chłopie spokój z żeniaczką, co źle ci bycie kawalerem? Nie ma nic piękniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj se chłopie spokój z żeniaczką, co źle ci bycie kawalerem? Nie ma nic piękniejszego.

 

Wyrośniesz ze śliniaczka, to może i sam zmienisz zdanie :P

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności