Skocz do zawartości
pepe

Czym się różni silnik 1.8 PF od 1.8 abs w passat b4

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz wszystko zależy z jakiego masz rocznika wiazke, bo nowsze 2,0 miały inna elektryke, wszystko zależy na jakim sterowniku jest silnik, jakoś nie mogę wyszperać ale ADZ i np AGG mogły mieć prawie ze identyczna elektryke (wtyczka sterownika, i układ pinów w nich...bo np od 2E i jeszcze zależy od którego rocznika nie podpasujesz do dwulitrówek po '94 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz wszystko zależy z jakiego masz rocznika wiazke, bo nowsze 2,0 miały inna elektryke, wszystko zależy na jakim sterowniku jest silnik, jakoś nie mogę wyszperać ale ADZ i np AGG mogły mieć prawie ze identyczna elektryke (wtyczka sterownika, i układ pinów w nich...bo np od 2E i jeszcze zależy od którego rocznika nie podpasujesz do dwulitrówek po '94 roku.

dlatego najlepiej kupić cały komplet na swapa albo całe auto po bitce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaryzykował golca, wystarczy tylko sprawdzić czy uszczelki pod kolektory są takie same i całą elektryke z 1,8 wstawił do 2,0 był by pierwszy 2,0 na jednopunkcie , a spokojnie wszystko by grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był by pierwszy 2,0 na jednopunkcie

Legitymujący się ogromną mocą 95 koni plus wysokie egt;) Kolektor z 1.8 zadusi ten silnik, bez sensu taka przeróbka

wystarczy tylko sprawdzić czy uszczelki pod kolektory są takie same

Ssące nie pasują, jednopunkty mają kanał wodny do podgrzewania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności