Skocz do zawartości
gino9

co to za wezyk??

Rekomendowane odpowiedzi

miesci sie pod autem wezyk od strony pasazera pod spodem auta przy koncu jest delikatnie skierowana do wewnatrz (zaraz go widac przy progu auta przednich drzwi) czasami slychac jak zasysa powietrze takie prykanie.co to jest??wczesniej tego nie bylo slychac.:636:

passek.jpg

ffff.jpg

yyyy.jpg

Edytowane przez gino9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakieś zdjęcia. Nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie po obu stronach auta(ja mam anglika)on wychodzi z podlogi z miejsca gdzie powinien byc chlapacz przedni i idzie przy progu jakies 40cm i sie urywa.

postaram sie wkleic fote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez foty na prawdę ciężko

 

Ale tam w ciemno:

 

1. Webasto (ale rurka skierowana w dół)

2. Odpływ wody > klimy

3. Pod akumulatorem jest taki spust wody, może tą rurką jest zakończenie (ale też byłby w dół skierowany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miesci sie pod autem wezyk od strony pasazera pod spodem auta przy koncu jest delikatnie skierowana do wewnatrz (zaraz go widac przy progu auta przednich drzwi) czasami slychac jak zasysa powietrze takie prykanie.co to jest??wczesniej tego nie bylo slychac.

 

mysle ze chodzi Ci o wezyk ktory idzie z baku do pochłaniacza par paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodalem foty w pierwszym poscie;)takze co to kurna jest??

jest tylko z jednej strony u mnie od kierowcy(anglik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies pomysly od czego to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie bedzie jakiś odpływowy wężyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to od webasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Webasto (ale rurka skierowana w dół)

rurka z wydechem jest na srodku koło skrzyni i to metalowa

 

2. Odpływ wody > klimy

tez nie, odpływy też są gdzie indziej

 

Może to od webasto

całkiem prawdopodobne przy prawym tylnim nadolu jest pompka od webasto (możliwe, że ktoś zajumał webasto z pompką a wężyka nie chciało mu się wyjmować) ale nie pamiętam jak lecą węże od niej

 

 

 

gino9, jak dobrze rozumiem w angliku jest po stronie kierowcy, wiec u nas będzie po stronie pasażera? jutro będę na podnośniku wieć się temu przyjrzę dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies pomysly od czego to jest???

 

według mnie to on jest od pochłaniacza par paliwa i powinien isc ze zbiornika , jak bys sciagnął prawe przednie nadkole to tam powinien byc taki '' pojemnik '' do ktorego wchodzi ten wezyk , takie jest moje zdanie jak sie myle to niech mnie ktos poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnawiam temat.. mam to samo taki sam wężyk po strone pasażera, ucięty i pyrka z niego jak przykładam palca to zasysa mi go i nie pyrka co to za wężyk od czego to i czemu pyrka (nie było w aucie webasto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawial jakieś ujście od nadmiaru któregoś z płynów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym obstawial jakieś ujście od nadmiaru któregoś z płynów

czytaj ze zrozumieniem

 

 

jak przykładam palca to zasysa mi go

zasysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , przeszukałem forum , etke i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie od czego jest plastykowy wąż który wychodzi z górnej części obudowy filtra powietrza ( czesc odfiltrowana ) i idzie gdzieś ku dołowi silnika ??

 

 

Witam , przeszukałem forum , etke i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie od czego jest plastykowy wąż który wychodzi z górnej części obudowy filtra powietrza ( czesc odfiltrowana ) i idzie gdzieś ku dołowi silnika ??

 

 

Ok. znalazłem , to teraz kolejne pytanie , w Etce nazywa się to " pompa wtórna" od czego to diabelstwo ??

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , przeszukałem forum , etke i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie od czego jest plastykowy wąż który wychodzi z górnej części obudowy filtra powietrza ( czesc odfiltrowana ) i idzie gdzieś ku dołowi silnika ??

 

 

 

 

 

Ok. znalazłem , to teraz kolejne pytanie , w Etce nazywa się to " pompa wtórna" od czego to diabelstwo ??

Ta pompa działa kiedy samochód jest zimny i pracuje na ssaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności