Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ty pyskaty umiesz czytac ze zrozumieniem?

"amaroka mial juz na liscie jak ja jeszcze nie widzialem tego na drodze." w domysle chodzilo o ori vcds-a

i moge sie zalozyc ze w momencie tego updat-u Ty tez go nie widziales na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty pyskaty umiesz czytac ze zrozumieniem
:wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku Mike Brewer kupił sobie syrene w Twoim rodzinnym mieście

 

Patryku nie mieszka i nigdy nie mieszkał w Rudzie Śląskiej ;) Radior owszem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku nie mieszka i nigdy nie mieszkał w Rudzie Śląskiej Radior owszem
sorki pomyliłem się:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem (ze szkodnikiem), zobaczylem, i dalem depozyt na jazde na jutro

http://vans.autotrader.co.uk/used-vans/volkswagen/caddy/2009-volkswagen-caddy-maxi-1-9-tdi-pd-104ps-van-diesel-marsh-barton-vfpa-8aa1392d41a057fe0141dabaf79e1c8a/makemodel/make/volkswagen/model/caddy

odpalil od strzala bez problemu. nie dymi. troche porysowany ale to chyba kazdy van tak ma.

mysle ze cena jest ok. pan powiedzial ze cena nie do negocjacji bo firma ma taka praktyke bez znaczenia jakie auto sprzedaja.

 

aha - kluczyk nie otwiera z pilota :wmorde i jest tylko 1 kluczyk. licze ze z tego powodu beda musieli zmienic swoaja polityke cenowa :)

czekam na wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada ok, graty dachu sprzedasz to pare £££ odzyskasz. Ale za rok bedzie za maly....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie ale depozyt na jazdę? co to ma być ?po drugie skoro chcesz sobie warsztat robić na kołach to lepiej kup sobie transita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryku Mike Brewer kupił sobie syrene w Twoim rodzinnym mieście

W Zabrzu? Oglądałem ten odcinek, ale nie zwróciłem uwagi, że to w Zabrzu było - syrenka miała blachy z Rudy Śląskiej czyli z za miedzy ;) Okolice w każdym razie znajome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Zabrzu? Oglądałem ten odcinek, ale nie zwróciłem uwagi, że to w Zabrzu było - syrenka miała blachy z Rudy Śląskiej czyli z za miedzy Okolice w każdym razie znajome
sorki nie wiem czemu sobie wkręciłem że Ty z Rudy śl. jesteś. zresztą Twój braciak mnie zgonił zgonił za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem właśnie, że Radek już naprostował - Syrenka była z Rudy.

 

---------- Dodano o 16:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:38 ----------

 

sorki nie wiem czemu sobie wkręciłem że Ty z Rudy śl. jesteś. zresztą Twój braciak mnie zgonił zgonił za to.

 

Spoko ;) Ode mnie do Rudy to może z kilometr jest, albo nawet mniej ;)

 

---------- Dodano o 16:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:40 ----------

 

bylem (ze szkodnikiem), zobaczylem, i dalem depozyt na jazde na jutro

http://vans.autotrader.co.uk/used-vans/volkswagen/caddy/2009-volkswagen-caddy-maxi-1-9-tdi-pd-104ps-van-diesel-marsh-barton-vfpa-8aa1392d41a057fe0141dabaf79e1c8a/makemodel/make/volkswagen/model/caddy

odpalil od strzala bez problemu. nie dymi. troche porysowany ale to chyba kazdy van tak ma.

mysle ze cena jest ok. pan powiedzial ze cena nie do negocjacji bo firma ma taka praktyke bez znaczenia jakie auto sprzedaja.

 

aha - kluczyk nie otwiera z pilota :wmorde i jest tylko 1 kluczyk. licze ze z tego powodu beda musieli zmienic swoaja polityke cenowa :)

czekam na wasze opinie

 

Też mi się wydaje że za mały Ci będzie jak chcesz sobie w środku grzebać. Z drugiej strony to co robisz to pewnie tez da się na siedząco więc może będzie ok.

A z vanów to tak jak Maciek pisał - Sprinter do 2005 to van ciężki do zarżnięcia. T5tki już nie mają takiej dobrej opini jak T4 sobie wypracowały, ale w szczegóły się nie zagłębiałem, bo nie miałem takiej potrzeby - w każdym razie przed zakupem warto o nich poczytać. Ja potrzebując vana to chyba kupiłbym transita - do wyboru do koloru, tanie to w zakupie i części pełno.

 

---------- Dodano o 16:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:46 ----------

 

Patryk a jak u Ciebie??

W czwartek podpisałem dokumenty dla kancelarii no i od tego czasu mam siedem dni na rezygnację bez konsekwencji, a potem się będzie działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem (ze szkodnikiem), zobaczylem, i dalem depozyt na jazde na jutro

http://vans.autotrader.co.uk/used-vans/volkswagen/caddy/2009-volkswagen-caddy-maxi-1-9-tdi-pd-104ps-van-diesel-marsh-barton-vfpa-8aa1392d41a057fe0141dabaf79e1c8a/makemodel/make/volkswagen/model/caddy

odpalil od strzala bez problemu. nie dymi. troche porysowany ale to chyba kazdy van tak ma.

mysle ze cena jest ok. pan powiedzial ze cena nie do negocjacji bo firma ma taka praktyke bez znaczenia jakie auto sprzedaja.

 

aha - kluczyk nie otwiera z pilota :wmorde i jest tylko 1 kluczyk. licze ze z tego powodu beda musieli zmienic swoaja polityke cenowa :)

czekam na wasze opinie

 

a nie trza było na jakąś aukcje jechać najpierw , ale nic miliona mil i rozrostu biznesu

 

może za kilka lat w każdym mieście bedzie caddy - chudy lis ltd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie do Rudy to może z kilometr jest, albo nawet mniej
a ten sie czepia o kilometr:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depozyt na to ze nikt mi go z nosa dzisiaj lub jutro rano nie sprzatnie. cena wydaje mi sie ok i van na pierwszy rzut oka tez ok.

tak jak adam piszesz - graty sa wliczone w sprzedaz wiec sprzedam i pare pandow sie zwroci. a troche tych gratow jest. szczegolnie konstrukcja dachowa budzi podziw.

oponki wszystkie 4 w naprawde dobrym stanie.

cam belt zmieniony przy 57 tys chyba.

mylse ze maxi mi starczy.

na stojaco ja nie pracuje. tylko na siedzaco.

koledzy moi z branzy popierdzilaja connectami, berlingo itp malymi vanami. kilku ma duze i tam jest luxus z miejscem. taki maxi to jest kompromis z pomiedzy malym caddy/connectem itp a duzym t5, transitem. caddy maxi jest 47 cm dluzszy od normalnego caddy a to jest bardzo duzo. mi zalezy na dlugosci paki nie na wysokosci. wysokosc wrecz ma znaczenie - wole nizszego bo duzym jest problem zeby wjechac na parkingi podziemne a tam tez sa klienci.

 

---------- Dodano o 19:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:43 ----------

 

a nie trza było na jakąś aukcje jechać najpierw

tez tak myslalem ale 1) nie mam czasu 2) na aukcjach juz 2 razy jestem w plecy. 3) znalazlem go rano na traderze i to byl spontan.

ogolnie z tymi maxi to jest ciezko cos dostac w rozsadnych pieniadzac z rozsadnym przebiegiem. ten jest lekko ponad buzdet ale mysle ze warto.

 

a co do dlugosci calkowitej auta to patrze ze prawie tak jak t5. wiec paka nie moze byc duzo krotsza. jedyne co to nizsza ale mi na wysokosci nie zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może za kilka lat w każdym mieście bedzie caddy - chudy lis ltd

Cienki Klucz LTD ;)

 

A transit na parkingi wjedzie, Vivaro nie :) Sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam pamietasz ile dales za te dunlopki?? bo jak szukam to kosztuja ok 78 panda a na pewnej stronce po 68:-) wiec za tydzien turan bedzie mial nowe obuwie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam pamietasz ile dales za te dunlopki?

58 ale to chyba 14tki

Tu kupowalem http://www.tyretraders.co.uk

 

---------- Dodano o 22:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:03 ----------

 

Grzes ja tez smigam na dunlopach od ponad 5 lat

Ja rok temu dopiero pierwszy raz kupilem cos innego niz Dunlop...

I zalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14tki

 

15tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze skrabanie szyb mam za sobą. Trzeba pomyśleć o jakimś odmrazaczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W areosolu polecam

 

---------- Dodano o 07:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:04 ----------

 

15tki

Cal w tą czy w tamtą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności