Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Maćku dopiero smsa od Ciebie odczytałem.u mnie z takimi rzeczami to ciężko.umówmy sie na weekend ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzwoń w weekend jak nie odbiore to oddzwonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z nowych map google. ja tak własnie sobie chodziłem blisko Jacentego domu i muszę przyznać ze okolica przepiękna tylko pozazdrościć jacku , jak dla mnie to naprawdę wygląda na świetne miejsce

 

000000000000000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mot mialem, znaczy Touranix. wsio ok, zadnych rzeczy na pomaraznczowo i czerwono. tak ze usmiech dookola glowy. dla swietego spokoju wyciagnalem hidy. uhhhh jaka ulga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyciagnalem hidy

 

ja też wyciągam bo mi bardzo często jeden nie odpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak re gumki sie zwia, gdzie to można zamówić. To zamowie i bede ... Czekał na jakieś info jak to rozebrać i złożyć.

Luke info dla Ciebie dzis rozerlalem tloczki do pomocy mialem kolege bo samemu to by bylo bardzo ciezko to poskadac trzymac zacisk i wkrecac w tym samym czasie nie wspomne o odpowietrzaniu na koniec :D wiec tak zaczolem od demontazu zacisku kolega naciskal hamulec tloczek powoli sie wykrecal na samym koncu to juz reka idzie go wyciagnac trzeba podstawic sobie jakis pojemnik bo poleci sporo plynu lub scisnac przewod czyms nastepnie wciagnolem tloczek przetarlem papierem wodnym 1000 1200 i 2000 wyplukalem w wodzie osuszylem go i czas na wkrecanie nie jest to latwe jak sie wydaje trzeba po malu wkrecac i paatrzec czy idzie rowno bo czasami lubi sobie zesc z wyznaczonego toru my walczylismy z pierwszym zacicskiem 2 godziny hehe niechcial sie krecic ale postanowilem odkrecic odpowietrznik i pomalu sie krecil przed wkreceniem nasmarowalem go plynem zalozylem nowe klocki zacisk odpowietrzylem i drogie kolo to juz poszlo szybciej wiec tak jak juz pisalem do tej roboty trzeba dwie osoby bo samemu to bida moze byc tak wygladaly moje tloczi

http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc0190k.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc0191pn.jpg/

 

---------- Dodano o 21:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:32 ----------

 

Przeczytajcie sobie to nie moge sobie wyobrazic jak trzeba byc zdegenerowany zeby cos takiego zrobic dziecku

 

http://polemi.co.uk/informacje/wiadomosci/nieprawdopodobne-okrucienstwo-wobec-dziecka-7499

co do tyej pary sadystow to bym ubil ich golymi rekoma bez zadych skrupulow

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tyej pary sadystow to bym ubil ich golymi rekoma bez zadych skrupulow
generalnie to coraz wiecej sie o takich przypadkach slyszy. co tu duzo szukac w polsce sprawa malej madzi z sosnowca moje miasto ta klępa co to zrobila mieszkala nie daleko mnie. kolejny przypadek :wmorde będzin tez 10 min jazdy od sosnowca tam baba tez zabila synka a potem pozyczala od znajomych dziecko na szczepienia i to przez, jak sie nie myle 4lata. co z tymi ludzmi sie dzieje?? :krzeslem jedni nie moga miec dzieci i wszystko by oddali zeby tylko miec dziecko. a tak na marginesie panowie bede mial syna.:hurra na ostatnim scanie teraz maly pokazal jojka :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bede mial syna. na ostatnim scanie teraz maly pokazal jojka

no to gratki Raman:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie panowie bede mial syna.
Gratulejszyn Roman :zdrowko

 

---------- Dodano o 06:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 06:12 ----------

 

korzystacie z nowych map google. ja tak własnie sobie chodziłem blisko Jacentego domu i muszę przyznać ze okolica przepiękna tylko pozazdrościć jacku , jak dla mnie to naprawdę wygląda na świetne miejsce
Kris wpadnij to się przekonasz w realu wkońcu daleko nie masz. a co jest z tymi nowymi mapami czym się róznią od starych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
generalnie to coraz wiecej sie o takich przypadkach slyszy. co tu duzo szukac w polsce sprawa malej madzi z sosnowca moje miasto ta klępa co to zrobila mieszkala nie daleko mnie. kolejny przypadek :wmorde będzin tez 10 min jazdy od sosnowca tam baba tez zabila synka a potem pozyczala od znajomych dziecko na szczepienia i to przez, jak sie nie myle 4lata. co z tymi ludzmi sie dzieje?? :krzeslem jedni nie moga miec dzieci i wszystko by oddali zeby tylko miec dziecko. a tak na marginesie panowie bede mial syna.:hurra na ostatnim scanie teraz maly pokazal jojka :bezzebow

 

no gratulacje, wszystkiego najlepszego dla nowej mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Roman, kiedy termin? Trzymać kciuki za mamuśkę ;)

Sztachnij się gazem jak już będzie się działo :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Roman. bedzie co opijac na e38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Roman :-) a ja panowie juz sobie level na wypoczynek Malaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mot mialem, znaczy Touranix. wsio ok, zadnych rzeczy na pomaraznczowo i czerwono. tak ze usmiech dookola glowy. dla swietego spokoju wyciagnalem hidy. uhhhh jaka ulga

 

Grzesiek a tak na marginesie to jak ten twój Touran sie sprawuje tzn mam na mysli jakies zle punkty albo na co zwroci uwage pytam tak z ciekawosci bo moj ojczulek stal sie posiadaczem takiego od poniedzialku pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze matho78 za fotelik - dziś przyjechala paczuszka :) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, super autko. Malo pali, zrobilem przez rok pewnie z 35kkm i jest super. Zadnych przygód jak na razie. Wiadomo ze klcki tarcze plyny i paski trzeba wymienić. Ale to jak w każdym samochodzie. Oby tato byl zadowolony. Niech na forum wbija;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czego wyjesz?
kris ma dejavi. swoją drogą ładnie wyposażony szkoda że nie ma zenonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris ma dejavi. swoją drogą ładnie wyposażony szkoda że nie ma zenonu

 

dolozy sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności