Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Grześ - ładna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez podoba... zyciowy wybor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Kris gratki kiedy imprezka to wpadniemy opic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie macie doswiadczenie z ubezpieczeniem drogiego auta na siebie ubezpieczajac auto zony podalem ze mam znizki a teraz mi przyslali ze to obowiazuje tylko na jeden samochod a drogi trzeba od nowa znizki wyrabiac sobie jakos to nie po mojemu ale znajac angielskie ubezpieczalnie to tak wlasnie jest wyliczyli mi za saxo 60 funciakow miesiecznie ale jaja pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0127 forum.jpgCześć , kurcze nie planowałem ale stało się ... sprzedałem autko z opisu i mam teraz następnego black hawk , też highline tyle że b6 2007 roczek w stanie idealnym , papiery i rachunki od urodzenia do dzisiaj :-) 1,9 tdi PD BXE 105 kucy ... ale to się nie długo zmieni :-) .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie macie doswiadczenie z ubezpieczeniem drogiego auta na siebie ubezpieczajac auto zony podalem ze mam znizki a teraz mi przyslali ze to obowiazuje tylko na jeden samochod a drogi trzeba od nowa znizki wyrabiac sobie jakos to nie po mojemu ale znajac angielskie ubezpieczalnie to tak wlasnie jest wyliczyli mi za saxo 60 funciakow miesiecznie ale jaja pozdro

 

niestety tak to wygląda,zniżki na jedno auto,już żydki dobrze zwąchały gdzie kasę robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli sie ubezpiecza 2 samochod to znizki ktore mam sie nie licza??? pytam bo wkrotce tez bede potrzebowal 2 samochod ktory bedzie przezn aczony dla nas obojga tak jak pierwszy, czy oznacza to ze bede musial znizki na 2 samochod budowac od nowa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedzialem o tym i bylem przekonany ze beda na dwa auta niezle sobie to wymyslili pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy jedno na mnie, a drugie to tańsze na żone. I nie wiem dlaczego, ale bardziej się opłaca ubezpieczać obydwie osoby na obydwu autach, tzn, pasek jest na mnie, a Marzena jest second driver, nubira jest na Marzenę, a ja jestem second driver. Jak sprawdzałem to ubezpieczenie tylko jednej osoby wychodzi drożej.

Polecam szukać na confused.com i moneysupermarket.com. Ale sprawdzać na obydwu, bo różnie to wychodzi i raz tu jest taniej, a raz tam. Ostatnio ten drugi portal wychodził lepiej.

 

---------- Dodano o 18:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:32 ----------

 

I co ciekawe w moim przypadku taniej wychodzi comprehensive niż third party.

 

---------- Dodano o 18:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:34 ----------

 

Aha, jeszcze jedno - jak macie polskie prawka to najlepiej je wymienić na angielskie i wybierać w ubezpieczeniu full UK. Za EU licence jest całkiem nie zła dopłata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś pisał w zagranicznym ale przeszukać tyle stron :wmorde

 

w home base chyba można wypożyczyć odkurzacz piorący, wypożyczał ktoś - ile za taką przyjemność ? no i czy to działa tz. czy naprawdę ten sprzęt dobrze pierze, może inne sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Patrickiem tak jest jak się ma dwa samochody to najlepiej żonę/partnerkę wpiąć jako 2nd driver to zazwyczaj taniej wychodzi. Jeśli chodzi o grubego z Bmki- kur....a ale wieś... Powinni go usmażyć i zjeść... hehehe jak w GAME of THRONE :)

 

Jeśli chodzi o odkurzacze to ja wypożyczałem z B&Q- wychodzi nieźle ale trzeba się narobić(odkurzacz dopiero po 3 przejechaniu takim dokładnym zaczął domywać te angielskie dywany) + trzeba dokupić środek piorący- opłaca się jak masz cala chałupkę to przelecenia i opłaca się na 48h z kumplem np. wypożyczyć niż samemu...

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś pisał w zagranicznym ale przeszukać tyle stron :wmorde

 

w home base chyba można wypożyczyć odkurzacz piorący, wypożyczał ktoś - ile za taką przyjemność ? no i czy to działa tz. czy naprawdę ten sprzęt dobrze pierze, może inne sugestie

 

ile masz tego prania, jak dobrze chcesz to wyprac, jak bardzo jest zabrudzone?

rozumiem, ze chcesz wyprac jak najtaniej. pytanie jest takie, czy ten odkurzacz da rade z tym zabrudzeniem?

Proponowalbym podzwonic po okolicznych carpet cleanerach i popytac, moze bedzie mniej zachodu niz z wypozyczeniem odkurzacza

 

 

 

Michał, jezeli mozna wiedziec to ile wyniosl Was ten odkurzacz plus srodki i ile pomieszczen wypraliscie?

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś pisał w zagranicznym ale przeszukać tyle stron

 

w home base chyba można wypożyczyć odkurzacz piorący, wypożyczał ktoś - ile za taką przyjemność ? no i czy to działa tz. czy naprawdę ten sprzęt dobrze pierze, może inne sugestie

ja kiedyś brałem ten odkurzacz.kosz to chyba 30 funtów za dobe ale na 2 doby się bardziej opłaca jak się z kimś podzielisz. pierze całkiem całkiem robi robotę ale wadą jest mały zbiornik żeby wyprać całą chatę to trzeba się nabiegać po wodę i zlewać co chwile

 

---------- Dodano o 20:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:42 ----------

 

o tu masz najświeższy link

http://www.diy.com/nav/decor/flooring/rug-doctor/Rug-Doctor-11367604

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej z tego co pamiętam to było jakoś 30 funtów za 24 h plus środek jakieś 12 funa, wzięliśmy z kumplem i wyszło 15 funa za wypożyczenie na głowę i 12 za środek (kazdy kupił po jednym) wyprałem 3 pokoje i przedpokój i powiem tak trzeba się trzymać instrukcji i non stop wymieniać ta wodę ale naprawdę to się bardziej opłaca niż wynajęcie kogoś bo wynająłem kiedyś gościa przyszedł zainkasował 60 funa za jeden pokój i 2,5 godziny roboty i dywan za fotelami i kanapa sie zrobił jaśniejszy a plamy na środku zostały.... Jeśli chodzi o wypożyczenie tego to jest to bardzo proste idziesz do B&Q mówisz ze chcesz wypożyczyć Rugdoctora i nie robią problemu.. linka dorzucam żeby sobie zobaczyć jak wygląda ten odkurzacz piorący..

http://www.rugdoctor.co.uk/rent-carpet-cleaner

 

---------- Dodano o 20:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:43 ----------

 

heheheh widzę Jacenty że o sekundę pierwszy byłeś hehe :) ale merytorycznie bardzo podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info panowie a do wyprania mam salon i przedpokój bo w sypialniach czyściutko

 

luke a jak się sprawuje ten twój Henry - daje rade bo może lepiej kupić sobie takiego i mieć na lata do wszystkiego niż wypożyczać za 30 dychy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja takie cuda tez w morisonie ;)

 

pytam, bo sam piore ;) 60funtow to bardzooo duzo, i nawet w londynie tyle nie licza. (co innego jezeli chcesz prac tylko jeden pokoj, to maja cene minimalna)

 

---------- Dodano o 20:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:48 ----------

 

luke a jak się sprawuje ten twój Henry - daje rade bo może lepiej kupić sobie takiego i mieć na lata do wszystkiego niż wypożyczać za 30 dychy !

henry nie dawal rady, i to raczej na odswierzenie jest, niz na pranie. nie jestem pewien czy podola z bardzo zabrudzona wykladzina.

z racji tego, ze bylo wiecej zlecen, a henry, cos zostawie to juz bez komentarza... przesiadlem sie na pro maszyne: klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wyslij mi ja kurierem na godzinke :haha

 

fajne cacko - wiecej warte niz pasacina :lol3

 

a w kombiaku nie mieli :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności