Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jakaś piz .... a zaj.....ała mi dziś pod asdą obie osłony halogenów:wkurzony i zdaje się że środkową też chciała zapier.....ić ale że była na opaski to została jakby ktoś miał na zbyciu 2 osłony bez otworów na halogeny to chętnie się dogadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakaś piz .... a zaj.....ała mi dziś pod asdą obie osłony halogenów:wkurzony i zdaje się że środkową też chciała zapier.....ić ale że była na opaski to została jakby ktoś miał na zbyciu 2 osłony bez otworów na halogeny to chętnie się dogadam.

 

Co za menda pewnie jemu brakowalo. Jak cos to ja mam bez otworow lleza w garazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakaś piz .... a zaj.....ała mi dziś pod asdą obie osłony halogenów:wkurzony i zdaje się że środkową też chciała zapier.....ić ale że była na opaski to została jakby ktoś miał na zbyciu 2 osłony bez otworów na halogeny to chętnie się dogadam.

 

Mam jedną :P ale słono cię to będzie kosztować :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek zrob tak: jedz pod tesko i zapierd.l se 2 komplety po to ze w razei jak Ci znowu zgina to bedziesz mial.

 

a kamer tam nie maja? zapytaj w sekurity, moj kolega tez babola walnal bo zarysowal audike ale nie pamietam jaka i se odjechal a ze kamery byly i dzialaly to policja po kilku godzinach zapukala do domu he he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może nie na temat ale własnie wymieniłem prawy czujnik absu i taka rada...kabel idzie przez nadkole do wnętrza samochodu wiec myślałem ze gdzieś pod kolumną kierowniczą idą te wtyczki i rozkręciłem ją i niepotrzebnie bo wystarczy pociągnąć za kabel starego czujnika i wtyczki same wyjdą... ehhh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za menda pewnie jemu brakowalo. Jak cos to ja mam bez otworow lleza w garazu
chętnie odkupię napisz za ile jeśli chcesz odsprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciej,ja w poniedziałek o 16tej startuję w Penrith M6 J40

 

no to już mnie chyba w tamtych okolicach o tej godzine nie będzie, musze szybko wracać

bo we wtorek mam londyn potem gdzieś nocuje w okolicach Dover i środa rano Paryż :D

 

Zatrzymuje się jutro w tym hotelu okolo 18-19 tam będe M6 pomiędzy 39-38

http://www.westmorlandhotel.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chętnie odkupię napisz za ile jeśli chcesz odsprzedać

 

dasz na jakies dobre piwo i bedzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dasz na jakies dobre piwo i bedzie git
niema problemu.napisz na pw na jakie piwo mam dać i napisz pw z emailme to Ci przeleje na paypalu.

 

---------- Dodano o 08:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:21 ----------

 

Mam jedną ale słono cię to będzie kosztować
Luke od Ciebie też bym kupił na zapas napisz ile Ci przelać.

 

---------- Dodano o 08:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:22 ----------

 

Jacek zrob tak: jedz pod tesko i zapierd.l se 2 komplety po to ze w razei jak Ci znowu zgina to bedziesz mial.

 

a kamer tam nie maja? zapytaj w sekurity, moj kolega tez babola walnal bo zarysowal audike ale nie pamietam jaka i se odjechal a ze kamery byly i dzialaly to policja po kilku godzinach zapukala do domu he he he

Grześ ja za bojaźliwy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj adres do wysyłki.

Ptzyjedziesz na edycję, otwozysz pifko i kwita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ptzyjedziesz na edycję
to Ty powiedziałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apropo pracy to ja też pochwalę się że zaczynam nową od poniedziałku.

 

to pochwal się co to za robota - dobrze płacą czy bedziesz wykręcał złote klamki

 

 

 

jeśli ktoś szuka pracy w okolicach BS20 9XJ to niech sie odezwie na priwa bo moja firma szuka tam ludzi na popołudniową zmiane , praca stała 40h p/w - stawka około 10f

 

 

 

I jedno pytanie do Ciebie forumowy qudicaczu. po jakim czasie od płacenia zarejestrowaną kartą kaska spływa do qudico?

 

jacku najpierw w zakładce sprawdź sobie tracking - to znaczy czy zarejestrowało twoją płatność, jeśli nie to możesz upomnieć sie o to!

 

po jakim czasie spływa - różnie - mi kiedyś płatność spłynęła po 9 miesiącach

 

wczoraj mi jeden angol w pracy opowiadał ze jakaś babka ponad 60 lat stała na światłach i gość motorem jej przyp.... w dupsko i gostek wylądował na dachu, a babka sru z pod świateł i go ponad 5 mil na dachu wiozła, jak ja zatrzymali to tłumaczyła ze jest głuchawa i właśnie swój aparat słuchowy do naprawy wiozła, poczuła jakieś coś potrzęsło autem ale sprawdziła w lusterkach i że niczego nie zobaczyła to pojechała dalej :haha

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Japfest największy w europie zlot samochodów japońskich.

Kilka tysięcy samochodów do zobaczenia na klubowych standach

+ następne kilka tysięcy samochodów na gigantycznym parkingu dla odwiedzających

wyścigi i drifting na przemian przez cały dzień

impreza rewelacyjna ;)

kilka fotek

https://picasaweb.google.com/110125324170712224110/12Maja2013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMOPqo65z8z_Aw&feat=directlink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niema problemu.napisz na pw na jakie piwo mam dać i napisz pw z emailme to Ci przeleje na paypalu.

.

Spoko najpierw srwadze gdzie ja mam a puzniej podesle na pw :D

 

 

jeśli ktoś szuka pracy w okolcach BS20 9XJ to niech sie odezwie na priwa bo moja firma szuka tam ludzi na popołudniową zmiane , praca stała 40h p/w - stawka około 10f

 

 

 

 

 

jacku najpierw w zakładce sprawdź sobie tracking - to znaczy czy zarejestrowało twoją płatność, jeśli nie to możesz upomnieć sie o to!

 

po jakim czasie spływa - różnie - mi kiedyś płatność spłynęła po 9 miesiącach

 

wczoraj mi jeden angol w pracy opowiadał ze jakaś babka ponad 60 lat stała na światłach i gość motorem jej przyp.... w dupsko i gostek wylądował na dachu, a babka sru z pod świateł i go ponad 5 mil na dachu wiozła, jak ja zatrzymali to tłumaczyła ze jest głuchawa i właśnie swój aparat słuchowy do naprawy wiozła, poczuła jakieś coś potrzęsło autem ale sprawdziła w lusterkach i że niczego nie zobaczyła to pojechała dalej :haha

Dobra kasa i robota moze by czlowiek uciek z tej wochy do cywilizacji hehe :D a co do babki to niezly numer odwalila ja widzialem kiedys pod Lidlem jak laska spakowala zakupy do samochodu wsiadla i odjechala a wozek z dzieckiem zostawila na parkingu:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w okolicy będzie budowane największe centrum dystrybucyjne w europie bo zapadła decyzja i inwestorzy ze stanów kupili teren po byłej bazie wojskowej RAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłem na Japfest największy w europie zlot samochodów japońskich.

Kilka tysięcy samochodów do zobaczenia na klubowych standach

+ następne kilka tysięcy samochodów na gigantycznym parkingu dla odwiedzających

wyścigi i drifting na przemian przez cały dzień

impreza rewelacyjna

kilka fotek

https://picasaweb.google.com/1101253...eat=directlink

nie jestem zwolennikiem japońskich aut ale starego nsx-a albo nowego gtr-a chętnie bym przytulił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłem na Japfest największy w europie zlot samochodów japońskich.

Kilka tysięcy samochodów do zobaczenia na klubowych standach

+ następne kilka tysięcy samochodów na gigantycznym parkingu dla odwiedzających

wyścigi i drifting na przemian przez cały dzień

impreza rewelacyjna ;)

kilka fotek

https://picasaweb.google.com/110125324170712224110/12Maja2013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMOPqo65z8z_Aw&feat=directlink

no fury niezle dla mnie co naj lepsze w japonczykach ze fajnie sie kreca nawet do 9tys I mozna niezla mody w silniku robic mi to CRX zawsze sie podobal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tu kiedys Mitsubishi galanta I honde civic

I tak mi zostalo ze lubie te autka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudzielec co z Tobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chudzielec co z Tobą?

w pl baluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności