Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

nie no tak to raczje nie jest nie przesadzajmy. paypal nie jest swiety ale oni maja swoje procedury itd i jak na razie to ja nie mialem zadnych problemow. mialem kilka spraw ze nie doreczono ale podalem kiedy wyslane, nt rackingowy i kopia paragonu i zawsze kasa zostawala u mnie. co prawda nie mialem sprawy albo nie pamietam zebym mial ze item niezgodny z opisem (poprzez paypala). ale nie chce mi sie wierzyc zeby oddawali kase tak w 5 sekund. kazdy by tak robil w takim wypadku. wiem ze oni patrza na wiele aspektow wliczajac sprawy z przeszlosci, ilosc spraw w ciagu roku, komenty ebaya itd. bo jak jestes dobrym sprzedawca itd a kupujacy co chwila raportuje ze wszystko jest niezgodne z opisem to przeciez slepy by zauwazyl ze cos jest nie tak.

co innego jak sprzedawca cygani i kombinuje. wtedy to rzeczywiscie paypal moze tak zrobic.

wiem ze kolega kupil cos ze stanow i numer czesci w aukcji a na przedmiocie byl calkowicie rozny. zalozyl sprawe przez paypala i po miesiacu dostal kase a nie odeslal przedmiotu. tyle ze tam byla dyskusja kosztow przesylki zwrotnej. kumpel powiedzial ze on nie zamierza placic za zwrot bo to nie jego wina. powiedzial ze jak dostanie kase na przesylke albo gwarancje paypala ze dostanie za przesylke zwrot to odesle. paypal nie dawal gwarancji ale nakazal sprzedawcy pokryc koszta. srzedawca zamilkl wiec paypal dal koledze refund. ale nie bylo to tak ze dostal ta kase w kilka godzin. sprawa sie ciagnela kolo miesiaca. i chyba kolega nawet zdjecia przedmiotu musial wysylac.

z karta to mialem 1 akcje ale kasy mi nie zabrali. udowodnilem ze wyslalem i na tym moja odpowiedzialnosc sie konczy. skad ja moge wiedziec ze komus karte zaje...li.

co jak co ale na paypala to nie moge zlego slowa powiedziec jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy wez ty sie za robote, a nie tu spamujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilot sie konczy Patryk. utleniaja sie sciezki itp i sygnal wychodzacy jest juz slaby.

bedzie coraz gorzej. na krotka mete to przemycie kontaktem albo spirytusem pomoze ale to na chwile.

dlugoterminowe rozwiazanie to nowy pilot.

dobrze wiedziec bo mam to samo jak patryk juz pilot z daleka nie lapie wiec trzeba bedzie nowy kluczyk zrobic ktory juz mialem zrobic dawno temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec bo mam to samo jak patryk juz pilot z daleka nie lapie wiec trzeba bedzie nowy kluczyk zrobic ktory juz mialem zrobic dawno temu
dotknij kluczykiem głowy i zasięg większy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glowy w okolicy gardla, dziala jak szczekaczka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chudy wez ty sie za robote, a nie tu spamujesz

zbanuj mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym co nie widzieli, wczorajszy torcik urodzinowy Viki :

P1170989.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym co nie widzieli, wczorajszy torcik urodzinowy Viki :
pewnie była uchachana jak gwizdek.100 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dotknij kluczykiem głowy i zasięg większy;)
Wiem o tym sprawdzalem juz to ale przeciesz nie bede robil tego caly czas bo ludzie beda sie smiac zemnie hehe chyba bede musial chudego pomeczyc albo odwiedzic ASO ale w ASO troche drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chudego pomeczyc
540x405_czapka-z-lisa-stan-i-325837.jpg:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zainteresowany , to ogłoszenie z mojego lokalnego forum

 

Jak widać na foto alusy Audi, pasują również do VW. Cena 80 GBP (z oponami 195/65 R15). Tel.: 07999043196

 

attachment.php?attachmentid=11883&d=1364811881

 

a jest tez passat x reg 1,9 tdi za 500f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilot sie konczy Patryk. utleniaja sie sciezki itp i sygnal wychodzacy jest juz slaby.

bedzie coraz gorzej. na krotka mete to przemycie kontaktem albo spirytusem pomoze ale to na chwile.

Dzięki. Tak myślałem, że się kończy. No nic, trzeba będzie pomyśleć o trzecim, albo zacząć używać ten drugi - tylko trochę mi go szkoda, bo jak nowy jeszcze jest, bo zawsze tego używaliśmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam Jacenty na wedzenie.....

a chlopakow na priv jak sa zainteresowani zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ebaya to moze co nie ktorzy powiedza lub pomysla o mnie zle slowo ale jak na aukcji jest poleony i za niego place a pozniej okazuje sie ze przyszlo 2 klasa to za kare sprzedawcy pisze ze nic nie dostalem - niech sie naucza

 

co do negatywów

 

 

kupowałem sofe taka zwykła do salonu 149f

 

przyszła

1 kurier chce abym sobie ja wtargał sam z samochodu a ja mu na to ze płace za dostawe do drzwi a nie na ulice i sam targał :haha jełopa szukał

2 odcien sofy inny niz na foto , nózki pomalowane na szaro a nie chrom

wiec pisze do sprzedawcy o sytułacji a on mi ze takie tylko maja na stanie i moge odesłac a oni zwróca kase

3 to ja mu nega - sofa wyglada niewiarygodnie ale tylko na foto

4 on pisze ze da mi 30f jak wycofam nega a ja mu na to ze 49f

5 kasa po 10 minutach na koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj jeszcze raz napisalismy do sprzedawcy z e-baya no i poszedl nam na reke i usunol moje licytowanie grzecznie podziekowalismy

Dzieki za porady dla wszystkich pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj Kris ze ktos moze sie pomylic. niestety jest to nagminne ze sprzedawcy kasuja duuuzo wiecej za wysylke nic ona w rzeczywistosci kosztuje ale to z powodu prowizji ebaya. ale wysylanie 2nd jak jest napisane ze 1st recorded to klamstwo z premedytacja.

no z ta sofa to troche pojechales - dali opcje zwrotu jak pan nie zadowolony. to ze nozki nie takie to walek ale odcien to dyskusyjan sprawa bo czasami ciezko na foto cos ujac. no chyba ze na zdjeciu pomaranczowa a w rzeczywistosci krwisto czerwona. wowczas to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Prośba !

 

Proszę znajomych bliższych i dalszych o założenie konta na http://www.technopol.pl i oddanie głosu na moja żonę ! Gdyby ktoś nie wiedział - Natalia Ślesińska

 

http://technopol.pl/damy_na_lamy/glosowanie/dama/4455

 

Z góry dziękuję, odwdzięczam się przy okazji browarem :D

 

P.s. Rozumiecie, euforia w domu w przypadku powodzenia a ja błogi spokój. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dali opcje zwrotu jak pan nie zadowolony

 

no ale zapewne na własny koszt a sofy za 10 funtów się nie odeśle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności