Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polecicie jakiś dobry staff do czyszczenia i pielęgnacji skóry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ja wlasnie kupilem sciereczki Simoniz z Tesco, sa na half prajsie i musze powiedziec, ze jestem milo zaskoczony.

wyczyscily ladnie i skora wyglada nawilzona, ale mysle, ze nic jednak nie zastapi dobrej odzywki do skory.

ja zastosuje odzywke to skora robi sie mieka i ladnie nawilzona.

 

---------- Dodano o 18:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:10 ----------

 

aaa i no wlasnie mokrego dingusa zycze z rodzina wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie potrzebuję info jak sprawdzić czy wszystkie kontrolki działają na kokpicie bo auto nie przeszło testu gość się uparł że nie działa kontrolka od air bagu kierowcy żółta . w lampie pod sufitem kontrolka działa a ta na lewym zegarze podobno nie . obrotomierz

Z tego co pamiętam to nigdy nie działał .

 

Mam vcds tylko nie wiem gdzie sprawdzić wszystkie kontrolki , ogólnie nie pokazuje zadnych błędów

Z góry dzięki

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zyrafa ha

 

te zartownis :bezzebow konczno powoli ten remont, bo trza sie zegrac

 

---------- Dodano o 18:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:59 ----------

 

Romek normalnie scany są dwa tylko - w okolicach 12tego i 20tego tygodnia. Chyba, że coś jest nie tak, to wtedy częściej.

tak tak wiem ze sa dwa ale u nas wyszlo ze moja iwona jest z ich obliczen w 11tyg i 1 dniu , i dziecko jest za male na zrobienie reszty pomiarow czy jakos tak u nas wyszlo ze nasza fasola jest o jakies 3mm za mala powinna miec chyba 45mm a u nas wyszlo 42.8mm wiez dlatego mamy kolejny scan za 10 dni a potem nastepny i oby bylo wszystko jak najlepiej :kciuczki. nic do roboty trza sie zbierac najlepszego wszystkim na te swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie polecicie jakiś dobry staff do czyszczenia i pielęgnacji skóry?

kupiles kolejnego sedanika?? ja uzywalem mleczka z halforda w zielonej butelce. ta firma ma czla serie kosmetykow w zielonej butelce. nie pamietam nazwy

znalazlem

http://www.google.co.uk/imgres?q=leather+wax+halfords&um=1&hl=pl&biw=1440&bih=733&tbm=isch&tbnid=XOuLGak-WiMl7M:&imgrefurl=http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/44138/turtle-wax-platinum-leather-cleaner-and-conditioner&docid=Z7dZqyi-iw-crM&imgurl=http://static.autoexpress.co.uk/sites/autoexpressuk/files/styles/article_main_image/public/images/car_photo_357361.jpg&w=420&h=280&ei=XORVUebIM8PA0QWn3oCQDw&zoom=1&ved=1t:3588,r:36,s:0,i:204&iact=rc&dur=485&page=2&tbnh=146&tbnw=222&start=17&ndsp=24&tx=108&ty=73

 

Mam vcds tylko nie wiem gdzie sprawdzić wszystkie kontrolki , ogólnie nie pokazuje zadnych błędów

Z góry dzięki

select

17 instruments

lewa dolna sekcja output test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem ze sa dwa ale u nas wyszlo ze moja iwona jest z ich obliczen w 11tyg i 1 dniu , i dziecko jest za male na zrobienie reszty pomiarow czy jakos tak u nas wyszlo ze nasza fasola jest o jakies 3mm za mala powinna miec chyba 45mm a u nas wyszlo 42.8mm wiez dlatego mamy kolejny scan za 10 dni a potem nastepny i oby bylo wszystko jak najlepiej . nic do roboty trza sie zbierac najlepszego wszystkim na te swieta

A to te ich obliczenia - nie ma się co przejmować. Za każdym razem nam wyliczali, z różnicą tygodnia, dwóch, a my tam dobrze wiedzieliśmy kiedy robiliśmy. Alicja urodziła się perfekcyjnie co do dnia według terminu podanego przez polskiego lekarza, na podstawie daty poczęcia którą mu podaliśmy i którą to też jego usg potwierdziło. I gdybyśmy się tu nie wykłócili to by pewnie Alę nam wywoływali bo według ich wyliczeń w dniu w którym się urodziła była by już przenoszona dwa tygodnie. Także nie przejmować się póki co ;)

 

---------- Dodano o 19:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:14 ----------

 

Witam , panowie potrzebuję info jak sprawdzić czy wszystkie kontrolki działają na kokpicie bo auto nie przeszło testu gość się uparł że nie działa kontrolka od air bagu kierowcy żółta . w lampie pod sufitem kontrolka działa a ta na lewym zegarze podobno nie . obrotomierz

Z tego co pamiętam to nigdy nie działał .

 

Mam vcds tylko nie wiem gdzie sprawdzić wszystkie kontrolki , ogólnie nie pokazuje zadnych błędów

Z góry dzięki

Nie wiem czy w output test można ja sprawdzić, bo nie wszystkie kontrolki się zaświecają na tym teście i coś nie bardzo umiem sobie przypomnieć tę od airbagu. Świta mi za to, że w momencie połączenia się ze sterownikiem poduszek zapala się właśnie ta kontrolka. A jak nie to zawsze możesz odłączyć kostkę pod fotelem lub choćby wyjąć lampkę podsufitową i odłączyć kontrokę poduchy pasażera i włączyć zapłon. Wywali błąd który sobie skasujesz i będziesz wiedział.

Kontrolka musi się załączyć na chwilę przy włączeniu zapłonu. Jeśli świeci Ci ta w lampce, a ta na zegarze nie, to faktycznie jest coś nie tak. Ona może się nie zaświecić jedynie w prypadku gdy wyłączyliśmy zapłon i od razu włączyliśmy ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aut of sztok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to sie takie drogie zrobiło??

 

a Ty co się nic nie oddzywasz ?

 

tak jak Grześ napisał

kontener z usa chyba gdzieś zaginął

bo wszędzie out of stock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszsytkim forumowiczom radosnych, zdrowych i pogodnych Swiat Wielkanocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze w czasie Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze i rozsadnie. wesolych to all pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycji stało się za dość - parę godzin temu niespełna 3 letnia córka mojej siostry pojechała znów karetką do szpitala...Zeszłą Wielkanoc spędziła w szpitalu, potem na Boże narodzenie powtórka i teraz kolejne święta...Mała urodziła się nie pełnosprawna, ma niedowład mięśni - jej organizm nie radzi sobie z infekcjami dróg oddechowych, które co chwilę łapie - dusi się flegmą, której nie potrafi odkaszlnąć. Gdyby nie to, że mają tlen w domu to nie wiadomo jak by było...Rok temu trzeba było wzywać helikopter, bo załoga karetki stwierdziła, że jej nie dowiozą żywej do szpitala - a mamy ok godziny drogi do każdego z trzech najbliższych szpitali. Normalnie żal dzieciątka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za ciekawie z ta małą mam nadzieję ża tam wszystko bedzie ok :niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam wszem i wobec...

 

 

Zacząłem 4 dni wolnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tradycji stało się za dość - parę godzin temu niespełna 3 letnia córka mojej siostry pojechała znów karetką do szpitala...Zeszłą Wielkanoc spędziła w szpitalu, potem na Boże narodzenie powtórka i teraz kolejne święta...Mała urodziła się nie pełnosprawna, ma niedowład mięśni - jej organizm nie radzi sobie z infekcjami dróg oddechowych, które co chwilę łapie - dusi się flegmą, której nie potrafi odkaszlnąć. Gdyby nie to, że mają tlen w domu to nie wiadomo jak by było...Rok temu trzeba było wzywać helikopter, bo załoga karetki stwierdziła, że jej nie dowiozą żywej do szpitala - a mamy ok godziny drogi do każdego z trzech najbliższych szpitali. Normalnie żal dzieciątka :(

 

Bardzo mi przykro Patrick czytajac takie zeczy coraz bardziej jestem przekonany ze Ten ponad nami jest nie sprawiedliwy nie wiem coraz bardziej moja wiara w Niego zanika pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Bartek - też do takiego wniosku doszedłem. Zwłaszcza, że dziś siostra ma urodziny i mieliśmy do niej iść.

 

---------- Dodano o 17:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:48 ----------

 

Oświadczam wszem i wobec...

 

 

Zacząłem 4 dni wolnego :P

A ja niestety dziś zakańczam cztery dni wolnego - zleciały na nic nie robieniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko przez przypadek zalicytowalem na E-bayu auto i teraz chcial bym sie wymiksowac z tego jestem jedynym licytujacym do konca licytacji zostal jeden dzien pisalem do sprzedajacego zeby on to skasowal ale nie chce za bardzo czy ktos z was ma moze jakies konto drogie takie LEWE zeby podbic cene bez konsekwencji bede bardzo wdzieczny

 

to jest to auto

http://www.ebay.co.uk/itm/2002-SUZUKI-WAGON-R-GL-AUTO-SILVER-/160998858846?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D6658369811408936131%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D2%26sd%3D111039968465%26

 

siedze teraz i stresa zalapale przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne auto Bartek. chciales cos dla zony - jak znalazl :lol

jak koles jest juh to ty tez badz. jak wygrasz to nie zaplacisz i po sprawie. nie moze cie zmusic....

a co najgorsze z punktu widzenia sprzedawcy - nie moze Ci nawet negatywem podziekowac. takie prawo ebayowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności