Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam sprawa z cyzims paypalem . pamietam ze ktos pisal ze kasa wyparowala ale nie pamietam kto
adas z londyna...
Adam pisał.

 

Pisał, pisał....

Czekał ponad tydzień i kasę oddali i później znowu 4 dni zanim bank "processed my payment"

W kulki sobie wszyscy równo lecą. Kasę wezmą to moment z konta znika ale 4 dni trzeba czekać zanim bank udostępni ci własne pieniądze....

W każdym razie nowe 2 konta otworzyłem kasa rozłożona równo na nich a stare, trzecie, to tylko troszkę kasy jest i tylko używam tego do on-line tranzakcji. Zanim wydam to przelew trzeba robić. Nawiasem mówiąc to i tak 8 funciaków kary dostałem bo paypal nie mógł pociągnąć kasy z głównego konta (tyle tam nie było) więc pociągnęli z drugiej karty. Bank karę doliczył a paypal zwrócić nie chce... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisał, pisał....

Czekał ponad tydzień i kasę oddali i później znowu 4 dni zanim bank "processed my payment"

W kulki sobie wszyscy równo lecą. Kasę wezmą to moment z konta znika ale 4 dni trzeba czekać zanim bank udostępni ci własne pieniądze....

W każdym razie nowe 2 konta otworzyłem kasa rozłożona równo na nich a stare, trzecie, to tylko troszkę kasy jest i tylko używam tego do on-line tranzakcji. Zanim wydam to przelew trzeba robić. Nawiasem mówiąc to i tak 8 funciaków kary dostałem bo paypal nie mógł pociągnąć kasy z głównego konta (tyle tam nie było) więc pociągnęli z drugiej karty. Bank karę doliczył a paypal zwrócić nie chce...

 

jak by nie patrzec Adam to dobrze ze oddali. ja np mam taka mende z wloch teraz co mowi ze nie dostal towaru a ja wiem ze dostal. napisalem paypalowi maila ze cwaniak i zlodziej i sprawa sie ciagnie drugi miesiac. kasa zablokowana.... ja wiem ze dostane ta kase bo mialem taka sytuacje kiedys ale na szczescie jest o tylko 30 pandow a nie 1000 bo bym sie wku...il

 

apropo mojego pytania to widze ze nikt nic nie podpowie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do włoch nie wysyłaj nic- nie

warto. Wielu sprzedawców ma zastrzeżone ze nie wysyła do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na szczescie jest o tylko 30 pandow a nie 1000 bo bym sie wku...il

1950 było ;)

Zawsze wysyłaj za potwierdzeniem odbioru, jak się nie da to nie wysyłaj wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do włoch nie wysyłaj nic- nie

warto. Wielu sprzedawców ma zastrzeżone ze nie wysyła do nich.

Zawsze wysyłaj za potwierdzeniem odbioru, jak się nie da to nie wysyłaj wcale

no wlasnie wyslalem airsure - z potwierdzeniem deliverki wiec koles moze mnie w pompe cmoknac - ja wiem ze on to dosatal.

jak by nie bylo to chroni mnie jeszcze seller protection. jesli jestem w stanie udowodnic ze wyslalem (a jestem) to nie maja prawa zabrac mi kasy. mialem taka sytuacje ze zgubila poczata przesylke do australii - byal sprawa na paypalu i na koniec i ja i kupujacy dostalismy kase.

+ jest taki ze jak mu udowodnia ze klamie (temu makaroniarzowi) to go zbanuja na ebayu jak starvosa tutaj :P

 

znam takiego jednego polaka kotry narobil takich walow na ebayu ze teraz nie moze otworzyc konta na paypalu i na ebayu

nie wpominajac o rozprawach jakie mu grozily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tesco.com/direct/3-in-1-mobile-tool-box/211-8189.prd?skuId=211-8189&pageLevel=&sc_cmp=aff_1018132

 

panowie moze komus sie poszczesci - w tesco online po 22 a w sklepach po niecałe 5 pandow

pojechałem do mojego duzego tesco ale juz tylko puste miejsce zastalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW Jacety - czekam na info
Robercik wstrzymaj się jeszcze troche. jak będę wiedział na 100 % co i jak to zadzwonię do Ciebie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś zestawy wachaczy, najchętniej z linkami z ebay.uk lub ebay.de.

Ew jaką firmę polecicie poza Lemforderem z niższej klasy. Tego jest cała masa teraz.

Linki do samych łączników stabilizatora też przygarnę.

Wiem, że temat był tu poruszany wiele razy, ale ten temat już osiągnął takie rozmiary, że ciężko tutaj coś znaleźć ;)

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy, numer do zestawu wkładek z kluczykami to 7M0 071 734. W opisie jest to: 1 set lock cylinders for brace. Contained in 1J9 071 151. Cena w mojej etce ok 12.69 E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z was QickBooks?

Zgubiłem gdzieś serial do QB2010 Premier... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arkowi startuję na passata miesiąca na ukpassats, jeżeli macie chwilkę i uważacie, że mój passacik jest wart Waszego głosu to będę wdzięczny. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glosik oddany

ciezko bedzie z ta B6 jesli wszyscy zaglosuja pewnie sie uda

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

to mamy dwoch Polakow startujacych w tym miesiacu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mamy dwoch Polakow startujacych w tym miesiacu

no jeden to co miesiac startuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
no jeden to co miesiac startuje;)

 

ano :danek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart glosik poszedl ;)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bart glosik poszedl ;)

powodzenia

 

Dzięki Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Arkowi startuję na passata miesiąca na ukpassats, jeżeli macie chwilkę i uważacie, że mój passacik jest wart Waszego głosu to będę wdzięczny. Z góry dzięki :)

 

Poszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności