Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

faktow w sprawie przybywa...

byly jakies telefony ze jezdzi jak idiota po miescie i policja na niego polowala.

psy jechaly w przeciwnym kierunku i jak ich minal to zaczeli zawracac. jak oni zawracali to on zjechal na przeciwny pas i bez hamowania wpierdzielil sie w tego golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a policja poqiedziała że żadnego z nich nie ścigała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a policja poqiedziała że żadnego z nich nie ścigała...

a gdzie ja napisalem ze go scigali Adas?

scigac go nie scigala. mieli zamiar za nim jechac i sprawdzic czy rzeczywiscie jezdzi jak idiota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisałem że Ty napisałeś? W telewizorni mówili że policja powiedziała że żadnego z nich nie ścigała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisales posta pod moim postem a to zazwyczaj oznacza ze odniosles sie do poprzedniej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak zazwyczaj nie cytuje się posta pod którym się odpisuje.. Nieważne.

Biega o to że pewnie policja coś ukrywa, pewnie go ścigali ale to co się narobiło, dało im do myślenia.

A może nie...

Ktoś tu napewno kłamie...

 

---------- Dodano o 22:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:09 ----------

 

A tak na marginesie...

Jak tam powodzie u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś do poczytania jak się komu nudzi

http://www.elektroda.pl/rtvforum/vie...ight=#10144867

pitoli ze nie zna sie na tym a tutaj prosze bardzo - komentarz do artykulu

http://www.badaniatechniczne.pl/wyswietl.php?artykulid=30

To tak jak(jestem elektronikiem) specjalisci od car audio twierdza ze robia sprzet 1000watowy, a proste prawo ohma o ktorym zapominaja mowi ze wiecej niz 100wat w samochodzie sie nie uzyska z instalacji 12v.

i na dodatek

Panie ''mazarzystko'' jestesm bylum mistrzem europu juniorow w podnoszeniu ciezarow

kimon ku... a nie jest bo chyba wszystkim a jak wszystkim to w takim razie niczym ....a moze nikim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest... niesamowity :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba zwracać się do niego per Mistrzu.

Edytowane przez kulio
bo tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba zwracać się do niego per Mistrzu.

 

Mistrzu fazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
per Mistrzu.

chyba MISZCZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pitoli ze nie zna sie na tym a tutaj prosze bardzo - komentarz do artykulu

http://www.badaniatechniczne.pl/wysw...p?artykulid=30

To tak jak(jestem elektronikiem) specjalisci od car audio twierdza ze robia sprzet 1000watowy, a proste prawo ohma o ktorym zapominaja mowi ze wiecej niz 100wat w samochodzie sie nie uzyska z instalacji 12v.

 

i na dodatek

Panie ''mazarzystko'' jestesm bylum mistrzem europu juniorow w podnoszeniu ciezarow

kimon ku... a nie jest bo chyba wszystkim a jak wszystkim to w takim razie niczym ....a moze nikim?

 

no kretyn to jest i tyle, na VWekipa tez juz sie na nim powoli poznaja wiec jak tak dalej pojdzie to caly swiat bedzie znal Stavrosa jak tonego halika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pitoli ze nie zna sie na tym a tutaj prosze bardzo - komentarz do artykulu

http://www.badaniatechniczne.pl/wysw...p?artykulid=30

tekst miazdzy wszystko.... :wmorde

pitolisz sebastian ze jedziesz 100/h bo zalezy Ci na zdrowiu rodziny. ale jak wypalisz 40 papierosow w ciagu niecalych 40 h to pomysl baranie czym oddycha Twoja rodzina w tym aucie i jakie sa tego skutki. Wiesz co to rak?? lepiej zebys go nie mial i Twoja rodzina tez.

ze tez takim dzieciom neo nie odcinaja internetu z urzedu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tekst miazdzy wszystko....

pitolisz sebastian ze jedziesz 100/h bo zalezy Ci na zdrowiu rodziny. ale jak wypalisz 40 papierosow w ciagu niecalych 40 h to pomysl baranie czym oddycha Twoja rodzina w tym aucie i jakie sa tego skutki. Wiesz co to rak?? lepiej zebys go nie mial i Twoja rodzina tez.

ze tez takim dzieciom neo nie odcinaja internetu z urzedu...

on te 40 pali w ciagy tych 8 przerw czyli 5 na kazdym postoju.

dla nie palacego, 5 fajek na raz to prawie murowane zyganie a jak sie pali na zadyme to conajmniej bol glowy.

ja mysle ze jak caly swait sie na niego obrazi to sie przemianuje na Sorvats smotsuc i bedzie mial drugie zycie :lol2 i zacznie od nowa budowac imperium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka pany ! nie zapomnijcie dodac ze jeszcze 30 red buli do tego. panowie a teraz na powaznie pilnie potrzebuje sie dowiedziec (bo wiem wstepnie gdzie ) ale potrzebuje potwierdzic dokladnie ze to a dokladnie chodzi mi o syrene alarmu w b6 cos mozecie poradzic? dopadlo mnie ze musze wymienic a teraz zeby dostac sie do kogos kto zrobi to dokladnie ,to nie proste. wiec bardzo prosze o porade podobno jest to w prawym nadkolu tylko znalazlem to w polskich autach a co z anglikami ? czy tez tak bedzie ? dzieki wielkie panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmaknie auto. stoi przy nadkolu. najpierw obada lewe. pozenij prawe. wyciagnie sam wnioski gdzie usrojstwo siedzi;)

 

w koncu w matrixie sie znalazles:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmaknie auto. stoi przy nadkolu. najpierw obada lewe. pozenij prawe. wyciagnie sam wnioski gdzie usrojstwo siedzi;)

 

w koncu w matrixie sie znalazles:)

 

no gregorio nie wiem czy ty odpisales na moje pytanie? jesli tak to nic mi to nie da bo moja syrena sie zwalila i nadsluchiwanie nic nie da bo ona po prostu nie dziala:kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie cywilizacja wróciła. Drugi dzień bez prądu właśnie się skończył :) nareszcie! Zaczęło się wczoraj, gdy wszystko dostawało jakby połowę prądu tylko, a woda z kranu kopała. Aż w końcu zdechło na amen i tak do dzisiaj-z krótką przerwą kiedy to prąd powrócił na parę godzin i zniknął znów na reszte dnia. Chłopaki pracowali ponad 24 godziny, żebyśmy znów mogli żyć jak ludzie ;) Dostaliśmy tez list, że jeśli cos zostało uszkodzone, to naprawią lub wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie cywilizacja wróciła. Drugi dzień bez prądu właśnie się skończył nareszcie! Zaczęło się wczoraj, gdy wszystko dostawało jakby połowę prądu tylko, a woda z kranu kopała. Aż w końcu zdechło na amen i tak do dzisiaj-z krótką przerwą kiedy to prąd powrócił na parę godzin i zniknął znów na reszte dnia. Chłopaki pracowali ponad 24 godziny, żebyśmy znów mogli żyć jak ludzie Dostaliśmy tez list, że jeśli cos zostało uszkodzone, to naprawią lub wymienią.

 

Ja kiedyś też miałem taką sytuacje

4 dni w zime !!

brak prądu ale gaz był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności