Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Może być winna nieszczelna instalacja podciśnienia, uszkodzone serwo od oleju, który pompa puszcza do układu lub wody zassanej z podszybia, albo co bardziej prawdopodobne króciec pompy się obluzował. Napisałem Ci mały elaborat, ale mi się skasowało jak chciałem wysłać-your submission expired...myślałem, że się wkurzę. Dlatego teraz tylko po krótce napiszę bo nie mam już czasu, ale to wszystko jest już na forum.

Pompa jest z tyłu głowicy, idzie od niej przewód z nieszczęsnego króćca przez gródź do serwa. W miejscu wejścia do serwa jest zaworek zwrotny. W miejscu przejścia przez gródź jest guma-ona też lubi być nieszczelna. Króciec można reanimować-okleić go lub opukać młoteczkiem, żeby lepiej trzymał.

Ale najlepiej wymienić francę, bo ona potrafi się uszkodzić na kilka sposobów i nie ma co dziadować-ja kupiłem od transportera z literką P nową ori na ebayu za 145 i hula aż miło.

Nowa to ponad 300f w serwisie. Jak używkę to tylko Bosch-z literką C i Q-są dużo mniej awaryjne niż LUK. Unikaj z literką A.

 

dzięki Patryku , dziś będę sprawdzał :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione :) Poodkręcałem wężyki a potem poskładałem do kupy :) i teraz wszytko wróciło do normy :) dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda to wszyscy:alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis walczylem ;)IMG_0528.jpg

Co do tych stukow przy porannym powrocie to okazalo sie ze ktos w nocy albo chcial zaje&ac mi fele albo ktos mnie nie lubi i poluzowal sruby. Trzymaly tylko dwie.

 

Mialem zderzak sprzedac ale zmienilem zdanie - sprzedam tego co mam teraz :)

Powoli sie robi.

IMG_0523.jpg

IMG_0525.jpg

IMG_0526.jpg

IMG_0527.jpg

IMG_0521.jpg

IMG_0522.jpg

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tych stukow przy porannym powrocie to okazalo sie ze ktos w nocy albo chcial zaje&ac mi fele albo ktos mnie nie lubi i poluzowal sruby. Trzymaly tylko dwie.

dobrze że całkiem ci nie odkręcili tych kółek bo naprawdę świetnie się prezentują w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ;)

mam alarm z czujnikiem pochylu w razie jak by mieli krasc kola - moze to zadzialalo - cholera wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;)

mam alarm z czujnikiem pochylu w razie jak by mieli krasc kola - moze to zadzialalo - cholera wie.

 

Łukasz rozumiem ze to pod pracą było jeśli tak to może tam jest jakiś monitoring pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jutro zmieniam klocki z przodu , czy tam jest pięciokątny imbus ? czy jakiś inny wynalazek ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie , jutro zmieniam klocki z przodu , czy tam jest pięciokątny imbus ? czy jakiś inny wynalazek ? Pozdrawiam

Nie tam są normalne śruby, 17tki czy 18tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tam są normalne śruby, 17tki czy 18tki.

 

Kurcze nie pamiętam dokładnie ale tam od ''środka'' chyba był imbus.... pytam bo nie mam takich kluczy a jak rozgrzebię to już nie pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był inbus nr 7mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest zwykła śruba-nie imbus. Imbus mam tylko z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez kristofero1 Zobacz posta

Panowie mam pytanie , kupiłem te ringi przez paypal , kasa zeszła z karty we wtorek , czy muszę jeszcze napisać do sprzedawcy ? w sumie nic takiego nie znalazłem na jego stronie że muszę napisać do niego . Podpowiedzcie bo ja kupuję bardzo rzadko na jebaju a czekam na paczkę ... i felunek czeka . Pozdro

Nie nie musisz nic robić po za uzbrojeniem się w cierpliwość-przesyłka to economy delivery, 6-8 dni do tego sprzedawca zadeklarował wysłanie w ciągu 3 dni od dostania pieniędzy, więc to może trochę potrwać.

Osobiście jak mam wybór, to zawsze unikam economy delivery, bo to trwa i trwa. No chyba, że mi się nie spieszy, ale czasem za tą samą cenę czy różnicę kilku pensów masz przesyłkę RM first claas na przykład.

 

Dziś rano królewska poczta zajechała pod dom , ja i felgi skaczemy z radości :-)

 

---------- Dodano o 21:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:49 ----------

 

był inbus nr 7mm

 

Tak właśnie myślałem , ale zobaczymy jutro , dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest zwykła śruba-nie imbus. Imbus mam tylko z tyłu.

 

no u mnie by zrzucić przedni zacisk trzeba odkręcić śrubkę z inbusikiem 7mm ... :) wiem bp niedawno zmieniałem hamulce na 312mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie , jutro zmieniam klocki z przodu , czy tam jest pięciokątny imbus ? czy jakiś inny wynalazek ? Pozdrawiam
tak jak Arek juz pisal jest imbus

 

U mnie jest zwykła śruba-nie imbus. Imbus mam tylko z tyłu.
a umnie z przodu sa imbusy a z tylu mam sroby 13-stki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

witam wszystkich. panowie i panie jest taka sprawa :cool moj ojczym potrzebuje alusy do jego paska B5.5, najlepiej 15" , wiec pytanie;

czy nie ma ktos z was jakiegos zapasowego zestawu, nie uzywanego, w przyzwoitym stanie za bardzo male dutki ??

z gory dzieki Seb :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie nie wyrobilem ale dzis napisze w sumie to nic nowego.... Patryk to jest gigant albo lepiej Gigant... ma ten czlowiek poukladane te szare komoreczki.... Patryk dzieki za swietna robote no i oczywiscie za caaaaloksztalt- gril etc...

podziekowal Wam z calego serducha:)

Patryku uruchomil mi automatyczne szybki z tylu... operacja an otwartym sercu- jak sam nazwal- nakrece filmik to pokaze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laki to pytanie kieruj do Patryka, on ma takiego i znając go to Ci jakiś elaborat napisze. Reszta z tego co mi wiadomo 130 pomyka.

Choć go dopiero kupiłeś już jestem ciekawy efektu końcowego jak go pomodzisz;)pozdro

 

kupilem ale jak go zobaczylem to normalnie nieporozumienie,kurfa koles pisal ze vgc zajechalem na miejsce malowany sprajem bez bezbarwnego a typ do mnie ze se spoleruje!!kurfa co za oszolomy w tej angli,oni mysla ze jak passacina za pare groszy to juz musi byc szrot!nie wiem juz sam co robic,nie wywale przecie 4000 na passata!a nie chce nic innego w sumie,jakby ktos cos slyszal o takim tdi to dajcie znac,dzis tez ogladalem za 3300 2004 rok,zajezdzac a ciapak wlasnie go poleruje,2000 na wode i heja jakims boszem duzym,po*****i!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos by mi doradzil na taki temat a mianowicie zastanawiam sie nad kupnem vaga i tu problem poszperalem tu i ówdzie i mam metlik w glowie czy kupic kabel za kilkadziesiat zloty czy szarpnac sie na cos drozszego widzialem na allegro takie cos http://moto.allegro.pl/vag-can-pro-k-line-1992-2011r-aktualizacje-i2203381182.html moze jest jakis znawca ktory pomoze cos wybrac,dodam ze mieszkam za granica i tu podlaczenie kompa kosztuje 80 euro wiec po paru wizytach kosz ten sam co vaga.Druga kwestia czy obsluga takiego sprzetu jest do opanowania dla pospolitego kowalskiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności