Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

zamien arek a sie dowiesz:haha

 

:) tak tez można, ale zanim coś spierdzielę wole się zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) tak tez można, ale zanim coś spierdzielę wole się zapytać :)

 

wiem wiem i to własciwe podejscie , kto pyta dwa razy portfela nie otwiera

 

taki jakis humor dowcipniasty mam bo siedze w domku na horobowym :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
domku na horobowym
no ladnie :hmm ja tez siedze w domu bo mam wolne :lol ale co mi po takim wolnym jak trza rano wstac i zone do pracy zawiesc,posprzatac i cos ugotowac do zjedzenia :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek nic nie rób a jak zona zapyta czemu nic nie zrobiłeś to powiedz ze masz dzisiaj dzień seksułalny*

 

 

 

 

 

 

* dzień seksułalny ( czyt. pie..le taką robote) :hyhy

 

roman wstaw sobie jakiegos avatarka lub fotke aby łatwiej było poznac ze to ty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie do avf są 2 rodzaje świec żarowych dłuższe i krótsze , ja po numerze VIN mam te krótsze ale chciałem zmienić na te dłuższe ... I teraz nasuwa się pytanie , czy można je sobie zmienić bez żadnych problemów ????

 

pozdro

mozna tylko zebys gwintu nie zj... Albo swiecy nie zlamal bo to dopiero bedzie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roman wstaw sobie jakiegos avatarka lub fotke aby łatwiej było poznac ze to ty!
no kruca fuks :kwasny przeciez mialem tyl paska :ocochodzi czyzby cus sie znowu zjeh..u..j..a...lo:ocochodzi a ty co na takiego adolfa sie zrobiles?

 

---------- Dodano o 19:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:44 ----------

 

romek nic nie rób
tak tak nic nie rob:gwizdze a pozniej bedzie :wpale: ze zupa byla za slona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no kruca fuks :kwasny przeciez mialem tyl paska :ocochodzi czyzby cus sie znowu zjeh..u..j..a...lo:ocochodzi a ty co na takiego adolfa sie zrobiles?

 

No w koncu vw to niemiecka marka

 

"Historia koncernu Volkswagen rozpoczęła się 17 stycznia 1934, kiedy to Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa. Była to odpowiedź na oczekiwania Hitlera, który domagał się taniego, rodzinnego samochodu. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mi juz dogaduje ze siedze non stop na tym kompie i czego ja tam zgladam:ocochodzi ze tylko wymyslam , a ja jej na to ze ciesz sie ze meczy nie ogladam :lol

 

---------- Dodano o 19:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:49 ----------

 

a tak a propos porsche to vw-gen mial wejsc w jakas spolke z porszakiem czytalem gdzies o tym troche do tylu

 

---------- Dodano o 19:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:51 ----------

 

panowie musze sie chyba znow pochwalic :gwizdze ostatnio zamowilem se kabelek od kolegi sipowitz wczoraj bylo ostatnie potwierdzenie ze moje zamowienie czeka na wyslanie :hurra wiec lada dzien powinien dotrzec do mnie :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak a propos porsche to vw-gen mial wejsc w jakas spolke z porszakiem czytalem gdzies o tym troche do tylu

 

 

wikipediator pokazuje ze

 

Należące do Grupy Volkswagen

 

Volkswagen

Seat

Audi

Škoda

Bugatti

Scania

MAN

Lamborghini

Porsche

Bentley

NSU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bumped into a cross-eyed woman today, and she shouted ''You need to look where you're going'' I said ''F**k off, you need to go where you're looking'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie musze sie chyba znow pochwalic :gwizdze ostatnio zamowilem se kabelek od kolegi sipowitz wczoraj bylo ostatnie potwierdzenie ze moje zamowienie czeka na wyslanie :hurra wiec lada dzien powinien dotrzec do mnie :jasne

 

no to teraz bedziesz kasiore w okolicy trzaskał

teraz etke sobie na lapku zainstaluj!

 

o ile dobrze pamietam to chyba nie mozesz podłączac tego kabla jak maz netaodpalonego w kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol3

I bumped into a cross-eyed woman today, and she shouted ''You need to look where you're going'' I said ''F**k off, you need to go where you're looking'

 

---------- Dodano o 20:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:07 ----------

 

o ile dobrze pamietam to chyba nie mozesz podłączac tego kabla jak maz netaodpalonego w kompie
kasiore jak kasiore nie jestem lapczywy na kase jak bedzie trza cos zrobic za free to bedzie za free bo dzieki ludziom z tego:respect forum mam pewne rzeczy, a co do laczenia dobrze pamietasz dlatego kupilem uzywke laptopa do tych celow :706:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:

 

kasiore jak kasiore nie jestem lapczywy na kase jak bedzie trza cos zrobic za free to bedzie za free bo dzieki ludziom z tego:respect forum mam pewne rzeczy, a co do laczenia dobrze pamietasz dlatego kupilem uzywke laptopa do tych celow :706:

 

no ja raczej romek mówie o okolicy a nie o forum bo to sie rozumie ze spoko chłop jestes a za przysługe flacha sie należy

tak jak w uk czy sie stoi czy sie leży to 6 pandów sie należy

 

---------- Dodano o 18:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:21 ----------

 

romek to twoje okolice cantenbury !

pijany polak w ciezarówce , był u ciebie kabelek podłączyć :haha

 

http://www.youtube.com/watch?v=qyebsroMyCw&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak tak mozesz :kwasny nie istotne , jak to polak to kolejny debil który psuje opinie normalnym polakom

 

---------- Dodano o 20:44 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:43 ----------

 

a co do takich numerow mam lepszego newsa to ode mnie z roboty poczytajcie http://www.kentonline.co.uk

 

---------- Dodano o 20:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:44 ----------

 

kruca to nie to, to jest poprawne http://www.kentonline.co.uk/kentonline/news/2012/march/16/dad_tries_to_take_the_wrap_fo.aspx

 

---------- Dodano o 20:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:46 ----------

 

koles pozegnal sie z ciepla posadka:hyhy kawal h.j.a z niego bylo

 

---------- Dodano o 20:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:48 ----------

 

za przysługe flacha sie należy
co do tego tak jak kiedys mowilem goloslowny nie jestem, tu moze zibi potwierdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zastanawiam nad tym zobaczymy jak to wyjdzie w praniu a moze cos takiego odrazu od firmy VALEO http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-aud...158910488.html

 

To jest zestaw z kołem litym czyli jednomas.

Pamiętaj że już nie będzie tak komfortowo, będą większe drgania .

Kiedyś gadałem o tym z mechanikiem który takich zestawów zamontował już sporo

powiedział że często wystepuja problemy z wrzuceniem pierwszego biegu i wstecznego

tz wchodzą ale ze zgrzytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie znajomy szuka B5 w kombi najlepiej w dieslu tak do 1500funtów jak by wam coś wpadło w oko to dajcie znać dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie znajomy szuka B5 w kombi najlepiej w dieslu tak do 1500funtów jak by wam coś wpadło w oko to dajcie znać dzieki pozdrawiam

no szkoda ze nie dales wczesniej znac. dizsiaj na aukcji poszedl ladny 2001 sport - 6 biegow 92k za 1200.

jedyny mankament to brak kluczy ale to by dalo sie rozkminic......

nadmnienie ze auto bylo w oxfordzie wiec rzut beretem od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie do avf są 2 rodzaje świec żarowych dłuższe i krótsze , ja po numerze VIN mam te krótsze ale chciałem zmienić na te dłuższe ... I teraz nasuwa się pytanie , czy można je sobie zmienić bez żadnych problemów ????

 

pozdro

 

Arek a po co takie mody chcesz robić ma byc krótsza ta takie załóż. Dłuższa grzać lepiej nie bedzie. Pamietam że Patryk coś kiedyś pisał że taki motyw zrobił w jakimś Audi ale to muszisz jego pytać albo pogrzebać w jego postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arek a po co takie mody chcesz robić ma byc krótsza ta takie załóż. Dłuższa grzać lepiej nie bedzie. Pamietam że Patryk coś kiedyś pisał że taki motyw zrobił w jakimś Audi ale to muszisz jego pytać albo pogrzebać w jego postach.

 

No właśnie zmienili świece, bo długa niby lepiej wykonuje swoją pracę, ale czy różnica jest na prawdę duża? Ciężko określić w warunkach garażowych, ale chyba coś to daje.

Ta A6tka, to mojej siostry i tam według vinu przychodzą już długie (akurat to przełom 2001/2002 kiedy to zmieniali), a ktoś założył krótkie. Oczywiście okazało się to dopiero po wykręceniu świec, kupione już miałem długie i trochę się zawahałem. Stwierdziłem jednak, że skoro głowice są zamienne między sobą, a z vinu wyraźnie długie przychodzą to wkręcam długie. I faktycznie, auto zaczęło lepiej palić jak zimno-powodem wymiany były właśnie oznaki przepalonych świec-te jednak okazały się sprawne, ale krótkie.

Natomiast czy na pewno można założyć długie w miejsce krótkich? Tego nie wiem niestety na 100%. Raczej tak, ale głowy sobie nie dam odciąć, aczkolwiek jak pisałem, z tego co wiem to głowice są zamienne niezależnie od rocznika, a to chyba wszystko tłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arek a po co takie mody chcesz robić ma byc krótsza ta takie załóż. Dłuższa grzać lepiej nie bedzie. Pamietam że Patryk coś kiedyś pisał że taki motyw zrobił w jakimś Audi ale to muszisz jego pytać albo pogrzebać w jego postach.

 

 

a no bo mi pasek od kupna przy odpalaniu kopci na biało i za chiny ludowe nie wiem czego . Zmieniałem już świece na te krótkie ,

płynu nie ubywa , turbo zmienione , oct założony, a tu dalej kopci na biało już sam nie wiem co to może być.

A jest to wkurzające bo w zimę to takie chmury w okolicy robiłem ze wstyd :)

Dodam ze wszystko wraca do normy po rozgrzaniu silnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności