Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Te fotki to ściema jakaś, miało być 120 a nie jakieś 70 kilka.
kufa nastepny.

szybciej sie naprawde nie dalo jechac.bylo oberwanie chmury i momentami widocznosc byla zadna. ale sobie dolicz ile mi wiecej palil jadac w glebokiej wodzie:lol

 

 

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

 

ide spac bo spalem 4 godziny z czego 2 w pracy.trzymajcie sie Panowie

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dobra, żartowałem.

Pomógł 5 razy

BTW zaczynam się obawiać o moją pozycję lidera :-D

 

zescie sie czepili

Jeszcze nie zaczęliśmy. :P

 

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

 

ide spac bo spalem 4 godziny z czego 2 w pracy.trzymajcie sie Panowie

To nara, też zaraz idę, bo wczoraj troszkę mało pospałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty skywalker spisz?

narty

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty skywalker spisz?

w pracy jestem, nie moge :lol

 

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:32 ----------

 

bo wczoraj troszkę mało pospałem.
ide spac bo spalem 4 godziny z czego 2 w pracy
mieczaki :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg zyczenia - foty kiepskie bo juz ciemno sie robi...
slim bez awaryjnosci ci zycze co by sie sprawowal-a:dobrze

 

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

 

pany - potrzebuje porady w temacie opon.

do bory w zeszlym roku kupilem 4 kapcie nowki. w tej chwili maja odpowiednio 6.2, 6.3 , 7 , 4.2. Roznica jest taka bo jedna z przodu byla wymieniana na gwarancji.

w audi mam opony na limicie. przeszlo mot ale lyse sa i teraz zastanawia mnie czy nie przelozyc opon z boty do audi a z audi do bory. rozmiary sa takie same wiec nie ma problemu z tym. ew do bory zeby nie bylo ze sprzedaje z lysymi moge kupic uzywki jakies.

znalazlem warsztat gdzie zalozenie opon na 4 kola z wywazeniem (zapewne ciezarki zewnetrzne do alusow) kosztuje 7.50/szt wiec 30 za komplet . ew 4 szt uzywek z zalozeniem 115. co o tym myslicie?

jakie jest minimum bieznika zeby bylo road legal w uk?

 

w pl za 2 tyg kola i tak ida do piaskowania i malowania wiec wywaza mi w pl fachowcy :)

co do ceny za przekladke opon to jest dobra 30. tylko pytanie wlasnie gdzie zaloza odwazniki? ja w tym roku placilem jak zmienialem (zime) 64f ale dali mi wewnatrz odwazniki.

 

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

 

a co do legalnosci bieznika na mocie zeby przeszlo jest do 1.6 ale jesli sie myle prosze o korekte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko moj znajomy anglik kupił passata b6 z 2006 2.0tdi 140KM i prosił mnie zebym zapytał was o polecenie jakiegos dobrego sprawdzonego kabela do vagcomu/vcds z racji tego ze to anglik to najlepiej z angielskich stron dzieki i pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do ceny za przekladke opon to jest dobra 30. tylko pytanie wlasnie gdzie zaloza odwazniki? ja w tym roku placilem jak zmienialem (zime) 64f ale dali mi wewnatrz odwazniki.

 

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

 

a co do legalnosci bieznika na mocie zeby przeszlo jest do 1.6 ale jesli sie myle prosze o korekte

z legalnoscia masz racje.

za 30 F to racej ciezarki mi zalaoza te od stalowek - na zewnatrz na rancie. ale mi to rybka bo bede i tak piaskowal i malowal felgi w pl wiec i tak beda wywazane jeszcze raz.

sprawdzilem dzisiaj opony w audi - 3 maja 3mm , 1x 4mm i 1x 2mm. wiec chyba przerzuce je do bory a te z bory sobie zaloze do audi. laczny koszt bedzie £60 i bede mial w audi oponki na jeszcze 2 sezony.

 

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

 

Mam takie pytanko moj znajomy anglik kupił passata b6 z 2006 2.0tdi 140KM i prosił mnie zebym zapytał was o polecenie jakiegos dobrego sprawdzonego kabela do vagcomu/vcds z racji tego ze to anglik to najlepiej z angielskich stron dzieki i pozdrowienia

jak chce ori to polecam firme ilexia i ori vcds - cos kolo £280 kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z legalnoscia masz racje.

za 30 F to racej ciezarki mi zalaoza te od stalowek - na zewnatrz na rancie. ale mi to rybka bo bede i tak piaskowal i malowal felgi w pl wiec i tak beda wywazane jeszcze raz.

sprawdzilem dzisiaj opony w audi - 3 maja 3mm , 1x 4mm i 1x 2mm. wiec chyba przerzuce je do bory a te z bory sobie zaloze do audi. laczny koszt bedzie £60 i bede mial w audi oponki na jeszcze 2 sezony.

 

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

 

jak chce ori to polecam firme ilexia i ori vcds - cos kolo £280 kosztuje

mysle ze szuka raczej czegos tanszego moze cos z e baya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz Gural czy na taki kabet trzeba jakoś specjalnie uważać tzn? używać bez neta itp?

Ważne żebyś nie odpalił na nim ori softa VCDS, bo może być kiepsko z kabelkiem. Ja zawsze podpinałem pod kompa z włączonym internetem, trzeba tylko w ustawieniach softa zaznaczyć żeby się nie aktualizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz Gural czy na taki kabet trzeba jakoś specjalnie uważać tzn? używać bez neta itp?

nie dowiesz sie do poki go nie upalisz :) daltego zainwestowalem w ori. nie mala kasa ale mam spokoj i nie musze sie o nic martwic . auktualizacje mam , nowe wersje itd... + support

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany szukam jakis dobrych ale za rozsadna cene wycieraczek ? do mojego paszczura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne żebyś nie odpalił na nim ori softa VCDS, bo może być kiepsko z kabelkiem. Ja zawsze podpinałem pod kompa z włączonym internetem, trzeba tylko w ustawieniach softa zaznaczyć żeby się nie aktualizował.

Ja zostałem poinstruowany, żeby wifi też wyłączać jak kabel podłączony, mimo zmiany ustawień aktualizacji, bo czasem samo wyłączenie aktualizacji może nie pomóc. W sumie nie duży problem więc dla świętego spokoju tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno pytanko powiedzcie mi jak mozna sie wydostac z londynu a dokladnie wembley w tygodniu zeby nie kierowac sie na 1sza strefe? bo jak jezdze(wyjazd sob.pow.niedz. to jest przejazd za free) do kuzyna i pozniej wracam to laduje mnie na 1sza strefe,jade kolo figur woskowych M&T i na blackwall tunnel.jest jakas inna tez droga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne żebyś nie odpalił na nim ori softa VCDS
czyli co 908?

 

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

 

nie dowiesz sie do poki go nie upalisz daltego zainwestowalem w ori. nie mala kasa ale mam spokoj i nie musze sie o nic martwic . auktualizacje mam , nowe wersje itd... + support

 

Ja zostałem poinstruowany, żeby wifi też wyłączać jak kabel podłączony, mimo zmiany ustawień aktualizacji, bo czasem samo wyłączenie aktualizacji może nie pomóc. W sumie nie duży problem więc dla świętego spokoju tak robię.

 

dzięki chłopaki :dobrze

 

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

 

pany szukam jakis dobrych ale za rozsadna cene wycieraczek ? do mojego paszczura

Kup se Valeo w eurocarpartsie są za jakieś 25 funtów

 

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

 

a i jeszcze jedno pytanko powiedzcie mi jak mozna sie wydostac z londynu a dokladnie wembley w tygodniu zeby nie kierowac sie na 1sza strefe? bo jak jezdze(wyjazd sob.pow.niedz. to jest przejazd za free) do kuzyna i pozniej wracam to laduje mnie na 1sza strefe,jade kolo figur woskowych M&T i na blackwall tunnel.jest jakas inna tez droga?

m4 do m25 potem do dartford i na moscik za 1,5 funta. a jak już będziesz przed mostem to wpadnij na spocika. to jest oczywiście dłuższa droga, taka żeby odwiedzić mnie.

 

normalnie to m4 do m25 south i tam sobie objedziesz m25 i odbijesz na dover czy folkston m20

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w eurocarparts-ie znalazlem tylko bosch-a prawa i lewa za 29.70

 

---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

 

spoko dzieki jacek za porade jak dojechac, co do spocika z mila checia bym zawital ale brak mi czasu chwilowo noi co za tym idzie kasy, bo za teraz ostatni mc dostalem tak bogato ze az reka mi sie zgiela az 430f. no a z tego co pamietam to tobie juz nie dlugo zostalo do powrotu do polski. co ty tam chlopaku bedziesz robil?

 

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

 

z tego co wiem to GSFCAR PARTS ma tanie rzeczy musze tam jeszcze zapytac bylem tam dzisiaj i zapomnialem kupowalem filtr kabinowy cena 10.20f z wloknem weglowym czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to tobie juz nie dlugo zostalo do powrotu do polski. co ty tam chlopaku bedziesz robil?

wiesz co.jaden za 4 tygodnie na 2 i wracam do grudnia.żonka i maluchy już zostaną w polsce. a co będę robił powiem tak.mam 2 ręce i na pewno dam sobie radę

 

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

 

Patryku nie pamiętam którą lampę ubiłeś ale jak coś to sobie tutaj zobacz

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Passat-Taillight-/280716873213?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415c078dfd

 

gość sprzedaje sporo ori sprzętu, kupiłem u niego miecha i gałkę do mojego.dla tego go monituję.ceny też można ciekawe wyrwać

 

może komuś się to przyda? kratka oddzielająca żeby trumny w karawanach się do kabiny nie przedostawały:p

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Passat-Estate-Partition-Net-Grille-/280716873573?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415c078f65

 

gość jest z exeter więc zawsze można poprosić Skaywalkera żeby odebrał:P

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może komuś się to przyda? kratka oddzielająca żeby trumny w karawanach się do kabiny nie przedostawały

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Passat-...item415c078f65

 

gość jest z exeter więc zawsze można poprosić Skaywalkera żeby odebrał

to do 3B jest z opisu wynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello najprawdopodobniej muszę wymienić u siebie przegub zewnętrzny no i szukałem szukałem i znalazłem coś takiego

http://www.ebay.co.uk/itm/2002-VW-PASSAT-TDI-CV-JOINT-KIT-BT-170-657443901-/330534868629?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4cf569d695

 

nie jest napisane jaka to firma i w ogóle jakoś tak mało informacji słyszałem ze je się regeneruje wiecie coś o tym albo może ktoś kupował proszę o podanie linka pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności