Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wstawiam zdjecia dla zainteresowanych

 

Witam Pany

Ta blenda juz poszła? Ktoś zarezerwował? Wyczytałem ze Pan Jacenty był zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sobie odpuscilem nic nie rezewowalem takze walcz Panie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg zyczenia - foty kiepskie bo juz ciemno sie robi...

SAM_0334.jpg

SAM_0335.jpg

SAM_0336.jpg

SAM_0337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg zyczenia - foty kiepskie bo juz ciemno sie robi...
ladna padaczka. rozumiem ze przechodzisz na ciemna strone mocy karawaniarzy.szkoda:lol

bezawaryjnosci i miliona kilometrow zycze

ja w moim sedanie mam i tak wiekszy bagaznik:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany - potrzebuje porady w temacie opon.

do bory w zeszlym roku kupilem 4 kapcie nowki. w tej chwili maja odpowiednio 6.2, 6.3 , 7 , 4.2. Roznica jest taka bo jedna z przodu byla wymieniana na gwarancji.

w audi mam opony na limicie. przeszlo mot ale lyse sa i teraz zastanawia mnie czy nie przelozyc opon z boty do audi a z audi do bory. rozmiary sa takie same wiec nie ma problemu z tym. ew do bory zeby nie bylo ze sprzedaje z lysymi moge kupic uzywki jakies.

znalazlem warsztat gdzie zalozenie opon na 4 kola z wywazeniem (zapewne ciezarki zewnetrzne do alusow) kosztuje 7.50/szt wiec 30 za komplet . ew 4 szt uzywek z zalozeniem 115. co o tym myslicie?

jakie jest minimum bieznika zeby bylo road legal w uk?

 

w pl za 2 tyg kola i tak ida do piaskowania i malowania wiec wywaza mi w pl fachowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg zyczenia - foty kiepskie bo juz ciemno sie robi...

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Click image for larger version Name: SAM_0334.jpg Views: 0 Size: 77.6 KB ID: 57732 Click image for larger version Name: SAM_0335.jpg Views: 0 Size: 74.3 KB ID: 57733 Click image for larger version Name: SAM_0336.jpg Views: 0 Size: 56.2 KB ID: 57734 Click image for larger version Name: SAM_0337.jpg Views: 0 Size: 56.7 KB ID: 57735

reling fajny, ale bagaznik jakis maly mi sie wydaje... kolejny karawaniarz w gronie;)

 

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

 

jak bedziesz sprzedawal bore to wtedy mozesz komuys zaoferowac opony a tak to nie zakladaj. mozesz looknac na ebaja- komplety opon nowych z zalozeniem sa w dobrych cenach. ja kupowalem takie no name i trzymaja sie dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reling fajny, ale bagaznik jakis maly mi sie wydaje... kolejny karawaniarz w gronie;)

 

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

 

jak bedziesz sprzedawal bore to wtedy mozesz komuys zaoferowac opony a tak to nie zakladaj. mozesz looknac na ebaja- komplety opon nowych z zalozeniem sa w dobrych cenach. ja kupowalem takie no name i trzymaja sie dobrze...

salon power:dobrze

 

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

 

swoja droga lisie do kiedy zostajesz bo mozs bysmy akiego spocika walneli.ja jestem od 3 wrzesnia.a widzialem ze zasiegales rady na pomorskim wiec wnioskuje ze jestes gdzies z tamtad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz sprzedawal bore to wtedy mozesz komuys zaoferowac opony a tak to nie zakladaj. mozesz looknac na ebaja- komplety opon nowych z zalozeniem sa w dobrych cenach. ja kupowalem takie no name i trzymaja sie dobrze...

no tak to Grzesiu nie da rady bo jak ktos mi przyjedzie kupowac i powie ze nie to bede jechal opony zmieniac przed sprzedaza? oponki to goodyear optigrip wiec nie jekies no name. ja tam na oponach nie oszczedzam - to sa 4 skrawki gumy ktore trymaja auto na drodze i wg mnie sa najwazniejsza czescia lancuch pt bezpieczenstwo. jak nie przeloze opon z bory to pewnie zakup 4 nowych mnie czeka. pytanie czy jechac na lysolach do pl i tam mupic czy tutaj

 

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

 

swoja droga lisie do kiedy zostajesz bo mozs bysmy akiego spocika walneli.ja jestem od 3 wrzesnia.a widzialem ze zasiegales rady na pomorskim wiec wnioskuje ze jestes gdzies z tamtad?

tczew Jacek ale wyjazd mam 2giego :(

ale co sie dowlecze to nie uciecze - mialem do Ciebie pisac czy nie chcesz przygarnac mnie malego pijaczka na nocke weekendowa jakas. bede zapewne jechal do radiora na polerke i z tego co wiem to zajmuje mu to 2 dni wiec bede kiblowal tam w waszym zakatku i moze bysmy cos teges :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko wal jak w dym .numer tel wez od skajlokmena.a kiedy planujesz ta polerke?bo ja wracam 17 i ide na pokuj bo moja slubna z dzieciakami juz w polsce zostaje.ale miejcowka sie na pewno jakas znajdzie.ja tez lubie golnac:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tutaj

 

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

 

Tu pierdyli że opony najważniejsze w aucie i na łysych do pl chce jechać. Coś mi się nie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko wal jak w dym .numer tel wez od skajlokmena.a kiedy planujesz ta polerke?bo ja wracam 17 i ide na pokuj bo moja slubna z dzieciakami juz w polsce zostaje.ale miejcowka sie na pewno jakas znajdzie.ja tez lubie golnac

pogadam z radiorem jak wroci jak jemu pasuje itd nie chce mu d...y zawracac jak jest na urlopie - niech odpoczywa.

bedziemy w kontakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do mnie do sledzika ciezko przyjechac

spoko spoko :)

zapamietam sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tutaj

 

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

 

Tu pierdyli że opony najważniejsze w aucie i na łysych do pl chce jechać. Coś mi się nie zgadza

ty wez odpocznij torche luke i zaczerpnij swierzego powietrza bo od tej chemii do sprzatania Twoje wypowiedzi robia sie coraz mniej czytelne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpale lapka to ci wytłumaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale do mnie do sledzika ciezko przyjechac

spoko spoko

zapamietam sobie

Adas chlopaku - jak bym byl w Twoich okolicach to na pewno bym sie wprosil na kawe.

chudy lisie

niebylo lepiej takiego wziac

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-2-...ht_1861wt_1139

popatrz na ceny A4 B6 i B7 i sam odpowiedz sobie na to pytanie.

dziwnym trafem A4 B6 sa drozsze od A4 B7.

ponaddto gadalem z robertem z tune up i mowi ze lepiej mapowac AWX albo AVF niz te "nowe" 1.9 albo 2.0

ponaddto podajesz mi tu jakies padlo w automacie i w dodatku z 2.0 tdi - bez obrazy Ci ktorzy maja 2.0 tdi - wyrazam tylko moja opinie nt tego silnika szczegolnie egzemplarzy z poczatku jego produkcji.

Adas - nie krzywdz mnie

Edytowane przez chudy_lis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponaddto podajesz mi tu jakies padlo w automacie i w dodatku z 2.0 tdi.

 

ach ta dzisiejsza młodzież :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy :D kazdego :D forumowicza ;d

wez mi daj namiar na tego roberta

bede mial do niego interes D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez mi daj namiar na tego roberta

bede mial do niego interes D:

prosze bardzo ->http://www.tune-up.pl/kontakt.php

 

a gdzie sa nasi nocni bajkopisarze??

napiszecie dzisiaj znowu jakas epopeje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności