Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

no i wygląda na to że znowu będę miał xenonki :)

 

car6.jpg :)::): :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i wygląda na to że znowu będę miał xenonki :)

 

car6.jpg :)::): :) :) :)

A to jest W8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w8 rozbierany na części z fajna skórką w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma grzane tyłki? Pisał bym się na wiązkę kabli, a jak ma z tylu to może nawet na komplet z fotelami, oczywiście w rozsądnej cenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem fele koledzy wrescie

 

o te właśnie tutaj

 

no i teraz mam opony 16 bridgestone na sprzedanie er300

 

 

..........................................................................................................................................................

 

a tak w ogóle odbiegając od tematu motoryzacji to nie wiem czy wiecie ale:

 

Spis powszechny na Wyspach już w marcu

 

Już w przyszłym miesiącu wszystkie osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii dłużej niż trzy miesiące obejmie spis powszechny. Uwaga - udział w spisie jest obowiązkowy, a uchylanie się może kosztować 1000 funtów grzywny.

Udział w powszechnym spisie jest bardzo prosty – wystarczy wypełnić specjalny kwestionariusz. Można to zrobić na stronie internetowej http://www.census.gov.uk lub uzupełnić go w wersji papierowej, a następnie odesłać na wskazany adres.

 

Spis powszechny nie będzie polegał na identyfikowaniu poszczególnych osób. Ma on na celu – jak zapewnia ulotka informacyjna – uzyskanie danych statystycznych dla procesu planowania i zagwarantowanie osobom mieszkającym lub pozostającym na terenie kraju stosownej opieki.

 

Informacje zebrane dzięki spisowi powszechnemu 2011 zostaną wykorzystane w celu zaplanowania działań dotyczących szkół dla dzieci, mieszkań dla rodzin, transportu publicznego, świadczeń zdrowotnych i szkoleń dla osób pragnących zyskać nowe umiejętności.

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o te właśnie tutaj

pogratulowac, piekny fason ;)
Spis powszechny na Wyspach już w marcu
zadnej ulotki jeszcze nie dostalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogratulowac, piekny fason ;)

 

no dziekuje, w poniedziałek pojade odebrać to strzele fotki:jupi

 

 

 

zadnej ulotki jeszcze nie dostalem :P

 

moze podpadłes listonoszowi :krzeslem i chce abys kare zapłacił :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozsądnej cenie.
sam jestem ciekaw jaka to rozsadna, bo co poniektorzy to ladnie sobie za skore krzycza ;)

 

chce abys kare zapłacił
pozyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i wygląda na to że znowu będę miał xenonki

Lucky bastard :)::bleble gratulacje - sprzedaj mi ta jedna co ci zostanie :mlask

 

---------- Post added at 07:53 ---------- Previous post was at 07:51 ----------

 

a ja kupiłem fele koledzy wrescie

 

o te właśnie tutaj

LADA ma takie same u siebie - nawet nawet to wyglada ;)

Byl u mnie wczorej na pogaduszkach HEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor ładny , środek jeszcze ładniejszy, gosc pisze ze pasek zle został zmieniony i teraz kopci i jest głośny !

 

to co tam zle załóżyli? przecież można wziąść i jeszcze raz to zrobić ( poprawić )

na moje oko to chyba coś ściemnia ale mechanikiem nie jestem

 

2001 VOLKSWAGEN PASSAT V6 TDI BEIGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo pierwszy raz widzialem u nas na wiosce passka z wlepa.

Białek kiedyś do Cię odwiedzę i zobaczysz jeszcze raz :P

ha ha ha żartowałem ja już nie mam wlpy

kolor ładny , środek jeszcze ładniejszy, gosc pisze ze pasek zle został zmieniony i teraz kopci i jest głośny !

to co tam zle załóżyli? przecież można wziąść i jeszcze raz to zrobić ( poprawić )

na moje oko to chyba coś ściemnia ale mechanikiem nie jestem

2001 VOLKSWAGEN PASSAT V6 TDI BEIGE

Ja dla mnie ja już bym go odradzał ponieważ jest to auto z 2001r a silnik jak widać V6 czyli 2,5 TDI co się za tym kryje ja byście czytali troszkę o tych silnikach(od 2000-2003) to byście wiedzieli ze blisko 100tys km i już czas na nowy wałek ponieważ się wycierały wiec wydaje mi się ze to będzie przyczyna tego ze się z niego dymi,ale zrobisz co będziesz uważać

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie znacie może kogoś kto mi wyłączy VAG-iem zawór EGR (zmniejszy jego prace)? Przeczyściłem ale to nic mi nie dało i dalej wyskakuje mi błąd. Pomoże ktoś? Jestem z okolic Cambridge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyłączy VAG-iem zawór EGR (zmniejszy jego prace

Pierwsze slysze??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Białek kiedyś do Cię odwiedzę i zobaczysz jeszcze raz :P

ha ha ha żartowałem ja już nie mam wlpy

 

Ja dla mnie ja już bym go odradzał ponieważ jest to auto z 2001r a silnik jak widać V6 czyli 2,5 TDI co się za tym kryje ja byście czytali troszkę o tych silnikach(od 2000-2003) to byście wiedzieli ze blisko 100tys km i już czas na nowy wałek ponieważ się wycierały wiec wydaje mi się ze to będzie przyczyna tego ze się z niego dymi,ale zrobisz co będziesz uważać

 

nie no wiadomo , mi sie kolor i srodek podoba bo jasna skórka ale gosc od razu mi podpadał, a ty zapewne masz racje z tym wałkiem , ja nie chce zmieniac jak cos to na b6 w kombi, tylko tak mi wpadł przez przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolor ładny , środek jeszcze ładniejszy, gosc pisze ze pasek zle został zmieniony i teraz kopci i jest głośny !

 

to co tam zle załóżyli? przecież można wziąść i jeszcze raz to zrobić ( poprawić )

na moje oko to chyba coś ściemnia ale mechanikiem nie jestem

 

2001 VOLKSWAGEN PASSAT V6 TDI BEIGE

Chyba jest po przejściach, tablice rejestracyjne zakryte żeby się nie dało sprawdzić historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Panowie znacie może kogoś kto mi wyłączy VAG-iem zawór EGR (zmniejszy jego prace)? Przeczyściłem ale to nic mi nie dało i dalej wyskakuje mi błąd. Pomoże ktoś? Jestem z okolic Cambridge.

 

Sam sobie to możesz zrobić. Na początek kup vaga, bo przyda Ci się nie raz, jeśli jeszcze nie masz: http://cgi.ebay.co.uk/VAGCOM-VAG-DIAGNOSTIC-TOOL-SEAT-AUDI-VW-OBD-II-/120680100758?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item1c19183396

Taki Ci wystarczy na początek, albo trochę lepszy: http://cgi.ebay.co.uk/VAG-10-6-Diagnostic-Cable-Kit-Brand-New-/170599403221?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item27b8844ed5

Jak juz będziesz miał vaga to wtedy sterownik silnika->login:12233->adaptacja->kanał 3 i teraz zapisz sobie jaka liczba tam jest, u mnie było 32768. Następnie wprowadź większą i zrób test-jeśli nie przyjmie to zmniejszaj, aż trafisz na największą, która przyjmie na teście, np 33768. Później save i gotowe.

Ale, po pierwsze to tylko zmniejszy trochę charakterystykę pracy egr, ale on wciąż pracuje i lepiej go zaślepić i już.

Po drugie, jeśli tobie wywala błąd to też może Ci to nie pomóc, no może ewentualnie częstotliwość wyskakiwania błędu spadnie.

Kolejna sprawa, to jeśli raz wyskoczy Ci błąd egr i zaświeci się kontrolka silnika, to auto jest w trybie awaryjnym i dopóki nie skasujesz błędu vagiem, auto w tym trybie pozostanie-nawet jeśli wymienisz egr na nowy.

Piszę to bo nie wiem czy masz vag i czy kasowałeś błąd i on powracał, czy może przeczyszciłeś egr i masz dalej błąd, bo jeśli tak to musisz go skasować.

 

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

 

 

 

Patryku może w takim razie jakiś numer na pw i zadzwonię do Ciebie.no chyba że wolisz przez forum.pozdrawiam

 

Mogę opisać Ci na forum, a możesz i zadzwonić, nie robi mi różnicy. W tematy przekładek dwa lata temu zagłębiłem się dość mocno przy okazji szukania auta na dłużej dla rodziców i gdybym dziś zjeżdżał, to od razu do Mazurka jadę. Widziałem, dokładnie u Mazurka w warsztacie na własne oczy jak to wygląda, trochę pojęcia o samochodach też przez pare lat nabyłem i zapewniam, ze strannie wykonana przekładka nie jest niczym złym. Niestety większość przekładek w Polsce wynika z oszczędności, albo auto robione na handel, więc po najmniejszej lini oporu, albo właściciel przerabianego auta chce przyoszczędzić jak najbardziej i oddaje auto do jakichś paprochów i potem takiego auta to nawet za darmo bym nie chciał...Podstawowa zasada, to nie oszczędzać na przekładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Podstawowa zasada, to nie oszczędzać na przekładce.

 

morał jaki mi sie nasuwa to jesli oszczedzasz na przekładce to znaczy że bedziesz miał wieksze m1 z ciemna kuchnia " six feet under "

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jakie partactwa już widziałem, to wiem, że jest to bardzo możliwe niestety.

Aczkolwiek częściej, po prostu będzie masę problemów z samochodem nie do ogarnięcia. usterka, usterkę będzie gonić, a poprawić takie spartaczone auto to robota o wiele bardziej trudna, aniżeli przekładka od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po tym jakie partactwa już widziałem, to wiem, że jest to bardzo możliwe niestety.

Aczkolwiek częściej, po prostu będzie masę problemów z samochodem nie do ogarnięcia. usterka, usterkę będzie gonić, a poprawić takie spartaczone auto to robota o wiele bardziej trudna, aniżeli przekładka od początku.

mozesz napisac ile płaciłes za przekładke i jakies namiary na gościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK pany, ze znajomym się widziałem i kamerki do wyboru tu http://www.actioncameras.co.uk a po lepsiejsze ceny to pytać tu, na forum, napewno coś się wykombinuje

Adam Dzieki to sobie poszukam a potem zapytam..... o cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności