Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dorobić klucze, zrobić korektę zegara... [emoji3] [emoji6]

 

to to ja sam mogę zrobić :) Grzesiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[emoji6] odwiedź jaskinie Roberta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tam kilka fajnych miejsc nad morzem chudy pewnie napisze szczególy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na co masz ochote Arek? co byscie chcieli zobaczyc? zabytki itp czy raczej morskie widoki?

jak dlugo zostajecie?

na pifko wpadniesz?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ale dzisiaj wynalazek widzialem panowie.

t4 z 1991 roku z silnikiem z paska i co najlepsze to zegary, pol deski i kiere tez mial przeszczepione.

ciekawe jakakiej narodowosci byl konstruktor.

wlasciciel angol ale auto ma od 3 tygodni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na co masz ochote Arek? co byscie chcieli zobaczyc? zabytki itp czy raczej morskie widoki?

jak dlugo zostajecie?

na pifko wpadniesz?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ale dzisiaj wynalazek widzialem panowie.

t4 z 1991 roku z silnikiem z paska i co najlepsze to zegary, pol deski i kiere tez mial przeszczepione.

ciekawe jakakiej narodowosci byl konstruktor.

wlasciciel angol ale auto ma od 3 tygodni :)

 

 

Robert , jedziemy na 6 dni a co atrakcji to nie jesteśmy wybredni , lubimy chodzić wiec jakieś tam klify by się przydało zobaczyć może jakaś ładna plaże :) no i wiem ze na 100% pojedziemy do tej sławnej szklarni :)

 

co do piwa to ja zawsze na tak zwłaszcza na wakacjach :) później prześle ci mój numer telefonu i jakoś się tam zgadamy :)

 

 

pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na co masz ochote Arek? co byscie chcieli zobaczyc? zabytki itp czy raczej morskie widoki?

jak dlugo zostajecie?

na pifko wpadniesz?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ale dzisiaj wynalazek widzialem panowie.

t4 z 1991 roku z silnikiem z paska i co najlepsze to zegary, pol deski i kiere tez mial przeszczepione.

ciekawe jakakiej narodowosci byl konstruktor.

wlasciciel angol ale auto ma od 3 tygodni :)

Pamiętasz Marcina? Jego Leon miał budzik od r32 i deskę pod a3[emoji3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy wymieniał ktoś z Was sondę lambde? W grudniu wymieniałem ta sondę zrobiłem niecałe 4 tys km i znów jest błąd sondy... za sondę dałem 130 f z tego co pamiętam czy to jest normalne czy ja mam pecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracając z Perth zobaczyłem że macha jakiś pan na poboczu. Obok stało auto VOSA :D Zobaczcie jak mnie przetrzepali ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzili tylko czy karta włożona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mieli ochotę na tego za mną (białe volvo ze szpulami) :D Ale i jego szybko puścili, bo jak stanąłem na serwisie Gretna, on przyjechał po jakichś 10-15 minutach. Mówił, że sprawdzili mu tylko opony, światła i czy nie ma wycieków. Jakiś ekspress ;)

 

A mi tylko powiedział coś takiego: "to nic osobistego, ale... zmykaj stąd" Ok, dziękuję, więcej nie pytam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też kiedyś tak zatrzymali jechaliśmy chyba z 6 ciężarówek wszyscy do holyhead na prom do irlandi dwa pasy i zakaz wyprzedzania pow 7.5 to się tak ciągneliśmy van z rumuni i dwa zestawy na pl tabicach i kilka z uk ja na końcu znak był żeby zjechać to wszyscy zjechaliśmy zatrzymali tylko vana i tych dwóch na pl tablicach reszte pogonili i całe szczęście bo bym na prom się spóźnił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atakcji jest w okolicy troche.

eden project warty do zonaczenia.

lokalnie w kolo komina to na pewno berry head w brixham. Maciej byl ale pogoda nie dopisala.

warto przejachac sie coast road z torquay do exeter z przystankiem na dawlish warren.

plaza w exmouth jest super

w samym tq to plaze kolo osborne hotel, glowna plaza z molo w tq.

daj znac jakie masz plany na weekend to moze znajde chwile to wam pokaze kilka miejsc w okolicy. bo to trudno wytlumaczyc. trzeba wiedziec gdzie jechac.

katedra w exeter jest,

plymouth auqrium tez robi wrazenie. to po drodze do eden mozecie zobaczyc jak starczy czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, dziś była wizyta w Vtechu, takie powiedzmy spa dla samochodu... Troszkę mu przybyło pod maską po zabiegach kolegi[emoji12]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wracając z Perth zobaczyłem że macha jakiś pan na poboczu. Obok stało auto VOSA :D Zobaczcie jak mnie przetrzepali ;)

 

Sławek, często odwiedzasz te rejony? Mieszkam 20 mil od Perth:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się pochwalę, dziś była wizyta w Vtechu, takie powiedzmy spa dla samochodu... Troszkę mu przybyło pod maską po zabiegach kolegi

 

poka wykresa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano wrzucę, jest na telefonie księgowej. W serii wydmuchal 147 z hakiem. Po strojeniu 177 ponad. Auto o wiele przyjemniejsze, ciągnie świetnie, mniej spala. Póki co jest pełne zadowolenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławek, często odwiedzasz te rejony? Mieszkam 20 mil od Perth:p

 

Byłem pierwszy raz tak daleko na północ :D

Ale w Edynburgu czy Glasgow to tak średnio 1-2 na tydzień.

W poniedziałek postałem sobie 4 godzinki w uroczym miasteczku Alva, niestety pogoda nie pozwoliła na dłuższe spacery i trzeba było wracać na wyro :( Uwielbiam jeździć na Szkocję, te widoki, mały ruch, zieleń... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rano wrzucę, jest na telefonie księgowej. W serii wydmuchal 147 z hakiem. Po strojeniu 177 ponad. Auto o wiele przyjemniejsze, ciągnie świetnie, mniej spala. Póki co jest pełne zadowolenie.

 

Każdy jest na początku zadowolony dopuki się coś nie wyysra ;)

Ty tam masz dpf-a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam dpfa. Czy z programem czy bez zawsze się coś może zeybać... Zrobione jest dobrze, tego jestem pewien, jestem też pewien że turbo jest spocone... Sprzęgło da radę bo dół jest nieruszony. A jak padnie wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najczęściej po tym zabiegu pada turbo niestety

mi i lukowi tak właśnie padło ;)

jak masz spocone to pomyśl odrazu o turbinie ze 170 będzie miało łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności