Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebp75

to tak samo jak u mnie, w poprzedniej pracy musialem o 6 rano z domu wychodzic, a do spania predzej niz 10 pm to nie moglem sie zmusic LOL

no nic zobaczymy jak bedzie ??

nie moge sie doczekac, zeby zaczac nowa prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba proszę nie nazywaj ciężarówki tirem ;)

Co do nawigacj to muszę powiedzieć że raz w londynie poprowadziła mnie droga do max 7.5T a ja mam 12T ale to jest tylko nawigacja za 30 funtów a nie snooper za 300 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

No my mówiliśmy na wszystko TIR. Wiec to jest kwestia przyzwyczajenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj teraz TIRÓWKĄ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak u mnie, w poprzedniej pracy musialem o 6 rano z domu wychodzic, a do spania predzej niz 10 pm to nie moglem sie zmusic LOL

no nic zobaczymy jak bedzie ??

nie moge sie doczekac, zeby zaczac nowa prace :)

 

No tak właśnie ja mam. O szóstej zaczynam, a przeważnie po dziesiątej chodzę spać, a potem muli na dwupasmówkach przy prędkości ogranicznika. A co najlepsze jak próbowałem pić kawę to jeszcze gorzej.

 

A tak przy okazji, to myślałem, że już wcześniej pracowałeś jako kierowca.

Ja wciąż się nie mogę nacieszyć tą robotą.

Jutro jadę z jedną paletą 160 mil i wracam na pusto. Jak im się to opłaca to nie wiem.

A odnośnie tira to im więcej jeżdżę tym częściej mi myśl po głowie się kołacze czy może by nie zrobić prawka na ogon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ja jezdze caly czas od 14 lat zawodowo, ale tyle, ze na busach caly czas .

duzych, malych z przyczepami ;)

no ja moze w przyszlym roku moze sobie dorobie naczepke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też to po głowie chodzi miałem okazje zrobić w wojsku ale byłem za leniwy :wmorde

z drugiej strony jak bym zrobił to nie wiem jak by się moje życie potoczyło pewnie bym był 3 dni w miesiącu w domu .

Zarobki są wiadomo lepsze okolice 1000 brutto/tydzień (self employed) ale ciężko znaleść taką

pracę żeby spędzać noce w domu a nie w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no wlasnie I tu jest pies pogrzebany, jak masz rodzine, a my mamy, to odpada calkowicie taka opcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co myslicie?narazie tylko ogladam.

dla żony może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem okazję zrobić za darmo c+e jakieś 12 lat temu. Zacząłem i nigdy nie skonczyłem, bo akurat tak się potoczyło życie. I w sumie dziś mi szkoda tego, ale co zrobić. Dobrze, że przynajmniej wykorzystałem okazję i zrobiłem C trzy lata temu tutaj. No i jak mówicie, fajnie jest być w domu co dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no ja niestety tyle szczescia nie mam i musialem za wszystko placic, niestety ;)

no ale mysle ze sie na dluzsza mete oplaci :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

dzisiejszy dzien bedzie nie ciekawy w pracy. musze szefowi powiedzec ze mam rozmowe o angaz w piatek i nie bede caly dzien w pracy, a jak dobrze to od poniedzialku juz wogole odejde :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia zatem.

 

A ja mam cały dzień jazdy z powodu jednej paletki

uploadfromtaptalk1421836395726.jpg

Wyjechałem o piątej, wrócę pewnie koło trzeciej. Nie wiem jaki w tym sens, przecież to tylko kartony. Mi tam w każdym razie pasuje.

Przy okazji, jak ja nie cierpie tachogrfu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej było by napewno wysłać kurierem ;)

Ja mam dzisiaj wolne :) czwartek-piątek Paris :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czwartek-piątek Paris
Macku omijaj banki, poczty, redakcje gazet itp szerokim lukiem.

aha i koszerne sklepy tez omijaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macku omijaj banki, poczty, redakcje gazet itp szerokim lukiem.

aha i koszerne sklepy tez omijaj

 

Właśnie miałem telefon Paris został przeniesiony na następny tydzień więc i tak mnie nie ominie

za to dostałem Lille dużym piątek-sobota

Mam nadzieje że ogarną tunel do piątku bo w sobote zapaliła się ciężarówka w tunelu

tunel był zamkniety całą sobotę i chyba niedziele a do dzisiaj są opóźnienia około 5 godzin dla ciężarówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu pewnie już będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wybaczcie ze zmieniam Wasz jakze bardzo ciekawy temat, mam pytanie do Was... jade pierwszy raz autem do Polski, do przejechania prawie 2150 km (dopiero w lipcu) zakupilem juz bilety na euro tunel, mozecie mi powiedziec jakie musze miec obowiazkowe wyposażenie w swoim samochodzie ? Kupilem juz apteczke, trojkat i te nieszczesne naklejki na lampy (ktorych niby lepiej nie naklejac bo pozniej nie zejda z lampy) i jak ktos ma jakieś dobre rady dla kogos kto jedzie pierwszy raz to z mila checia poczytam. Wybaczcie ze pisze z 6 miesiecznym wyprzedzeniem ale chce sie do tego dobrze przygotowac zeby ta moja podroz wakacyjna nie zamieniła sie w koszmar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamizelki dla każdego pasażera, gaśnica, żarówki, kiedyś chłopcy piasku pisali że ustnikow już nie trzeba tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności