Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ps. panowie, macie jakies kody promo na olej i filtry?

 

W euro teraz działa kod na 30% SPRING30

I są w ofercie wreszcie filtry mann.

Do Sharana znajomych komplet wszystkich teraz zamawialismy za 28f.

Do siebie właśnie zamówiłem tylko paliwa, oleju i powietrza, bo pyłkowy mam i zapłaciłem nie całe 23f .

Do tego Motul 8100 xclean na stronie Camskill przy zakupie czterech, butla wychodzi 31.65.

Na opie po żnizce 40, ebay 46

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na carparts4less też są teraz mann - cena praktycznie taką jak w euro z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 ostatnich sobot walcze z lakierem w audicy i niestety jeszcze jeden caly dzien bede musial poswiecic.

Wczorej caly dzien od 10 do 20 walczylem i wszystko wygladalo pieknie ale dzis w pelnym sloncu wyszla moja fuszerka ;/

Trzeba poprawiac maske blotniki no i jeszcze zderzaki nie ruszone.

 

 

2014-04-05 13.46.29.jpg

2014-04-12 12.31.04.jpg

2014-04-12 12.20.34.jpg

2014-04-12 17.01.32.jpg

2014-04-12 14.23.12-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior nie widzę problemu, ale o 20:30 wychodzę do roboty.

 

Patryku, piękne dzieki! :)

 

Kuba foty pierwsza klasa... Zresztą jak zwykle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki panowie czytacie w moich myślach bo właśnie myślałem o jednym dniu we walli i jednym gdzieś na dole angli
polecam Newquay w cornwalli bylem wlasnie na 3 dni i sie zakochalem , klify turkusowa woda i rajskie plaze co kawalek . polecam pojezdzic po okolicznych atrakcjach ,naprawde warto .pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał o Newquay słyszałem już dużo pozytywnych komentarzy być może w maju na bank holiday tam wyskoczę ;)

 

 

 

----

 

Grzegorzu dzięki za zaproszenie ale z Lukiem się już dogadałem że go odwiedzę

Dzieciaki mu trochę psa pomęczą ;)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jakas flaszeczka albo gryll u Luka?

on nie musi nic wiedziec. daj znac Maciej kiedy sie widzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele po południu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam Newquay w cornwalli bylem wlasnie na 3 dni i sie zakochalem , klify turkusowa woda i rajskie plaze co kawalek . polecam pojezdzic po okolicznych atrakcjach ,naprawde warto .pozder

 

 

mieliśmy tam nawet zlot pewnego roku i pododa była idealna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze jakas flaszeczka albo gryll u Luka?

on nie musi nic wiedziec. daj znac Maciej kiedy sie widzimy :)

 

Przyjedź wcześniej ze sprzętem to rozpalisz ;)

 

mieliśmy tam nawet zlot pewnego roku i pododa była idealna :)

 

A ty pewnie wspominasz tą blondyne z autobusu? :D;)

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty pewnie wspominasz tą blondyne z autobusu?

 

bardziej pogodę ;) koledzy jak będzie po angielsku podpora wahacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
support of vahach

 

to koledze już podziękujemy za pomoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
support of vahach

:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

powiedzcie mi taka sprawe, jak wiecie oczywiscie, bede zmienial ubezpieczalnie z ktora jestem 3,5 roku wiec moge udowodnic 3 lata ncb. ale ubezpieczam auta juz 6+ lat. jak udowodnic poprzednie lata, skontaktowac sie z poprzednimi ubezpieczycielami, czy oni taki certyfikat/dokument sa w stanie wydrukowac ze 4 czy 5 lat temu ubezpieczlaem u nich samochod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam jak masz 6 lat historii i tylko 3 lata ncb?? chyba ze miales zdarzenie. albo jak sie przenosiles ostatnio to nie podales ze masz ncb. teraz to szukaj wiatru w polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzenia nie bylo. sprawa wyglada tak, dzwonilem do obecnej ubezpieczalni i powiedziala mi babka ze u nich mam ubezpieczony samochod 2 lata( co prawda tez nie jest poniewaz mam kontynuacje przez 3.5 roku u nich poniewaz wczesniej paska ubezpieczalem) wiec moge wykazac 3 lata. jak sie przenosilem do nich to oni nie pytali o poprzednich ubezpieczycieli, nie prosili o dostarczenie dowodu na ncd, malo tego rozmawiajac o cenie polisy, ze za wysoka etc, pani powiedziala ze jedyne co moze zrobic to dopisac mi 2 lata ncd zeby w ten sposob obnizyc kwote i tak tez zrobila. teraz jak dostalem odnowienia polisy to na polisie mam 8+ NCD, mimo ze tak na prawde mam ponad 6 lat.

podajac 8 lat na gokopmper najtansze ubezpieczenie wychodzi 260 na rok, przy 3 latach ok 370. a moja ubezpieczalnia zamiast chodz troszke obnizyc to jeszcze podniesli- i poszli i tak na maxa po bandzie i przyslali mi quota na ponad 700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Grzesiu w czym problem?

Dzwonisz do nich i mowisz ze masz lepsza oferte z Gocompare z taka i taka firma za taka i taka kwote i nie ze chcesz z nimi przedluzac umowy bo nie lubisz jak z ciebie robia idiote kiedy bezszkodowe lata leca a skladka rosnie (ja tak robie co roku z BELL insurance - bo zawsze przysylaja kwoty z kosmosu).

Po czym napewno pani badz pan poprosi cie o chwileczke bo musi skontaktowac sie ze swoim menadzerem.

I albo dadzac ci podobna oferte albo nie.

 

Jesli nie to prosisz o dokument potwierdzajacy twoje NCB i tyle. Jesli masz u nich 8 lat to dostaniesz dokument to potwierdzajacy. Nie musisz miec dokumentow od poprzednich ubezpieczalni.

 

Niestety tez mnie to czeka za miesiac - ah te minuty czekania i sluchania muzyczki sa bezcenne (nie doslownie oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak radior pisze - na polisie masz napisane ile masz NCD. pokazujesz to w nowej ubezpieczalni i to jest potwierdzenie NCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności