Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry chłopcy, ja odpadam... nie tak że nie chce bo ochotę mam ale nie dam rady niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry chłopcy, ja odpadam... nie tak że nie chce bo ochotę mam ale nie dam rady niestety...

 

Grześ nie ma problemu .

Trzym się chłopie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej, ja niestety też muszę powiedzieć przepraszam. Koles z którym wymieniam się na nockach nie chce się zamienić, a urlop cały wykorzystany. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do Polsatu zadzwonić żeby galę przenieśli na lepszy termin!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja tez musze spasowac Maciej. zona wolnego nie zalatwila bo zapomniala a teraz juz za pozno bo ktos inny zaklepal.

cos tym razem nam szczescie nie sprzyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Imprezka sie udala choc wiadomo Dubsy jak to Dubsy - zawsze to samo ;)

Lada jednak nie potrafi jezdzic 70-80mph hehehe

Wielkie dzieki za spotkanie.

 

Audi bylo dzis na zmianie oleju w skrzynce biegow. Okazalo sie ze serwis prowadzony przez polaka, czecha i slowaka ;)

Maly serwisik ale chlopy nasze. Sprawdzili mi za free bledy i mam do zrobienia swiece na 3 i 6 cylindrze i egr do wyczyszczenia bo wyszlo ze zapchany. Ale to juz w PL w maju machne.

 

Wczorej zamowilem nowe gumy na przod 255-35-19. Nie chcialem wydawac ogromnych pieniedzy wiec zakupilem nankang ns20 - opinie rozne ale po porownaniu parametrow wyszly calkiem calkiem. Jutro maja byc.

 

W sobote biore sie za szybki - folia 70% na przod i 35% na tyl. Zobaczymy jak to wyjdzie bo dawno juz tego nie robilem.

Chce sie tez zabrac za odpryski na lakierze - proba juz byla i musze przyznac ze lakier dobrany perfekcyjnie. A potem polerka.

 

Jeszcze raz dzieki dla wszystkich za spotkanie w niedziele.

Pozdrowki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie.

Imprezka sie udala choc wiadomo Dubsy jak to Dubsy - zawsze to samo ;)

Lada jednak nie potrafi jezdzic 70-80mph hehehe

Wielkie dzieki za spotkanie.

 

Audi bylo dzis na zmianie oleju w skrzynce biegow. Okazalo sie ze serwis prowadzony przez polaka, czecha i slowaka ;)

Maly serwisik ale chlopy nasze. Sprawdzili mi za free bledy i mam do zrobienia swiece na 3 i 6 cylindrze i egr do wyczyszczenia bo wyszlo ze zapchany. Ale to juz w PL w maju machne.

 

Wczorej zamowilem nowe gumy na przod 255-35-19. Nie chcialem wydawac ogromnych pieniedzy wiec zakupilem nankang ns20 - opinie rozne ale po porownaniu parametrow wyszly calkiem calkiem. Jutro maja byc.

 

W sobote biore sie za szybki - folia 70% na przod i 35% na tyl. Zobaczymy jak to wyjdzie bo dawno juz tego nie robilem.

Chce sie tez zabrac za odpryski na lakierze - proba juz byla i musze przyznac ze lakier dobrany perfekcyjnie. A potem polerka.

 

Jeszcze raz dzieki dla wszystkich za spotkanie w niedziele.

Pozdrowki,

hehe no Lada bym z 10min przed toba na servisie ;)szkoda ze mnie zucili na inny parking a wy na innym i i sobrze ze mnie wyprzedziles po wyjezdzie z servisu bo nie mialem pojecia gdzie jechac mam ;) niezlego kapcia masz 255 ile cali ma ta felga 8.5? To jak skonczysz to pokaz jak Ci wyszly szybki po polerce te auto dopiero bedzie wygladac kolor mimsie strasznie podoba szkoda ze nie bylo okazji jej obejzec dokladnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wszyscy do Patryka! :jack

 

Najlepszego Pat! :19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sto latek Patryku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Wszyscy do Patryka! :jack

 

Najlepszego Pat! :19

 

Dołączam sie i pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie może ktoś wie gdzie można kupić "ringi" do przeróbki tylnych świateł w B6 (SKYLINE TAIL LIGHTS), albo kto to może dla mnie wykonać. Za wszelkie podpowiedzi, linki itp. wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

Odnosze wrazenie ze to jest odnosnik do mojego posta dobrze zrosumialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrazenie ze to jest odnosnik do mojego posta dobrze zrosumialem?

Obstawiam, że chodzi o Twój sposób pisania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Patryku!

 

 

Ja tam obstawiać nie muszę, ja to wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryku 100 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 lat !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności