Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj naprawiłem w końcu centralny zamek w swoim passacie był popsuty sterownik po samej wymianie nie chodziło nic zły byłem strasznie ze znowu cos ale przy okazji podłaczałem zmacniacz wiec odkeciłem kleme plusowa i po tym zabiegu zaczeło chodzic chciałem podziekowac koledze Arkowi za sterownik stawiam litra przy okazji pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz gratuluje zakupu przy okazji pochwal sie ile daleś za brd ;)

a zakładaj dopiero jak będziesz już miał zaplanowany remap

bo wszesniej nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po wymianie siłownika w drzwiach , trzeba odłączyć aku na chwile? jak się wgrywa ten sterownik , do kompa auta ? tak jak do normalnego kompa? Koledzy podpowiedzcie proszę bo moze silownik mam dobry a softu brak :-/. Cały centr działa perfekt , tz 3 drzwi ,czwarte pasażera za kierowcą - martwe , help

 

Bedford mam ten sam model co ty i Matho 78

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj naprawiłem w końcu centralny zamek w swoim passacie był popsuty sterownik po samej wymianie nie chodziło nic zły byłem strasznie ze znowu cos ale przy okazji podłaczałem zmacniacz wiec odkeciłem kleme plusowa i po tym zabiegu zaczeło chodzic chciałem podziekowac koledze Arkowi za sterownik stawiam litra przy okazji pozdro
litra wow ... ja po 50ml już pijany będę :) ale miło będzie poznać kolegę na zlocie i wypić piwko :):)

 

Ale najważniejsze jest to że udało Ci się naprawić to co było zepsute a wiem jak może wkurzać coś co nie chodzi jak powinno ... Ostatnio uszczelniłem ten plastik pod filtrem powietrza no i niestety znowu przecieka i trzeba będzie uszczelniać odnowa :(:) pozdrawiam Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukasz gratuluje zakupu przy okazji pochwal sie ile daleś za brd

a zakładaj dopiero jak będziesz już miał zaplanowany remap

bo wszesniej nie ma sensu

Dzieki :ok

150 + 10 na paliwo bo przywiozl z poza Londyno, no oczywiscie postawilem chlopowi flaszke jak na prawdziwego Polaka przystalo :)

 

Czyli mowisz ze jak zapodam ja teraz to nie bedzie szlo jezdzic wogole czy tylko bedzie wstawac bardzooooo powoli?

 

Szukam orurowania na intercooler i zastanawiam sie nad srednica rur. Slyszalem zeby dac na standardowa turbine 51mm/2" wiec na BRD zapodam 57mm/2.25"

Co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli po wymianie siłownika w drzwiach , trzeba odłączyć aku na chwile? jak się wgrywa ten sterownik , do kompa auta ? tak jak do normalnego kompa? Koledzy podpowiedzcie proszę bo moze silownik mam dobry a softu brak :-/. Cały centr działa perfekt , tz 3 drzwi ,czwarte pasażera za kierowcą - martwe , help

 

Bedford mam ten sam model co ty i Matho 78

 

Na pewno masz zimne luty lub ewentualnie mikrostyk uwalony. Musisz wyciągnąc siłownik, otworzyć go i przelutowac wszystkie luty. Po tym powienien ożyć. Jest nawet fotostory na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały centr działa perfekt , tz 3 drzwi ,czwarte pasażera za kierowcą - martwe , help

mam dokladnie to samo :) narazie tego nie ruszam niech zrobi sie cieplej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :ok

150 + 10 na paliwo bo przywiozl z poza Londyno, no oczywiscie postawilem chlopowi flaszke jak na prawdziwego Polaka przystalo :)

 

Czyli mowisz ze jak zapodam ja teraz to nie bedzie szlo jezdzic wogole czy tylko bedzie wstawac bardzooooo powoli?

 

Szukam orurowania na intercooler i zastanawiam sie nad srednica rur. Slyszalem zeby dac na standardowa turbine 51mm/2" wiec na BRD zapodam 57mm/2.25"

Co wy na to??

 

No ja bym na twoim miejscu narazie nie zakładał bo bez programu napewno bedzie gorzej wstawać niż teraz , zrób fmic razem z turbiną i jedz do pl żeby ci to ktoś ogarnoł wydech masz zrobiony to powinno być 200/400 jak pojedziesz do dobrego tunera.

 

Oczywiście możesz założyć brd teraz ale przyrostu mocy nie odczujesz bo bedzie wstawać pózniej .

 

Cena rewelacja :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz zimne luty lub ewentualnie mikrostyk uwalony. Musisz wyciągnąc siłownik, otworzyć go i przelutowac wszystkie luty. Po tym powienien ożyć. Jest nawet fotostory na forum.

Dokladnie ja sam to kiedys opisywalem

ps.

najgorsze jest sciaganie boczkow i blachy na zamknietych drzwiach,ale powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam biedny Spidik na trasie ..

Dzięki za troskę Tomaszku :ok: Kilka ciężarówek położyło wczoraj,trzy koło mojego miasta na odcinku 500m :kwasny: Nawet młody wieczorem do mnie dzwonił zapłakany,żebym nigdzie już nie jechał.... Wiele już na tej Wyspie przeżyłem ale wczorajszy wiatr przebił na razie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny passiek

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320652117353&ssPageName=ADME:B:SS:GB:1123#ht_2242wt_1139

 

to jedna z takich firm co zabieraja samochód na lawete za brak, motu, taxu , insurance albo złe parkowanie a po tem sprzedaja na aukcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Previous Owners: 7 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Previous Owners: 7 ..

a to nie zauwarzyłem

 

tylko skad oni to wiedza?

THIS VEHICLE HAS NO V5 LOGBOOK BUT DOES HAVE 1 KEY

 

nie maja v5, a moze 7 razy juz go sprzedali i na lawecie zabrali z powrotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może to tylko błąd w ogłoszeniu ;) jeśli nie,to parszywe życie ma/miał ten pasek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po numerze vin'u, ale to znowu by wiedzieli czy ma ważne MOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może po numerze vin'u, ale to znowu by wiedzieli czy ma ważne MOT.

 

paweł a oco chodzi w tym twoim podpisie

"podeślijcie mi nr'y na PW albo esem"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamowilem kuriera na poniedzialek, z catriny ;) tak pzy okazji zapytalem czy sa otwarci na wspolprace, w odpowiedzi dostalem ze jak najbardziej. wiec moze zanim wyslesz te swoje kartony to ponegocjuj troche ;) Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilem kuriera na poniedzialek, z catriny ;) tak pzy okazji zapytalem czy sa otwarci na wspolprace, w odpowiedzi dostalem ze jak najbardziej. wiec moze zanim wyslesz te swoje kartony to ponegocjuj troche ;) Kris

 

no juz to zrobiłem :mlask

ale dzieki za podpowiedz:dobrze

 

a co wysyłasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala paczke z cd mam, wiec bez fajerwerkow - u mnie swieczki juz wykupione :lol2

 

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

no juz to zrobiłem
i co jakas dobra cena zostala ustalona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mala paczke z cd mam, wiec bez fajerwerkow - u mnie swieczki juz wykupione :lol2

 

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

i co jakas dobra cena zostala ustalona?

 

no jak dla mnie rewelacja :dobrze

 

do wieczora bo czas do pracy , trza craftera odpalić i pognać koniki po wioskach :hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności