Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Antena około dychy. Radio jest raczej p&p.

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojutrze?

Tak w ten piątek już się doczekać nie mogę bo od dwóch tygodni na chorobowym siedze i nudy nudy nudy...

W sobote na śniadanko piwko w Karpaczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie o tydz pobyt się przedłużył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ten piątek już się doczekać nie mogę bo od dwóch tygodni na chorobowym siedze i nudy nudy nudy...

W sobote na śniadanko piwko w Karpaczu :)

Ja za tydzień.

Jutro kolega z pracy jedzie, o 14 chyba ma prom

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , pewnie temat przerabiany nie raz ale jat trzeba to nie moge znaleśc , a mianowicie zastanawiam się nad tym radyjkiem http://www.ebay.co.uk/itm/In-Dash-DVD-GPS-Sat-Nav-VW-SEAT-SKODA-TOURAN-JETTA-PASSAT-B6-B7-T5-Multivan-/122011312236?hash=item1c6870e06c:g:N78AAOSwv9hW3Pa0 może któryś mi doradzi , podpowie czy to warto co by na mine się nie w pakować , widziałem też tańsze hińczyki . Może któryś taki ma u siebie i by mugł się podzielić opinią .

 

Mysle ze bedziesz zadowolony.Ja tez mialem uprzedzenie do hinczykow zanim nie sprobowalem kilka lat temu.Teraz mam hinczyka z androidem i naprawde wymiata. Gra lepiej niz moje RCD 300 MP3 , ale glownie chodzilo mi aby miec w aucie Spotify.W mojej ocenie technika audio car posunela sie daleko do przodu i ciezko bedzie to przebic dla VW .Navi mam Igo ale glownie korzystam z google map.Tu masz model ktory ja mam i jestem berdzooo zadowolony.https://www.ebay.co.uk/itm/322081839366

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga do tunelu bez korków ,tylko przed samym tunelem trzeba postać w korku około 20 minut w tej chwili,potem pewnie bedzie gorzej dostałem się na wcześniejszy pociąg zawsze to 15 minut szybciej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo u mnie czekam na pociag ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Szerokości

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Grzegorzu

Ps Żadnej dodatkowej kontroli nie widziałem francuzi nawet paszportów nie sprawdzili ;) nawet nikt nie zajrzał na tylnia kanape a mam założona taka czarna siatke dla dzieciaków przeciwsłoneczna I nic przez nia nie widać w połaczeniu z ciemnymi szybami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja vanem jechałem i nawet nic nie sprawdzili. Widocznie budzę zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to mimo wszystko Europa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wracałem (tydzień temu) to w Dunkierce żabojady sprawdzali ile osób jest w środku a po otwarciu bagażnika (każde auto) to kijem dźgali czy ktoś pod torbami nie leży :haha , jak za okupacji niemcy sprawdzali furmanki z sianem :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko, wracajac z polski nie chce kupowac biletu powrotnego na tunel bo nie znam dokladnie terminu, ile wiecej trzeba zaplacic za tunel jak sie kupuje na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tunelem nigdy nie jechałem ale ostatnimi czasy kupuje bilet flexible którym mogę płynąć 72 godziny przed jak i po terminie. Dopłacam 20 dyszki więcej i bez spiny jadę i się nie martwię czy zdążę czy nie. Domyślam się że tak samo pewnie jest z tunelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na DFDS, inni coś podobnego robią ale chyba więcej kosztuje. Ja tunelu nie cierpię, rzadko to używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój znajomy wrócił autem z Polski i miał nielichą przygode w Calies. Niedaleko promu, ok 6km, w nocy grupka nierobów dumnie nazywana uchodzcami wywlokla na droge kawal drzewa a przeciwny pas zablokowalo kilku stajac na niej.

On jechal z zona i dwojka malych dzieci.

Jak sie zatrzymal i trabil na nich, zauważył że w jego kierunku z pobocza biegnie trzech z jakimis sztachetami.

Niewiele sie zastanawiajac zjechal na przeciwlegly pas ruchu i przejechal po jednym ktory tam stal i blokowal przejazd.

Kilka kilometrow pozniej na poboczu stal radiowoz wiec sie zatrzymal i powiedzial policji o sytuacji i ze jednego potracil.

Juz widzial siebie w wiezieniu za rozjechanie czlowieka.

A policja do niego czy nic im sie nie stalo, czy auto cale i ze moze jechac dalej bo ich tam nie powinno byc wogole.

Nawet nie wzieli od znajomego zadnych danych czy numeru telefonu.

Ja w nastepnym tygodniu jade i mam nadzieję że takie atrakcje mnie ominą.

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale historia... Powinni ich tam likwidować bronią maszynowa razem z tymi ich obozowiskami... Dzikusy...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał i będę taranował :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności