Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zalałem rope na orlenie common rail pracował jak stare tdi z milionem kilometrów przebiegu a spalanie 6.5 :wmorde wypaliłem 3/4 Baku I nalałem superdiesel w niemczech silnik znowu pracował cichutko I spalanie 5.5 ;)

 

Kulio nic sie nie martw to tylko blacha

Wyklepie się najważniejsze że nic Wam się nie stało .

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że ze mną coś nie tak bo jak zatankowalem 98 na orlenie to auto też jakby słabsze się wydawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej Orlen używam, raczej zadowolony jestem. Ale i tak u bauera waha najlepsza...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nalałem superdiesel w niemczech

 

Po ile teraz stoi ON w dojczlandji ?? Pytam bo w ten piątek smigam do PL w sumie to dopiero drugi raz autem i niewiem czy lepiej zatankować u szkopów przed polską granicą czy odwrotnie , w tamtym roku jak jechałem to dotankowałem w Dover i dopiero gdzieś ze 150 km od granicy w PL a co do spalania to faktycznie przy kolejnym tankowaniu w Pl spalanie poszo do góry o jakieś 1 L na 100 więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczciwy kon roboczy obrocil w sumie 600mil z Londynu do Penrith i spowrotem zeby przewiezc 2 kolka. Srednie spalanie 6.5 litra, czego chciec wiecej ;)

 

2205f71757f957a4eb5e6bbcc64d2df1.jpg

 

Nowe opony pomimo tego ze budżety to milo zaskakuja, lekko kreci sie kierownica i sa naprawde ciche pomimo rozmiaru 225/40/18. Jak w deszczu beda sie sprawowac rownie dobrze to wpadna w przyszlosci do mojego auta.

 

ab8dea86c9c4adba89ce62c708222018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 kolka

 

zr 750 :kciuki :dobrze

 

 

Po ile teraz stoi ON w dojczlandji ??

 

sorki nawet nie zwracałem na uwagi na ceny

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe opony pomimo tego ze budżety to milo zaskakuja, lekko kreci sie kierownica i sa naprawde ciche pomimo rozmiaru 225/40/18. Jak w deszczu beda sie sprawowac rownie dobrze to wpadna w przyszlosci do mojego auta.

mam identyczny alus jak ty i rozmiar, zastanawiam sie nad nowymi oponami i chce zeby byly ciche, mozesz podac jakis konkretny model tych opon jak uwazasz ze sa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zr 750 :kciuki :dobrze

 

Moto juz troche ogarniete, tylnie kierunki zmienione bo byly dwa inne i instalacja wolala o pomste do nieba.

 

Umyte, wyczyszczone glinka i nawoskowane. Co fakt konkursu pieknosci nie wygra, ale przynajmniej jest w miare czyste.

 

648f48906ca834ad3a028070e00fe749.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto juz troche ogarniete

Bardzo ładnie wygląda :dobrze

 

 

co do opon samochodowych to dzisiaj zakupiłem kumho ecsta śmigam na nich od lat

ten sam rozmiar 225 40 18 koszt 55/szt w tym przesyłka

a jutro zawioze koła do malowania proszkowego udało mi się kiedyś wyrwać zestaw takich samych 4 szt ori skody jak moje za grosze na jebaju ;)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozmiar 225 40 18 koszt 55/szt w tym przesyłka
skad taka tanizna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W passacie mam Uniroyal RainSport 3 i opona jest bardzo dobra. Od kilku lat jezdze na uniroyalu. W deszczu rewelacja i jak dla mnie jest cicha. Wiadomo, że to subiektywna opinia. W UK każda opona będzie głośna, w Belgii zaś cicha.

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zr 750 :kciuki :dobrze

 

 

 

 

sorki nawet nie zwracałem na uwagi na ceny

 

He he , ostatnio nikt już nie zwraca uwagi na cenę ropy w DE ale im bliżej do granicy z PL tym jest troszkę taniej niż w rzeszy . Moja rada unikaj Arala (niebiesie) tam zawsze drożej niż na innych . Na A2 pierwsze 3 stacje to je....y orlen ale troszkę dalej masz Shella i BP i tam jest paliwo ok. Jak jestem w PL-u to tylko te odwiedzam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he , ostatnio nikt już nie zwraca uwagi na cenę ropy w DE ale im bliżej do granicy z PL tym jest troszkę taniej niż w rzeszy . Moja rada unikaj Arala (niebiesie) tam zawsze drożej niż na innych . Na A2 pierwsze 3 stacje to je....y orlen ale troszkę dalej masz Shella i BP i tam jest paliwo ok. Jak jestem w PL-u to tylko te odwiedzam. Pozdro

 

Czyli lepiej zatankować w DE przed granicą zawsze to lepsze paliwko , a teraz przy kursie funt/złoty to i tak wielkiej różnicy nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tankowalbym nigdy na polskiej stronie ze względu chodzby na kolejki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejki? Po hot doga chyba... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejki? Po hot doga chyba... ;)

 

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności