Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Kup i przywiez ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padlem tymi kodami.wyszlo Ci Grzes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Bredy ;-) nocleg w drodze do PL. Premier classe Breda. 50eur za nocleg ze śniadaniem dla 3 osób - dobra cena. I czysto! I łazienka w pokoju. Jak na jedną noc to spoko. Jutro jakieś 1350 do zrobienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro pozdro, ja bym sypal dalej akurat przez niemcownie by się szybko ptzrjechalo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ;-) Hotel to warunek żony jeśli miała zgodzić się na podróż autem

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w A6 2.0tdi po 2009 występują takie same wady jak w passatach tzn. pękające głowice, pompy oleju, itp. Czy może lepiej kupić 2.7tdi? I co sądzicie o automatach ja mam dsg w pasku i jestem zadowolony ale nie wiem jak to się ma do Audi, czy mutitronic jest wadliwy? Z góry dziękuje za wypowiedzi.

Edytowane przez iirasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić 2.7tdi, multitronic potrafi być wadliwy :) sąsiad ma 2.7 tdi w manualu, z szyberdachem nawet i... nie chce sprzedać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby sa te problemy ale nigdy nie wiesz w 2.7 tez byl problem z napinaczami poprawili to wlasnie w poliftach ale i cena troszeczke wieksza jak automat to raczej tylko tiptronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

a ty B6 pogoniles juz Irek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wystawione na sprzedaż na autotrader.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny jest ten black style pack...swietnie to na czerwonym wyglada...bialy mi sie z lekarzem kojarzy...ale generalnie furmanka jak sie patrzy i w tym roczniku ten silnik jest bez wad...jeszcze jest za mlody na wady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :-) Tylko niewiem czy nie za dużo ma najechane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

odp prosta na to, auto latalo w firmie I to standard przebieg jest na sluzbowke.

sprawdz to jeszcze, ale jezeli tak, to nie bardzo bym sie tym martwil, bo napewno bylo serwisowane w Audi I co do dnia jak powinno.

jezeli poszukasz takiego samego z miejszym przebiegiem, to jestem pewien ze bedzie z kilka tysi drozszy .

na koncu decyzja nalezec bedzie do ciebie tak czy tak. mi sie podoba, z bialym mozna porobic jakies kontrasty kolorow na dachu lub gdzie indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Seba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Koleżanka kupowała tez A6 tylko przed liftem 2007 i miała jeszcze więcej natrzepane. To samo się pytała i to samo jej powiedziałem no i jeździ A6 wagon od 3 lat. Muszę powiedzieć że jest bardzo zadowolona. Wszystko zależy jaki masz budżet? Jeżeli możesz dołożyć to szukaj z mniejszym przebiegiem a jeżeli to tak bardzo Cię koli w oczy, może musisz poszukać innego auta czytaj mniejsze lub innej marki tańsze/Honda lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie koli mnie tak bardzo a na pewno nie kupię nic innego jak vag. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już w pl. upały niesamowite wczoraj było 34 stopnie. nie do wytrzymania w nocy burze po kilka godzin. trasa poszła całkiem nieźle zwłaszcza że dzieciaki z nami jechały. zero marudzenia. także jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności