Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne się zapiekł, więc nie potrzebnie wymieniałeś klocki bez rozbierania zacisku, bo teraz istnieje ryzyko, że przegrzeje/zetrze Ci nowy klocek. Musisz otworzyć dziada, wyczyścić tłoczek z rdzy i najlepiej założyć nowe gumy.l2

 

Moi z obu stron sie zapiekly jutro bede rozbieral jak przyjda gumki nowe ;) wiec Luke dam znac jak to poskladam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak re gumki sie zwia, gdzie to można zamówić. To zamowie i bede ... Czekał na jakieś info jak to rozebrać i złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto dzis stało cały dzien na słońcu i i na lusteku wsteczym plama jasna a dookoła przyciemnione.wiecie czy da się to naprawić czy trzeba szukać nowego?

 

---------- Dodano o 19:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:45 ----------

 

luke

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=passat+brake+repair+kit&_sacat=0&_from=R40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto dzis stało cały dzien na słońcu i i na lusteku wsteczym plama jasna a dookoła przyciemnione.wiecie czy da się to naprawić czy trzeba szukać nowego?

 

 

trza szukać nowego auta oczywiście nie lusterka :P

 

tu masz fajne - podobają mi się te nowe...

 

klik, klik

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto dzis stało cały dzien na słońcu i i na lusteku wsteczym plama jasna a dookoła przyciemnione.wiecie czy da się to naprawić czy trzeba szukać nowego?

 

---------- Dodano o 19:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:45 ----------

 

luke

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=passat+brake+repair+kit&_sacat=0&_from=R40

 

dziekuje za linka

to co podales to wygladaja te uszczelki jak simeringi, czy ja mam simering? bo z tego co widzialem to nie wygladalo to tak jak na tych aukcjach

 

 

 

czy to lusterko fotochromatyczne?

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to lusterko fotochromatyczne?
tak jest

 

---------- Dodano o 21:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:01 ----------

 

to co podales to wygladaja te uszczelki jak simeringi, czy ja mam simering? bo z tego co widzialem to nie wygladalo to tak jak na tych aukcjach
jak się dobierzesz do tłoczków to będziesz miał podobne

 

---------- Dodano o 21:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:01 ----------

 

trza szukać nowego auta oczywiście nie lusterka
to wiem. narazie czekam aż się sytuacja z robotą ustabilizuje i wtedy będzie zmiana. odpuściłem sobie cytrynę (to wiadomość dla chudzielca)myślę o audi a6 c6 lub nowym superbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[/color]to wiem. narazie czekam aż się sytuacja z robotą ustabilizuje i wtedy będzie zmiana. odpuściłem sobie cytrynę (to wiadomość dla chudzielca)myślę o audi a6 c6 lub nowym superbie

 

 

bierz audi i koniecznie w kombiaku - masz dużą rodzinke wiec sie sprawdzi, jak narzędzia zapakowac do pracy też sie pomieszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierz audi i koniecznie w kombiaku -
ale superb za te pieniądze co dam za audi będzie młodszy i z mniejszym przebiegiem no i insurance będzie niższy.pozatym narazie wszelkie inwestycje związane z zakupem auta są wstrzymane do odwołania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty, wydaje mi sie, ze lusterko jest nie do uratowania.

 

 

audi male auto jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superba 2 to tylko w kombi. w sedanie dupe ma brzydka jak 90% angielek.

a na edycji bedziesz w koncu cyz nie? bo jakos nie miales okazji napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sedanie
to nie tylko sedan to też lift back. pozatym kombiaki są narazie za drogie bo wyszły dopiero w 2012.news_570_02_201305101317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto dzis stało cały dzien na słońcu i i na lusteku wsteczym plama jasna a dookoła przyciemnione.wiecie czy da się to naprawić czy trzeba szukać nowego?

 

---------- Dodano o 19:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:45 ----------

 

luke

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=passat+brake+repair+kit&_sacat=0&_from=R40

Czesc Jacek mialem dokladnie to samo u siebie w poprzednim aucie ja wymienilem lusterko u mnie wylalal sie taki olejek z srodka lusterka

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko sedan to też lift back. pozatym kombiaki są narazie za drogie bo wyszły dopiero w 2012.[ATTACH=CONFIG]103699[/ATTACH]

 

to jest w niej fajne ze otwierasz se bagaznik albo bagaznik z szyba :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Luke

jacenty, wydaje mi sie, ze lusterko jest nie do uratowania.

tak też mi się zdaje

 

dwa razy to przerabiałem u siebie w poprzednim aucie jak się wylało to kupiłem na ebay nastepne ale nawet roku nie wytrzymało też sie rozlało i dałem sobie spokój z tym wystarczy że trzy razy szybe przednia wymnieniałem trzeciego lusterka już nie dostał:stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwa razy to przerabiałem u siebie w poprzednim aucie jak się wylało to kupiłem na ebay nastepne ale nawet roku nie wytrzymało też sie rozlało i dałem sobie spokój z tym wystarczy że trzy razy szybe przednia wymnieniałem trzeciego lusterka już nie dostał
Czesc Jacek mialem dokladnie to samo u siebie w poprzednim aucie ja wymienilem lusterko u mnie wylalal sie taki olejek z srodka lusterka
dzięki chłopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej... Widzimy sie za 30min na lotnisku bristol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w domu wpadniesz na chwile ?

34 mile masz do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności