Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

a to moja 23122012991.jpg

23122012987.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet list do mikolaja sie znalazl :D23122012992.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta świętami, a ja dzisiaj z Zimowek na letnie wskoczylem. Wczoraj wieczorem koło 19 fis pokazywał 14.5oC ogólnie w ciągu dnia dzisiaj koło 10ciu. Mam nadzieję ze nie bede muszal zmieniać znowu na zimowe łapcie :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim, ja po podrozy, wsio gra, podroz nawet spokojna. wyjechalem o 11 od siebie, wpuscili bez problemow na 16 na prom a mialem na 18. zjazd z promu i postoj w korku jakies ponad godzine z powodu ogromnego natloku ludzi na drodze... posuwajac sie w glab niemiec temperatura spadala i dotarla do -2, padalo przez cale niemcy tak ze nie bylo za fajnie. wjazd do pl i a4 tez zablokowana bo wypadek, i 6 km korka wiec klejna godzina w tyl... ogolnie masy ludzi jadacych do pl... masy!!!! pozneij kolejne stluczki i kolejne postoje.... zjazd z nowej a4 w Tarnowie i podroz przez miasto 1h 20 min... katasrofa.... dotarlem na 13.30 wczoraj, spalanie mi wyszlo 7.1 przy 4 osobach i naszych bagazach. nadmienie ze postoj w korkach nadrabialem pozniej poruszaniem sie prodkosciami dochodzacymi do 200kmh przez co auto mi zjadlo 200 ml oleju:blink ale wymienie sobie tu na swiezy i bedzie git. a od siebie dodam ze kierowcy w pl to normalnie to robia na autostradzie to jest parodia i katastrofa... kazdy jedzie oczywiscie lewym pasem, prawy wolny. jedzie 150i jjuz mysli ze to max i inni nie dadza rady szybcie... wyprzedzaj takich prawym pasem to trabia i blinduja a blinduj zeby sie usuneli z prawego to ni hu hu... ludzie nuczcie sie kultury!!! ogolnie to hamstwo na polskich drogach jest totalne!!! szkoda gadac. ide w kime wiec jeszcze z tego miejsca chcialbym wszystkim zyczyc zdrowcych oraz wesolych Swiat Bozego Narodzenia, aby w nadchodzacym roku kazdy z nas mial troszke mniej zmartwien a wiecej wiary i zyczliwosci.... pozdrawiam wszystkich

 

---------- Dodano o 23:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:31 ----------

 

a jak o zimowkach mowa to powiem ze te dunlopki co mam ( blue and chudy wachali to wiedza) to chyba bardziej ciche niz letnie sa. komfortowe. i ladnie na lodzie sie prowadza bo juz testowalem w moich zadupiach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka panowie. Ja dotarlem o 1.30 do Coburga. Tak jak zjechalem w Dunkierce o 17.30 z promu to wiadomo bylo juz ciemno i chcialo sie spac. Morda narywalo na wszystkie strony. Szybka kawa i dalej w droge. W 1.5h bylem juz na obwodnicy Brukseli a po 3h bylem juz w Dojczach. Droga przez Belgie super temp, kolo 7-8 stopni zero deszczu. Jak tylko przekroczylem granice to zaczelo tak lac ze wycieraczki nie nadarzaly. Masakra. Czy blizej do Frankfurta tym temp spadala i robilo sie mglisto. Ostatnie 200km przejechalem w mleku - taka mgla ze mialem czasem nasrane. Dojechalem o godzine pozniej niz planowalem. Starzy nic nie wiedzieli wiec niespodzianka sie udala. Dzwonilem z pod domu a oni zaspani ze ich robie w juha hahahaha.

Autko sprawowalo sie wysmienicie - spalanie 50.7mpg przy sredniej predkosci 67mph. Te ostatnie 200km bylo najwolniejsze bo kolo 50-60mph max. Komfortowo sie jezdzi ale ze mam amorki FK i tylko sprezyny ori to autko twarde i stabilne - duzo tez niemiaszkow sie nacielo jak wachali dym z rury ;) i to mi sie bardzo podobalo.

W czwartek trasa do Slupska - poznac rodzinke mojej lepszej polowki.

 

A tym czasem.

WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA, PRZEPYSZNEGO KARPIA I POZOSTALYCH POTRAW NO PRZEOGROMNYH ILOSCI PREZENTOW POD CHOINKA dla wszystkich.

 

Pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dla tych co zostają w domu i szerokiej drogi dla '' pielgrzymów '' Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt wszystkim.

Dresik,100 lat z okazji urodzin i imienin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam daru do pisania,

a tym bardziej do składania

życzeń miłych i serdecznych,

a do tego pożytecznych,

tak więc teraz tutaj stąd

życzę Wam Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie słyszeliście o tym obsunięciu ziemi w Ostrowcu? Niestety dotknęło to naszego forumowicza:

http://forum.vw-passat.pl/threads/128009-W-Ostrowcu-Swietokrzyskim-osunela-sie-ziemia

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli,

Gdy Stary Rok w Nowy się zamieni,

Przyjmijcie od grupy łódzkiej życzenia,

Niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na choince bombki, dzwonki i łańcuchy,

a przy stole same łakomczuchy.

Zebrały się by złożyć sobie wigilijne życzenia

i przy okazji skosztować wykwintnego jedzenia.

Trzymajcie jednak umiar i rozsądek,

aby nie obraził się na Was Wasz żołądek.

Zdrowych i wesołych świąt życzy Grupa Podlasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych i Radosnych Swiąt spędzonych w gronie rodzinnym

oraz Szczęsliwego Nowego Roku co by był lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wesolych swiat !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt panowie :) co by wam mikołaj dużo prezentów przyniósł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zyczenia i szczesliwego nowego... paska dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam zdrajco zmien sobie avatara bo juz powinienes miec ugryzione jablko na cycach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tableta mam androida :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo macie jakies kody na tesco direct???

kiedys je widzialem w ot ale nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo macie jakies kody na tesco direct???

kiedys je widzialem w ot ale nie moge znalesc

Nie wiem czy jeszcze działają, ale jakby co są tutaj; ->http://forum.vw-passat.pl/threads/72417-ZAGRANICZNY-OFF-TOPIC-czyli-rozmowy-o-wszystkim?p=1791133&viewfull=1#post1791133

 

---------- Dodano o 15:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:37 ----------

 

L 10 OFF przy zakupie za L 50 first time customer - TDX-KJPW

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Wesołych Świąt dla Was wszystkich i Waszych najlbliższych a także udanego 2013 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności