Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz roznych ludzi spotkalem w zyciu ktorzy nie kumali pewnych rzeczy.

byl nawet taki co smarem miedziowym klocki chcial smarowac zeby nie piszczaly bo podobno tak przeczytal gdzies.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he trzeba bylo mu powiedziec zeby kocim g$#nem posmarowal:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda paseczkow.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B6 2.0tdi ?

 

forum zapewne czytałeś i nie bałeś się kupić ?

 

Razem z Grzesiem w rosyjską ruletkę grają Albo są nie poprawnymi optymistami po prostu

 

po tym co na co dzień oglądam to nigdy się nie zawacham kupić VW a jak się zepsuje to sobie naprawie hehe :cool a tak na poważnie przyszedł czas na zmiane B5-ce dycha już dawno stukneła i czas na coś młodszego, ktoś nastepny napewno będzie się z auta cieszył bo naprawde dużo czasu, kasy i serca do tego auta włożyłem. A B6 jest już u mnie prawaie trzy miesiące ale jezdze nim dopiero dwa tygodnie jak narazie jest ok zobaczymy co czas pokaże pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
wiesz roznych ludzi spotkalem w zyciu ktorzy nie kumali pewnych rzeczy.

byl nawet taki co smarem miedziowym klocki chcial smarowac zeby nie piszczaly bo podobno tak przeczytal gdzies.....

ha ha ha Sebastiantdi moze czy jakos tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzielismy Marcin 2 posty wyzej;)

 

Najdluzszy w roku dzien pracy- ostatni dzien przed swietami, kiedy zupelnie nie ma co robic i nic sie oczywisxie nie chce robic... szczgegolnie teraz, kiedy kazdy wie ze zamykaja to badziewie... nawet timlider kaze brac ekstra przerwy co dawniej potrafil opierdalac jak 3 min sie spoznilem z przerwy... byle do 13.45...

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no to ty jestes jednym z tych szczesliwych, ja to musze jeszcze 3 dni do pracy ryrac ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to powinienem jeszcze jutro isc do pracy ale odpracowalem juz ten dzien i teraz wolne... w koncu. Adas wrotki juz naoliwiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam wolne do 2go stycznia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam wolne do 2go stycznia.

A ja dopiero 7 stycznia do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również 7go do pracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miales zimowki? Jak niemcownia? Dales rady pociagnac do domu? Jak pisales do mnie to zglupialem bo wiedzialem ze byles w Pl 2 tyg temu... nie wiedzialem o co chodzi...

Tak mam zimówki, aczkolwiek pierwszej młodości już nie są. Ale śniegu nigdzie nie było jak jechałem i na Śląsku dalej nie ma. W Niemczech oczywiście całą drogę lało i to porządnie momentami. Na A2 o dziwo, chyba tylko jeden czy dwa remonty tylko były. Jechałem A2 i koło Magdeburga zjechałem na dół żeby przez Jędrzychowice przejechać. Na płatnej a4 oczywiście już są dziury i je próbowali łatać gdzie nie gdzie, ale korków nigdzie nie było.

 

No widziałem, po smsie, że trochę zdezorientowany byłeś, ale w końcu nie często się wraca przylecieć z PL w jeden dzień i jechać autem z powrotem na drugi dzień.

 

---------- Dodano o 12:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:35 ----------

 

Ja również 7go do pracy:)

 

A kiedy wracacie? Jak by się Wam chciało to przejazdem możecie zjechac na Zabrze i wpaść na krótki odpoczynek/kawę do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4go wyjezdzmy gdzies z rana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też czwartego ale wieczorem-prom mamy piątego o dziesiątej rano. Ale chodziło mi teraz jak będziecie jechać to możecie zajechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my tez mamy na 10.00 w sobote. to sie spiknijmy, pojedziemy razem co?

 

---------- Dodano o 19:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:23 ----------

 

a teraz jak bede jechal to juz sam, paserstwo wysiada we Wrocku a ja naginam na chate czem predzej, ale dzieki za zaproszenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam wolne do 2go stycznia. :P

 

A ja dopiero 7 stycznia do roboty ;)

 

Ja również 7go do pracy:)

 

no panowie wam to dobrze ja to 12 dni bez przerwy teraz zapierdzielam :) no ale potem 33 dni wolnego :) i nie ma bata że ich nie wezmę :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

wychodzi na to, ze tylko ja mam tak przechlapane i musze ryrac az do swiat, a i pozniej tylko dwa dni wolne i z powrotem do roboty az do sylwestra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, ze tylko ja mam tak przechlapane i musze ryrac az do swiat, a i pozniej tylko dwa dni wolne i z powrotem do roboty az do sylwestra :(

 

Nie jesteś wyjątkiem ;)

W tym roku mam pierwsze święta wolne od 4lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, ze tylko ja mam tak przechlapane i musze ryrac az do swiat, a i pozniej tylko dwa dni wolne i z powrotem do roboty az do sylwestra
Nie jesteś wyjątkiem

W tym roku mam pierwsze święta wolne od 4lat.

 

panowie nie jestescie sami mi z bólem udalo sie piatek i poniedzialek wyrwac wolny i jade wlasnie z zona do Holandi do moich rodzicow na swieta,pierwsze swieta od 5 lat z rodzicami pozd i weslych swiat wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności