Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jak co znajdę znowu to za małą opłatą podzielę się informacją ;)

 

za mała opłata - kolega :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większego GB to już byś chyba nie znalazł :swirus No i tak troszkę do góry nogami:swirus

 

Patrick wiekszego w Tesco kolo mnie nie bylo a ze up side down to dla jajec juz jakies 10 osob pytalo dlaczego pozdro z pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrick wiekszego w Tesco kolo mnie nie bylo a ze up side down to dla jajec juz jakies 10 osob pytalo dlaczego pozdro z pl

Na promie za 3f kupujesz połowę mniejszy magnetyczny-białoczarny, albo żółtoniebieski.

Mimo, że sporo mniejszy to i tak mnie wkurzał, dlatego na ebayu naklejki na rejestacje gb za 1.5 f i wreszcie jakoś to wygląda i nie trzeba pamiętać o zakładaniu.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz tablice z GB, lepiej wygląda i też nie musisz pamiętać o zakładaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba tablic kupować, chyba, że komuś zbywa. Wystarczy naklejki dokleić do swoich i wygląda jak ori. A koszt całe 1.5f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba, że komuś zbywa.

Nie przesadzaj, 15 funciaków za tablice to nie majątek.

A wyglądają porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Bartek ma tablice ze znaczkiem GB ;)

przykleił pewnie dla jajec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka pany aście sie rozpisali, wedzenie i inne bajery. a ja dzis dopiero zasiadlem do kompa.do jukeja dotarlem w niedziele pod wieczor,trasa nawet spoko. oczywiscie sie by nie obylo bez malych przygod, jak juz wyjezdzalem z bramki we Wroclawiu czeszka by mi sie wmontowala w bok, zaczela zjezdzac na moj pas trabienie nic nie pomoglo. francja to samo juz przed samym promem stara baba by zrobila to samo ja nie wiem jak te ludzie jezdza?? Belgia 2 wypadki ,jeden na moim pasie moja iwona zdazyla zrobic zdjecie 220720121427.jpg drugi na przeciwnym pasie ktos dachowal i zatrzymal sie na innym aucie nie stety nie zdazylismy zrobic zdjecia szok. a teraz czekam jak na zbawienie na weekend bo w polsce nic nie odpoczelem.od poniedzialku odrazu wystartowalem z grubej rury do roboty na rano wiec jeszcze jeden dzionek i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest okazja na fajne ciuchy.....dziewczyna poszla po bandzie ze zdjeciami .........:lol3 Moze cos wybierzecie http://www.ebay.co.uk/sch/milfalicoussuzie/m.html?hash=item4ab9523828&item=320936753192&pt=UK_Women_s_Dresses&rt=nc&_trksid=p4340.l2562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, 15 funciaków za tablice to nie majątek.

A wyglądają porządnie.

 

Nie przesadzam i nikomu nie bronię jak ma taki kaprys. Tu gdzie mieszkam parę lat temu jedna kosztowała 18. Nie jestem skąpy, ale życie mnie nie rozpieszcza i na pewno nie wydałbym 36f na nowe tablice tylko po to żeby mieć znaczek gb, skoro naklejki załatwiają sprawę i nie wyglądają wcale gorzej od ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest okazja na fajne ciuchy.....dziewczyna poszla po bandzie ze zdjeciami .........:lol3 Moze cos wybierzecie http://www.ebay.co.uk/sch/milfalicoussuzie/m.html?hash=item4ab9523828&item=320936753192&pt=UK_Women_s_Dresses&rt=nc&_trksid=p4340.l2562

 

 

Item location: My bedroom floor, United Kingdom

Item location: under my skirt.., United Kingdom

Item location: my body.., United Kingdom :lol

 

ale cycki ma nawet niezle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest okazja na fajne ciuchy.....dziewczyna poszla po bandzie ze zdjeciami .........:lol3 Moze cos wybierzecie http://www.ebay.co.uk/sch/milfalicoussuzie/m.html?hash=item4ab9523828&item=320936753192&pt=UK_Women_s_Dresses&rt=nc&_trksid=p4340.l2562

A no poszła;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem

chciałem się zarejestrować na forum ukpassats jak wpisywałem onetowy mail to miał problemy wpisałem mail z gmaila i pisze mi ciągle

"One of your responses below was not correct." . Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest okazja na fajne ciuchy.....dziewczyna poszla po bandzie ze zdjeciami ......... Moze cos wybierzecie http://www.ebay.co.uk/sch/milfalicou...id=p4340.l2562

 

można by zapytać czy możliwy jest odbiór osobisty :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka panowie.

Ja dzis poleglem niestety ;/ zabralem sie za naprawe zamka tylnych drzwi i .... auto stoi bez zamka zaklejone tasma ;/

********zielilo mi sie wszystko w drobny mak ale poskladalem do kupy tylko teraz juz nie potrzfie wsadzic z powrotem do drzwi. ten drut ktory idzie od klamki wew za chiny ludowe nie chce mi sie spasowac i do tego ta pierd....na blacha od szyby.

Wymienilem plastikowa prowadnice szyby i nowe linki - ile kurvv polecialo masakra - dobrze ze sasiedzi nie polacy.

 

Jutro powalcze dalej ale juz wiem ze mnie krew zaleje. Macie jakies porady??

pozdrowki.

 

w niedziele bylem w Swansea - pstryknalem jedno przed odjazdem.

 

P.S.

telefon mi padl i nie mam aktualnie zadnego wiec wielkie sorki dla wszystkich ktorzy mysla ze o nich zapomnialem. Nie mam po prostu numerow.

 

forum pasek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można by zapytać czy możliwy jest odbiór osobisty :hyhy:

no kurde jak by byl odbior osobisty ? no no :umm

 

---------- Dodano o 22:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:53 ----------

 

Witka panowie.

Ja dzis poleglem niestety ;/ zabralem sie za naprawe zamka tylnych drzwi i .... auto stoi bez zamka zaklejone tasma ;/

********zielilo mi sie wszystko w drobny mak ale poskladalem do kupy tylko teraz juz nie potrzfie wsadzic z powrotem do drzwi. ten drut ktory idzie od klamki wew za chiny ludowe nie chce mi sie spasowac i do tego ta pierd....na blacha od szyby.

Wymienilem plastikowa prowadnice szyby i nowe linki - ile kurvv polecialo masakra - dobrze ze sasiedzi nie polacy.

 

Jutro powalcze dalej ale juz wiem ze mnie krew zaleje. Macie jakies porady??

pozdrowki.

 

w niedziele bylem w Swansea - pstryknalem jedno przed odjazdem.

 

P.S.

telefon mi padl i nie mam aktualnie zadnego wiec wielkie sorki dla wszystkich ktorzy mysla ze o nich zapomnialem. Nie mam po prostu numerow.

 

[ATTACH=CONFIG]86705[/ATTACH]

ty radior a ty ostatnio w moich stronach byles i nie dales znac, no no nie ladnie kulego nie ladnie :acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty radior a ty ostatnio w moich stronach byles i nie dales znac, no no nie ladnie kulego nie ladnie

 

a do swansea przejeżdżał zapewne koło mnie i też znać nie dał :acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busy ostatnio poznalem kogos i zwiedzamy anglie. Najpierw Dover a ostatnio Swansea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zostaniesz w uk? czy nadal planujesz przeprowadzke do niemiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to wypali to napewno w uk zostaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności