Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

może to złoty się umocnił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z funtem masakra. ja sie czaje zeby 3k wymienic.....

 

kazdy lis sie czai nie tylko chudy :haha

 

ja tez sie czekam zeby chociaz na 5zł wskoczył!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej funt sie zje.... bo wymiana funt - dolar tez masakryczna

za 5 zl to wymieniam te 3k w kazdej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do wiosny , to wymienisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czym wnosisz?

wiosna juz za miesiac z haczykiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , od kilku dni szukam map do IGO MY WAY , 2011 - 2012 lub nowsze i nie mogę znaleźć . Kiedyś było tego trochę a teraz kiszka . Mapy Auto atlas - takie same jak do garmina ( tomtom ) odpada . Potrzebna europa uk i irl . W kwietniu będę gnał do PL moim czarnym ''przeciągiem'' a wiem że coś tam się pozmieniało po drodze .

Ps. nie idę na łatwiznę , od 2005 nie miałem problemów ze znalezieniem :sese

Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapac karta, chyba jest taka opcja?

 

---------- Dodano o 20:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:40 ----------

 

ale to chyba jeszcze zalezy czy sprzedajacy przyjmuje taki rodzaj zaplaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapac karta, chyba jest taka opcja?

 

---------- Dodano o 20:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:40 ----------

 

ale to chyba jeszcze zalezy czy sprzedajacy przyjmuje taki rodzaj zaplaty

 

tak, Grześ, już wydumałem, że nie loguje sie na konto pp tylko place prosto z karty :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ROMEO80
czemu? mi sie tam podobalo

 

---------- Dodano o 22:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:07 ----------

 

a za taka cene jeszcze to warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka.

U mnie pakowanko ;/ nie nawidze tego. Jutro wyjazd kolo 8.30 rano. Kierunek Coburg do starych a w sobote z rana kierunek Arta Terme Wlochy. Pierwszy raz w zyciu taki prawdziwy urlop. Tydzien zapierdzielania na nartach ;)

 

Powiedzcie mi prosze jak to wyglada z autostradami we Wloszech - platne? Czy trzeba wykupic winiete tak jak w Austrii?

 

Z gory dzieki za info. Pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka.

U mnie pakowanko ;/ nie nawidze tego. Jutro wyjazd kolo 8.30 rano. Kierunek Coburg do starych a w sobote z rana kierunek Arta Terme Wlochy. Pierwszy raz w zyciu taki prawdziwy urlop. Tydzien zapierdzielania na nartach ;)

 

Powiedzcie mi prosze jak to wyglada z autostradami we Wloszech - platne? Czy trzeba wykupic winiete tak jak w Austrii?

 

Z gory dzieki za info. Pozdrowki.

 

Płatne tylko na bramkach. Na pierwszej pobierasz bilet, a na zjeździe wkładasz go do maszynki albo podajesz panu i liczą Ci ile przejechałeś. 100km około 10 euro. Uzbrój się jeszcze w opłaty za tunele w Austrii też około 10 euro, chociaż dobrze nie wiem bo dwa lata już tam nie jechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior, ja do Neapolu w sobotę wyruszam ale Ty w takie zadupie jedziesz że nie będzie mi się chciało na spota podjechać :P

A w Austrii, jak od Salzburga na Villach będziesz jechał to nie ma tuneli...

 

Wie ktoś ile się płaci we Francji za autostrady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś ile się płaci we Francji za autostrady?

 

Nie pamiętam dokładnie ale jak kiedyś wracałem z Paryża

to tanio nie było coś koło 30 euro chyba

ale dokładnie nie pamiętam bo płacę kartą paliwową to nie bardzo wnikam

-----

jechałem sprinterem nie wiem jak za osobówke ale chyba taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal - info przydatne.

Adam - szerokosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności