Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za opinie, juz dunlopki zakupione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby się odwiesił? Mówiłem kup ogryzka to by się nie wieszał :kijemgo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajemy rady, wszystko under kontrol:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha chudy haker mi wirusa w prezencie zostawil, zawirusowal mi fisa i zamiast angielskiego jezyka wyskoczyli mi jakies chinskie wiezyczki i drabinki... lol, jak zes to zrobil???? i jeszcze na odchodne chcial mnie puknac w tylek, niebieski kolega mu chcial pomoz ale nie zjedli chlopaki sniadania i nie dali rady. na przyszlosc: kto rano wstaje temu pan Bog daje:P

PS dzieki za spotkanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesoło było widzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanko przegladajac aukcje na e-bay zauwazylem ze duzo sprzedajacych omija Wlochy szerokim lukiem co tam sie dzieje ze tak jest Robert chyba kiedys cos pisal ale nie pamietam co dokladnie pozdro

Widze ze imprezka sie udala do mnie to nikt nie chcial przyjechac jak chata byla wolna ladnie ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo makarony w ują walą i dlatego nikt nie chce do nich wysyłać. Bo taki odbiera przesyłkę signed for i sie wykluca ze nic nie doszło.

 

Ale pewnie chudy może napisać o tym coś więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalem makaronowi signed for jak luke pisze. jest podpis ze odebrano a on mi negatywa ze nie dostal paczki.

do tego 0 maila ze jest jakis problem czy cos. od razu negatyw. ebay taki pomocny ze niech ich ..uj strzeli.

to juz 2ga taka sytuacja wiec niech spadaja na drzewo. oszusci i wyludzacze tyle moge powiedziec. wole nie zarobic niz sie uzerac.....

tak jak piszesz Bartek - wiekszosc ludzi nie wysyla do wloch w tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

a kase chociaz masz, czy ci zrobil charge back-a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec ze tak jest.Teraz z innej beczki jakis czas temu zalogowalem sie na forum Hondy Accord bo znajomy mial problem i szukalismy rozwiazania razem ale zauwazylem ze tez maja temat zagraniczny UK no i napisalem w temcie zeby sie przywitac napisalm skad klikam i jakie mam auto i chyba wlorzylem tym kij do mrowiska a jeszcze pozwolilem sobie napisac ze mozna by bylo spota jakiegos razem zrobic kilka osob bylo za ale wiekszosc troche mnie zjechali nie za bardzo sie tym przejolem tylko napisalem ze sa malo tolerancyjni po czym moderator skasowal moje posty smieszna sprawa troche pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banda smieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec ze tak jest.Teraz z innej beczki jakis czas temu zalogowalem sie na forum Hondy Accord bo znajomy mial problem i szukalismy rozwiazania razem ale zauwazylem ze tez maja temat zagraniczny UK no i napisalem w temcie zeby sie przywitac napisalm skad klikam i jakie mam auto i chyba wlorzylem tym kij do mrowiska a jeszcze pozwolilem sobie napisac ze mozna by bylo spota jakiegos razem zrobic kilka osob bylo za ale wiekszosc troche mnie zjechali nie za bardzo sie tym przejolem tylko napisalem ze sa malo tolerancyjni po czym moderator skasowal moje posty smieszna sprawa troche pozdrawiam

 

za dobre auto masz, i zazdrość ich zżera ;) :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne mebelki, szkoda że cen nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kase chociaz masz, czy ci zrobil charge back-a ??

no i widzisz najsmieszniejsze jest to ze nie domagal sie kasy. zreszta jak by zrobil to by nic nie wskoral bo mialem potwierdzenie wysylki i nr tackingowy wyraznie mowil "delivered" wiec to makraroniarz powinien dzwonic do ichnej poczty sprawdzic kto za to podpisal i jesli nie on to dlaczego listonosz dal to komus innemu. jak mozna winic sprzedajacego ze to ze listonosz zostawil paczke u sasiada np?

akurat na zagranice ja sie nie boje wysylac bo wszystko wysylam signed for wiec moga mi naskoczyc.

najbardziej wkurza ze taki palant ma mozliwosc zostawienia negatywa ktory jest klamstwem a ebay mu na to pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto by chcial takie mebelki w domu u siebie

 

ja bym im po pysku nastrzelał za to że tną takie klasyki na sofy zbyt wiele ich już nie zostało niestety

 

ale np sofa z B5 była by git :)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka panowie.

Dlugo tu nic juz nie skrobalem ale zyje i raz na jakis czas czytam o/t.

Malo czasu ostatnio ;)

 

Mam pytanko bo wiem ze paru z was roof boxy. Czy jest mozliwosc gdzies wypozyczenia takowego na okres np 2 tygodni. Sa jakies firmy co to robia?? Jade w tym roku do Slupska poznac rodzinke mojej lepszej strony i bedziemy wracac z "chyba kiedys" tesciowa. I chyba przydalby sie roof box tym razem. Kupic mi nie pasuje bo nie mam go gdzie potem trzymac a nie chce go wozic non stop.

Pozdrowki i z gory dzieki za wszelkie info.

 

Walczylem dzis i wczorej z zawieszeniem ;/ Auto wyglada jak 4x4 - winter mode. Ale juz tak pozostanie - jak tylko wroce z urlopu to 19" for sale.

passat winter mode.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co Radior - przyszla tesciowa w roof boxie chesz wiezc?? :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radior jak chcesz moj to ci moge pozyczyc i roof bary tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej w mojej okolicy jest taka firma, znalazlem ja na ebaju:) poszukaj mzoe jest i u Ciebie a jak nie to wygooglooj i moze cos znajdziesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności