Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.czy ktos robil moze zakupy w tym sklepe inter.

dokladnie mi chodzi o olej castrol edge 0W-40 ,widze ze maja jakies promocje

a potrzebuje 5.5 litra.:D

pewna stronka czy sa problemy jakies ?

http://www.opieoils.co.uk/vsearch.aspx?SearchTerm=castrol edge 0w-40

Najpewniejsze miejsce w necie na kupno oleju bym rzekł ;) A i promocje dobre się zdarzają-w maju kupiliśmy ze znajomymi 4 motule Xclean-nie dość, że mieli obniżkę, to jeszcze znalazłem kod obniżający na 15 procent, przesyłka free no i zakup czterech opakowań też cenę obniżył-wyszło chyba 29 za 5 litrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stronka jak najbardziej pewna, zbierz jeszcze kogos i jak kupiesz za ilestam to bedzie wysylka za free, zawsze cos tam taniej....

 

dzieki Grzegorz .

wslasnie kolega tez bedzie na etapie zmiany oleju,wiec wezmiemy 12 lirtow i sie podzielimy ,a przesylka juz bedzie pewnie free.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sobie do koszyka 1x4L + 2x4L, następnie wpisz w miejsce na kupon CLEARANCE i cena za to wyjdzie 104.99 plus free przesyłka.

http://www.opieoils.co.uk/c-1505-current-offers.aspx

 

A przy okazji do bemki to valvoline raczej polecają, a nie Castrola.

 

---------- Dodano o 23:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:23 ----------

 

A nie lepiej Mobila zamiast Castrola?

http://www.opieoils.co.uk/showproduct.aspx?ProductID=68959&SEName=mobil-1-0w-40-new-life-fully-synthetic-engine-oil

12 litrów w opakowaniach 2x5L i 2x1L wychodzi 86.60 a to chyba lepszy olej od Castrola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w pl wracam 05-07 bede mial troche miejsca wiec jak by ktos cos potrzebowal to pisac .Auto w tygodiu jedzie na warsztat sprzeglo i kolpletny rozrzad kupilem sobie tez na allegro takie DRL

http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-56led-polokragle-i2463573304.html

wiec bede zakladal.

No i mnie ustrzelil kolega we wrocku

http://forum.vw-passat.pl/threads/33955-Rozmowy-na-kazdy-temat-bez-pytan-technicznych!!!-Istnieje-opcja-quot-SZUKAJ-quot?p=1715214#post1715214

 

Mam do was pytanko zabralem ze soba laptopa i wyswietlacz mi sie chyba rozmagnesowal nie wiem co z tym zrobic macie jakis pomysl na to

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większego GB to już byś chyba nie znalazł :swirus No i tak troszkę do góry nogami:swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie wiecie może czy jest jakaś stronka lub app który wykorzystał by unlimited messages w 02 tak by można było wysyłać sms'y to Polski za free ?????

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj mam ochote na takiego zimnego browarka lub 2 a tu do pracy trzeba zaiwaniac na o/t bo nie ma ludzi do pracy :smutek

 

a wy pany pewnie juz nie po 1, ciekawe czy chłopcy sie nie uwedzili za mocno dzisiaj :hunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arku jak chcesz tanio miec z o2 do pl polecam zmienic taryfe o2 unlimited- o ile pasz pay as u go. ladujesz za 15, masz unlimited rozmowy i smsy do o2, do polski masz po 2p za minute rozmowy a sms chyba po 10p. ja mam tak i jestem baaardzo zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy chłopcy sie nie uwedzili za mocno dzisiaj

oj uwedzilismy sie wczoraj zdrowo. luke zapodaj jakkies fotki z wedzenia bo ja nie mialem czasu robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedzenie przebiegło pomyślnie. Wedlinka uwedzona jak trzeba, wedzarze uwedzeni również bardzo zdrowo. Wedzenie zakończone okolo 3 nad ranem ;)

uploadfromtaptalk1342993524657.jpg

uploadfromtaptalk1342993477000.jpg

uploadfromtaptalk1342993503620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arku jak chcesz tanio miec z o2 do pl polecam zmienic taryfe o2 unlimited- o ile pasz pay as u go. ladujesz za 15, masz unlimited rozmowy i smsy do o2, do polski masz po 2p za minute rozmowy a sms chyba po 10p. ja mam tak i jestem baaardzo zadowolony:)

niestety kontrakt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wedzenie przebiegło pomyślnie. Wedlinka uwedzona jak trzeba, wedzarze uwedzeni również bardzo zdrowo. Wedzenie zakończone okolo 3 nad ranem ;)

[ATTACH]86578[/ATTACH][ATTACH]86579[/ATTACH][ATTACH]86580[/ATTACH]

Ale smaku narobiles :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest haczyk ?

Nie mam pojęcia... Pewnie taki że trzeba szybko kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk poka foty z basenu:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj za 6000 była, cena dzisiaj już inna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj za 6000 była, cena dzisiaj już inna...

 

no za 6k :zeco to sam bym chyba kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak co znajdę znowu to za małą opłatą podzielę się informacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności