Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Lada jeszcze jedno piszesz ze bede potrzebowal dwa silikonowe kolanka czyli musze je dokupic osobno bo w tym zestawie który matho78 poleca nie ma silkionowych kloanek. Mam dylemat nawet próbowalem sié dodzwoic do Mr. Zibiego po kilka porad ale niestety nie odbierl a chce to dzisiaj wszystko kupic bo jak wszystko dotrze to chciabym w sobote zalozyc te FMIC bo auto juz jezdzi tylko intercooler dmucha bo pékniéty jest.

 

Lada z tego co pamiętam ma silikonowe kolanka założone

ja nie mam, kolanka użte były z zestawu czyli rurki .

 

ok a wszystko wiedzace forum powiedzcie mi panowie czy silniki w oplach te CDTI to jest fiatowski silnik (dobrze mysle) i chyba sa dosc przyzwoite

 

jeżeli chodzi o transportera 2.5 R5 130km to jeden z lepszych silników jeździłem takim troche

naprawde rewelacja

 

oplowskie 1.9cdti to blok fiatowski na osprzęcie oplowskim

niektórzy mówią na ten silnik ''zemsta fiata''

nie wiem jak w vanach ale w vectrach jest 120 i 150 km

ogólnie ludzie chwalą ten silnik

broblemy z nim to przedewszystkim padająca dwumasa i problemy z egr-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem silniki w Vivaro nie pochodzą z Renault?

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez emigrant Zobacz posta

Lada jeszcze jedno piszesz ze bede potrzebowal dwa silikonowe kolanka czyli musze je dokupic osobno bo w tym zestawie który matho78 poleca nie ma silkionowych kloanek. Mam dylemat nawet próbowalem sié dodzwoic do Mr. Zibiego po kilka porad ale niestety nie odbierl a chce to dzisiaj wszystko kupic bo jak wszystko dotrze to chciabym w sobote zalozyc te FMIC bo auto juz jezdzi tylko intercooler dmucha bo pékniéty jest.

Lada z tego co pamiętam ma silikonowe kolanka założone

ja nie mam, kolanka użte były z zestawu czyli rurki .

ja kupowalem osobno icka i zestaw rur w ktorych byly kolanka , mniej ciecia i kombinowania , kilka fotek da uzmyslowienia co i jak poskladac IMG_0585.jpg[ATTACH=CONFIG]70799[/ATTACH] bo mam akurat wybebeszone rury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej matho to chyba bedzie w razie czego wyjazd odwołac niz pakowac sie w pierwszy lepszy złom

kris jak cos to ja lece do wloclawka 21.12 wiec mge cie zabrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris jak cos to ja lece do wloclawka 21.12 wiec mge cie zabrac :)

 

dzieki za pamiec piotrze , jak cos to bedziemy w kontakcie, na razie nie panikuje ale bede pamietał o propozycji!

 

a kiedy ty wracasz do uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ty wracasz do uk?

wracam 08.01 , jak cos to dzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE HEJ! panowie mam male pytanko dot.felgi ,ostatnio chwalilem sie ze kupilem 16" alu na zime . ale te felgi kupilem bez srob dzis sprawdzalem czy te ori.beda pasowac co mam w 17" i sie cos obawiam ze chyba nie wydaja mi sie za krotkie ? poradzcie cos czy musze dokupic nowe sruby jesli tak to jaka dlugosc? tu sa pomocne zdjecia co zrobilem tej feldze takie tam byly oznaczenia.noi rozmiar sroby jaki mam w 17" dzieki wielkie z gory za zainteresowanie sie [ATTACH=CONFIG]70827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70828[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70829[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70830[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70831[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70832[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris, masz u mnie - w0de ;) niegazowana :ok

pierwsze funciaki leca na konto poprzez quidco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra dzisiaj w tym Londynie była cały dzień psu w d.pe

strajować im się zachciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE HEJ! panowie mam male pytanko dot.felgi ,ostatnio chwalilem sie ze kupilem 16" alu na zime . ale te felgi kupilem bez srob dzis sprawdzalem czy te ori.beda pasowac co mam w 17" i sie cos obawiam ze chyba nie wydaja mi sie za krotkie ? poradzcie cos czy musze dokupic nowe sruby jesli tak to jaka dlugosc? tu sa pomocne zdjecia co zrobilem tej feldze takie tam byly oznaczenia.noi rozmiar sroby jaki mam w 17" dzieki wielkie z gory za zainteresowanie sie [ATTACH=CONFIG]70827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70828[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70829[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70830[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70831[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]70832[/ATTACH]

 

 

 

 

Specem nie jestem ale słyszałem ze sruba powinna byc wkrecona w piaste minium 1.5 cm a jak 2 cm to jescze lepiej dla komfortu psychicznego. Zbyt mocno wkrecona sruba ociera o hamulec reczny.

Edytowane przez Darius87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kris, masz u mnie - w0de ;) niegazowana :ok

pierwsze funciaki leca na konto poprzez quidco

 

spoko , ciesze sie ze pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalem osobno icka i zestaw rur w ktorych byly kolanka , mniej ciecia i kombinowania , kilka fotek da uzmyslowienia co i jak poskladac bo mam akurat wybebeszone rury

 

Lada jeszcze raz dziéki. Napisz mi tylko czy ta rura na pierwszym zdjeciu to jest od strony turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podobno wprowadzaja nowy prom ; Dla wygody swoich pasażerów linie promowe DFDS Seaways wprowadzają dodatkowy statek na trasie Dover–Dunkierka–Dover

 

Obecnie trasę obsługują trzy statki pasażersko-towarowe. Kłopoty konkurencyjnego przewoźnika SeaFrance spowodowały wzrost zainteresowania ofertą DFDS Seaways. Aby sprostać oczekiwaniom dotychczasowych i nowych klientów w gorącym okresie przedświątecznym linie DFDS Seaways zdecydowały się dodać do swojej floty czwartą jednostkę – prom „Norman Spirit”.

 

– Dodatkowy statek to nasza odpowiedź na zwiększoną liczbę pasażerów na linii Dover-Dunkierka-Dover. „Norman Spirit” pozwoli nam zwiększyć częstotliwość rejsów. Promy DFDS Seaways będą odpływać co półtorej godziny, a nie, jak dotychczas, co dwie. Dodatkowa jednostka pomoże nam również skrócić czas oczekiwania na prom w porcie – powiedział Peder Gellert Pedersen, szef działu spedycji DFDS Seaways.

 

– Statek „Norman Spirit” może przewieźć 250 samochodów osobowych i 75 ciężarówek oraz 1850 pasażerów. Na pokładzie czekają na nich nie tylko liczne sklepy i restauracje, ale również przestronne kabiny i miejsca siedzące z wygodnymi rozkładanymi fotelami – dodaje Pedersen.

 

Statek „Norman Spirit” został wypożyczony od linii LD Lines i pływa pod banderą francuską. Jednostka rozpocznie służbę na tej trasie w tym tygodniu. Więcej informacji wkrótce na stronie przewoźnika.

 

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

 

nie wiem czy slyszeliscie,ale maja zmniejszyć depozyt dla kupujacych mieszkania -domy z 20% na 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy slyszeliscie,ale maja zmniejszyć depozyt dla kupujacych mieszkania -domy z 20% na 5%
tak, mowili to juz i nawet nie raz. tylko te procenty troche dziwne sa, bo u mnie minimum to 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
domy z 20% na 5%

moze i zmienjsza ale ciekawe jaki bedzie intrest rate jak bedziesz mial 5%.

na pewno odbije sie to na racie miesiecznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi tylko czy ta rura na pierwszym zdjeciu to jest od strony turbo?
tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]70925[/ATTACH]

 

Że u mnie czegoś takiego nie ma. Kanał jak się patrzy:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]70925[/ATTACH]

 

Że u mnie czegoś takiego nie ma. Kanał jak się patrzy:dobrze

 

Gdzie to ??? gdyby nie garaz za domem to bylbym jego nowym sasiadem

 

Swiateczne oswietlenie zrobione :) srodek bialy ... z zewnatrz bialy ... z przodu xenon ... pod spodem multicolor... :D

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie widzieliscie to :zeco jeba..a kur..a!!! http://www.youtube.com/watch?v=n8IlOBKaeTI

 

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

 

jeba...a beneficiara i nic więcej jestem strasznie oburzony bo robimy na takich nierobów jak ona!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to ??

 

sądząc po jego tablicy pewnie w Będzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności